Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

dfgh (Čt, 9. 11. 2017 - 13:11)

Co když se ti narodí kluk ?to tam píše jasně. kluci to mají jinak, takže kluk nic. ten si o ně řekne sám až to uvidi u ségry.

karel (Čt, 9. 11. 2017 - 13:11)

Na nošeni plen není nic...Co když se ti narodí kluk ?

Iveta (Čt, 9. 11. 2017 - 09:11)

Na nošeni plen není nic špatného.Máma mi je začala znovu dávat když jem začala chodit na různé kroužky, dlouhé cesty vlakem nebo autobusem. Prostě všude kde bych musela na wc. Nechtěla abych chodila jinde než doma, štítila se těchto míst a sama také nosí pleny.Nejhorší období pro mne bylo kolem 16-18 lety.To jsem protestovala a sundávala si je. Kontrolovala mne a dost jsme spolu bojovali. Po 18 jsem ale došla k tomu že to není špatné. Muj přítel to chápe a je rád že nemusím chodit jinde na wc. dnes je mi 25 a nosím je ven, na nákupy do práce,na cesty atd. Svoji dceru k tomuto také povedu u kluků je to jiné ty čurají ze stoje.

Tomík (St, 8. 11. 2017 - 20:11)

si s tebou o tom radí...Ahoj je tu holka z Prostějova okloli? Co má zalibu v ABDL a piss?? Piš na email [email protected]

Zuzka (Pá, 8. 9. 2017 - 12:09)

NO VYBORNE! Takze tady bude...Hele a není to náhodou trochu obráceně? Já sama, jestli mám někde odvahu napsat něco o problémech, které mne v minulosti potkaly, a které souvisely s nikdy pořádně nezjištěnými příčinami, ať už byly zdravotní anebo i psychické, tak je to právě v diskusi na internetu. Asi nikdy jinde bych nenašla odvahu se zmínit o období, kdy jsem přes veškerou snahu to zvládnout občas prohrála boj se svým tělem a pokadila se do kalhot jak malá holka. A že jsem v pár případech skončila zřízená jak batole, měla to úplně všude a děsila se, že nakonec skončím v plenkách. Internet je anonymní, a tudíž tam odpadá strach z posměchu a ostudy. Osobně tu snahu, o vydávání se za holky, nechápu. Když mi ohledně těchto věcí napíše kluk, tak nějak nevidím důvod ho odmítat jen proto, že má mezi nohama penis místo pičky. Ostatně na svěření se s některými věcmi je mnohdy vhodnější dobrý kamarád než kamarádka, která se vývojem událostí může jednou změnit v sokyni a dát to potom k lepšímu.

Vítek (St, 6. 9. 2017 - 23:09)

Dobrý den, žiju sama s 15ti...Já nosím plínky už nějakej ten pátek a podne mě je to naprosto v pohodě a není důvod o tom psát nějaké kilometrové články

Plenkar (Út, 22. 8. 2017 - 08:08)

Já už si nějaký čas...NO VYBORNE! Takze tady bude takovy telefonni seznam cisel a mailovych adres na seznamovani a soukrome mailovani. No a tady potom chcipnul pes. Je to tu samej sexualni loudil-vsichni by se seznamovali, vsichni chteji poradit od tech, co houby vedi, ale to je pro danou chvili vedlejsi, hlavne, ze sezene ten vytouzeny mail. Jen si kluci dopisujte s klukama, kteri maji pouze holcici nick. Ja uz neco zazil a prozil a ono to i u muze trva delsi dobu, aby se sveril s tim, ze nosi pliny. A to vam musi 100% duverovat. Je to neco, jako by vas pustil do sveho domu, nebo bytu se vsim vsudy. A u zen jsou pliny a jejich noseni jeste vetsi tabu, o kterem nerekne ani manzelka manzelovi, ani svemu lekari, jak se za to stydi. A tady na Doktorce budou mlade holky slohove exhibovat, jak by chtely plenky nosit a jak by chtely poradit a co si na to maji poridit. A mladi hejlove, kteri akorat vedi, kde se pliny daji koupit jim v tom budou radit. To uz neexistuje casopis Divka? Tam byste si mohli tyhle vase fantazie popisovat a vymenovat. Aha, on stoji penize a tady je to zadarmo. Ja si musim poridit notebook s hacky a carkami, vymyslet nejake exoticke holcici jmeno, udelat si na nej mailovou adresu a ti hejlove mi o sobe vykvakaji, co ani neni pravda. Bando hlupaku!

Jirka (Út, 22. 8. 2017 - 00:08)

Nikdo?Já už si nějaký čas dopisuji s jednou slečnou, která nosí plenky a určitě si bude ráda dopisovat i s někým dalším. Když mi napíšeš na adresu [email protected], mohu zprostředkovat kontakt. Ale rád bych si přihřál i svou polívčičku a chtěl bych si dopisovat třeba i s Tebou nebo s další ženou.

Karin (Po, 21. 8. 2017 - 16:08)

Ahoj Terko, už jste zpátky? Napiš, jak bylo na dovče, jsem zvědavá ;-)

Márty (Ne, 20. 8. 2017 - 16:08)

Nikdo?Ahoj Jajino,
opravdu si chceš popovídat o zkušenostech s nošením plenek? Já si osobně rád popovídám a také mě toto téma láká.
Tady je můj e-mail: [email protected]
Tak napiš, budu se těšit :-)

Jajina (Ne, 20. 8. 2017 - 16:08)

Nikdo?

petr (Ne, 20. 8. 2017 - 14:08)

ahoj,ja moc rád nosím plenky a počurávám se v nich je to moc nádhernej pocit cítit to teplo a mokro jak mi do nich teče,většinou se pak i vzruším a vystříkám se do nich

Karolina (Ne, 20. 8. 2017 - 07:08)

Ahoj Terko,
měla jsem to...Terko tvůj příspěvek se mi moc líbil. Ráda bych si stebou o tom psala vice.

[email protected]

vyměníme zkušenosti chceš?

Jajina (So, 19. 8. 2017 - 05:08)

Ahoj hezke tema... Je tu nekdo se zkusenosti s nosenim plen u holek? Moc me to laka a rada bych si o tom popsala a tak... Dik.

Plenkar (Pá, 18. 8. 2017 - 00:08)

ahoj,já když jsem byl u...ja mam spis trauma z kazdeho dne, kdy jsem na sobe pliny a gumove kalhotky nemel. Ikdyz v puberte a na ucnaku jsem je nosil na tajnacku a pomahal si i divcimi silonovymi kalhotkami s vlozenou sirokou igelitovou plinou a pres to oblekal i mamciny silonove puncochace, tak k opravdickym celoigelitovym kalhotkam jsem se dopidil kdyz mi bylo okolo 20ti. Byly site na zakazku a ja se je stydel i objednat na dobirku, ale kdyz je postak prinesl, tak jsem byl ten nejstastnejsi clovek na svete. a z praktickych duvodu to bylo. Pro jistotu pred pocuranim pres den i na noc do postele, taky proti chladu-protoze neprofoukly a nekolik plinek mi zahrivalo cely rozkrok a hladit se pres ten mekky, hladky a vonavy igelit bylo moc krasne a vzrusujici. A taky ten pocit, ze mam na sobe neco, co jiny nema. Neco nepovoleneho, zakazaneho, z cehoz bych mel silenou ostudu, kdyby ty moje pliny na me nekdo objevil a vsem to rozhlasil. Ale v plinach nadhera, jak tenkrat, tak dnes.

pavel (Čt, 17. 8. 2017 - 17:08)

chci nosit plenky nevim proc...ahoj,já když jsem byl u babičky- a to bylo každý víkend a všecky prázdniny tak mi babička večer po vykoupání dávala plínu -chceš /nechceš každej den a to až do patnácti roků, a v zimě pokaždé když jsem šel ven za kamarádama a nebo na rybník bruslit a nebo sáńovat někdo třeba řekne že z toho musím mít nějaké trauma a tak podobně- ne nemám a jestli jsem ji nosil i později ? musím říci že ano a to výhradně v zimě při větších mrazech- na noc už ne.Proto klidně říkám že nikoho neodsuzuji za nošení plíny z praktických " důvodů "

david (Čt, 17. 8. 2017 - 15:08)

chci nosit plenky nevim proc ale taha me to k nem pomoctemi

Plenkar (Út, 15. 8. 2017 - 12:08)

Ahoj ja byval v puberte tak natesenej,ze jen jsem si pomyslel,ze si budu pliny nasazovat, tak uz mi tvrdnul.A s tim pocuravanim jsem byl dost opatrny, protoze ty latkovky, co jsem si daval jsem potom musel nekde premachnout a ususit. Sice tenkrat byvalo v kazde domacnosti detskych plen spousty/utiral se jimi prach,myly okna,nadobi,pouzivaly se jako uterka na nadobi/,takze nebyl tak velky problem.Horsi to bylo s gumovymi kalhotkami, ktere casem tvrdly, praskaly, drely a hlavne mi za cas byly male. Ale take me to hrozne lakalo a hrozne vzrusovalo nasadit si pliny a gumove kalhotky pod obleceni a jit tak mezi lidi. To me hrozne vzrusovalo az jsem casto musel skryte onanovat, protoze se to vzruseni uz nedalo vydrzet. Tenkrat jsem jeste mel suche orgasmy bez ejakulace semene a mohl jsem jich mit kolik jsem chtel-az jsem si casto odrel kuzicku na pindiku. Drive jsem az paranoidne skryval a maskoval pliny, igelitove kalhotky a pozdeji, kdyz jsem si zacal oblekat divci a damske silonove pradelko, tak i to. Dnes uz mi to tak nevadi a neresim to, takze puncochace nosim primo do bot-vlastne si je i tak jdu koupit a ta bota staci o pul cisla mensi. No a kdyz mi nad pasem kalhot vykouknou pliny a gumove kalhotky/rad nosim ty s hodne vysoko strizenym pasem/tak si v klidu povytahnu kalhoty a stahnu tricko. Kdo to o me vi, je v klidu, ale ti co to nevedi a vsimnou si jsou v rozpacich.Myslim, ze takove nahodne prihody nejsou exhibice, ktere jsi tady odsoudil. To za exhiby povazuji ty, kteri si uplne zbytecne nasazuji 6-8 plen/coz neprocuraji za dva dny/a vezmou si neco, co to prekreje a pak jdou na ulici a povazuji se za kingy, ze se odvazi mezi lidi s takovym balikem plen, ktereho si vsimne snad i slepy. Ja uz je za ta leta umim nenapadne nasadit a nenapadne se v nich pohybovat a pres to mi poskytuji ten vzrusujici pocit mit na sobe neco zakazaneho/vzhledem k pohlavi a k veku/a pritom me ty pliny dostatecne chrani pred viditelnym pocuranim. V plinkach je to jistota,je to krasne a vzrusujici..:-D

Pedro77 (Út, 15. 8. 2017 - 10:08)

Hezky a rozumny prispevek do...Při nasazování erekci nemívám, spíš jsem natěšenej, jak se do plenky počůrám. Vzrušení přichází většinou až s plnou plenkou, pak někdy onanuji přímo plenkou, nebo si ji rozepnu a udělám do ní... Chystám se pořídit si nějaké méně nápadné, abych je mohl občas oblíknout třeba i někde na veřejnosti (tak aby to bylo co nejméně nápadné...). Ten pocit, že se pohybuji někde mezi lidmi a mám na sobě plenku... Prostě vzrušující... ;-D

Steve (Út, 15. 8. 2017 - 00:08)

pche .. no to je teda úchylka, hmm - mě by to teda nebavilo.

Reklama

Přidat komentář