Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Karel Lukáš (Po, 27. 11. 2017 - 18:11)

Ahojky Věrko cetlasi to nebo...Ahoj Nikčo, promiň že se ptám ale tvůj přítel má zalepovací nebo navlékací plenkové kalhotky.

Nikolatiterova (Ne, 26. 11. 2017 - 23:11)

Ahoj Věrko mám přítele...Ahojky Věrko cetlasi to nebo prechvili sme šli už si lehnout a on bil zase pocuranej tak sem ho prebaluju no bil celej mokrej já ještě sem mu sáhla na plenu měla sem ji mokrou

Nikolatiterova (Pá, 24. 11. 2017 - 23:11)

Dobrý den, žiju sama s 15ti...Ahoj Věrko mám přítele kterej má taky plenky když sem sním začínala tak sem to nevěděla ale co chci říct zetoje normální ne já sama ho prebaluju i kolikrát i v noci protože se picura spíš procura a já sem pak mokra on se pak zbudil a i zbudil mě abich go přebalovací už se mi stalo že semi počůral i na postel a 3 sem ho i v Česku musela dát plenu protože bil mokrej pozná lasem to když šel predemnou a videlasi to

Pro Jiřínu (Pá, 24. 11. 2017 - 05:11)

Také zdravím.
Je mi...Předpokládám, že dívka nemá problém s ledvinami, příp. močovými cestami. V případě, že má například zúžený močovod a nejde včas na malou, může se stát, že se moč začne hromadit před zúžením a pak najednou musí velice rychle, ale nejen na malou, a často se přidá i jakýsi falešný průjem, který již nejde ovládnout.
Jinak před cestováním bych to vyřešila jednoduše tabletkou Endiaronu. Jedna žádný velký problém neudělá, srovná se trávení, poté dát nějaké ovoce, ale většinou se spraví samo.
Vím, že je to trošku s křížkem po funuse, ale pomůže tomu, kdo to zažívá poprvé.

Nikola (Pá, 24. 11. 2017 - 03:11)

Dobrý den, žiju sama s 15ti...Dobrý den všem jmenuji se Nikola a mám přítele a ten má taky plenky celej den a v noci taky a kolikrát se stane že procura a já sama sem pak mokra a potřebuju poradit abich nebila mokra jaho řada prebalim to mi nedělá problém opcas mu sahám na plenu jestli ji nemá pocurany v noci

Plenkar (Po, 13. 11. 2017 - 20:11)

Hele, nechci tu moralizovat,...Ty asi studujes prava-vid? Ze znas takovyhle tahy, ale me muze klidne stihat uz jen Bily Tesak, protoze uz 24 let zadnou osobu sverenou nemam a nepodilim se ani na vychove nejake takove osoby. Takze cus bus a nekdy priste!

Zuzka (Po, 13. 11. 2017 - 15:11)

Pliny jsou vyborna...Hele, nechci tu moralizovat, ale ty první tři nebo čtyři věty jsou na stíhání za týrání svěřené osoby. Uvědomuješ si vůbec, co jsi napsal a jaké trauma to pro dotyčnou nositelku, abych použila Tvoje označení, může znamenat?

Jan (Ne, 12. 11. 2017 - 21:11)

no já jako kluk je musel nosit teda hlavně po doma abych si ho nedráždil a nezjistil že je to na víc než jen čůrání.taky mě sice nepřebalovala ale dívala se jestli si za něj během přebalování netahám.

Majda (Ne, 12. 11. 2017 - 17:11)

Doma tě mamka přebalila a...MÁMA MNE NEPŘEBALOVALA. POUZE ZKONTROLOVALA PÁSKU KOLEM PASU A POSLALA MNE DO KOUPELNY SVLÉKNOUT A UMÝT. DOMA JSEM JI MÍT NEMUSELA. KDYŽ JSEM ŠLA ZE ŠKOLY DOMU TAK TAKÉ NE. KDYŽ JSEM ŠLA DO KROUŽKU PO ŠKOLE TAK UŽ ANO, PROTOŽE MEZI TÍM JSEM MĚLA HODKU VOLNO. TO MNE TEDY RÁNO POSLALA DO KOUPELNY VZÍT SI PLENU, PAK JEN ZKONTROLOVALA UTAŽENÍ A OMOTALA PÁSKOU.

Jan (Ne, 12. 11. 2017 - 01:11)

NĚKOLIKRÁT JSEM FAKT MUSELA...Doma tě mamka přebalila a bylo to v klidu ne ?

Majda (So, 11. 11. 2017 - 18:11)

Hmmm, tak to je docela...NĚKOLIKRÁT JSEM FAKT MUSELA NA VELKOU. TO JSEM JE PROSTĚ SUNDALA. MÁMA DĚLALA ZLE A TAKÉ ZÁLEŽELO ZA JAKÝCH OKOLNOSTÍ TO BYLO. KDYŽ JSEM ZŮSTALA DÝL VENKU TAK JSEM SI TO NEDOVOLILA. JEDNOU JSEM TO BOHUŽEL PUSTILA, ALE HNED JSEM PRCHALA DOMU

Plenkar (So, 11. 11. 2017 - 14:11)

Pliny jsou vyborna antikoncepce-lepsi nez pas cudnosti. Nejlepsi jsou pokud maji v pase slaby retizek na zamecek, aby si je nositelka nemohla sama svleknout. A dat ji pred odchodem do zadecku cipek, aby se vyprazdnila a pak ji tesne zabalit, zamknout a cekat az se v promocenych plinach vrati.
Ja kdyz jsem pred vojnou randil, tak jsem se hrozne stydel nekde se svleknout a jeste jsem dost onanoval /coz mi vyhovovalo/ a necitil jsem se dost zraly na souloz. Tak jsem nekolikrat sel randit a pri libani a vzajemnem hlazeni mezi nohama pres obleceni a ruznem mazleni jsem mel vzdycky vyron semene a vracel jsem se domu s velkou mokrou skvrnou na kalhotech. Ale myslim, ze i divka mela nejake vyvrcholeni-tenkrat jsem to jeste neznal, ale ke konci toho vzajemneho mazleni byla takova zvlastne divoka a potom se chvilku jen chvela a nestala o jakekoliv dotyky a sama se temer nehybala. Proto jsem si na rande zacal oblekat svoji nahrazku plenkovych kalhotek-igelitovou plinu a pres ni divci silonove spodni kalhotky. Mozna ona touzila, abych si s ni zasoulozil, ale dostatecne na me netlacila, takze vse probihalo jako nekolikrat pred tim a muj vyron semene skoncil v igelitove pline a ja tim padem nemel na kalhotech mokry flek. Jo a ve 13ti by ji HA zadny gynekolog nepredepsal. Moje dcera ji mela az od 15ti se svolenim matky.

Jitka (Pá, 10. 11. 2017 - 22:11)

Hmmm, tak to je docela...Tak mimina v tom jsou také i pár hodin v tom problém nevidím spíš si říkám proč když začala chodit s klukem nedostala plechové kalhotky.Je to lepší než do ní cpát HA :-(

Zuzka (Pá, 10. 11. 2017 - 12:11)

JÁ MUSELA NOSIT PLENY OD...Hmmm, tak to je docela nářez. Dovedu si představit, že bych určo taky nebyla nadšená, když bych zjistila, že dcera chodí ve třinácti se sedmnáctiletým klukem, ale řešit to nacpáním do plenek. Říkáš, že ses na velkou snažila vydržet domů, ale co když to už opravdu nešlo. A že to někdy nejde, tak o tom vím své. To ses jako pokadila a byla v tom ještě třeba hodinu nebo dvě?

Majda (Pá, 10. 11. 2017 - 08:11)

JÁ MUSELA NOSIT PLENY OD TŘINÁCTI LET DO PATNÁCTI. ZE ZAČÁTKU MI JE DÁVALA NÁSILÍM SAMA A PAK JSEM SE TO RADĚJI NAUČILA JÁ. ALE ONA KONTROLOVALA ZDA JSOU DOBŘE UTAŽENÉ A KOLEM PASU JE PŘELEPILA DOKOLA PÁSKOU TO ABYCH JE NEMOHLA SUNDAT. SUNDAT JSEM JE MOHLA AŽ PŘED NÍ. NA VELKOU JSEM SE SNAŽILA VYDRŽET DOMU. NA MALOU JSEM SE ČASEM NAUČILA DO PLÝNY ZAČALA MI JE DÁVAT VE TŘINÁCTI KDYŽ PŘIŠLA NA TO ŽE CHODÍM SE SEDMNÁCTI LETÝM KLUKEM. NERADA NA TU DOBU VZPOMÍNÁM, BYL TO PROJEV NEDŮVĚRY A TO BYLO HORŠÍ NEŽ TO PONÍŽENÍ.

Plenkar (Čt, 9. 11. 2017 - 19:11)

Na nošeni plen není nic...Jasne, ze na noseni plen neni nic spatneho. To by mohlo byt uchylne i noseni treba kalhotek strihu tanga a jinych veci, ktere nosi jen nejake procento lidi a ne cela populace. Tvoje mamka je rozumna, ze vytrvala a na tech plinach Te udrzela az jsi to pochopila a zacala jsi je bez odmlouvani nosit. Takovou mamku Ti moc zavidim. A nosite ty plinky stejne, Ty i mamka? A jake? Jednorazove, nebo latkovky? Ja kvuli cene, ale i kvuli pohodli a nenapadnosti vlastne pouzivam od detstvi s vetsimi, ci mensimi prestavkami. Ale uz asi 10 nebo vice let pravidelne denne. Pracka je vypere za par korun cele vedro a automatka je nenici, jako drive ty obycejne pracky, zehlit se nemusi, avivaz na ne nedavam, aby lepe vsakovali vlhkost a postupne obcas prikoupi 2, nebo 4 a mam jich porad dost. Gumove kalhotky jsou sice drazsi, ale ty vetsinou jen premachnu a zamotam sridave na rub i na lic do sucheho rucniku a za chvilku se mohou obleknout.Ale proc bys je davala jen sve dceri a synovi ne? Vzdyt kluci si sice na curani nesedaji, ale zase si ty pliny vic uzivaji. A Ty sama uzivas si to noseni plen, nebo ne? A proc ne, asi se za ne hodne stydis. Ale kdyz o nich tady tak hezky a otevrene napises, tak se za ne asi uz nestydis a nevadi Ti to. Nejhorsi je, alespon u me bylo, kdyz to zjisti babicky a teticky a sestrenice, nebo jeste navic nejaci znami, kteri Vasi rodinu pravidelne a casto navstevuji a nahodou se nekde nechaji polozene/ciste/ plenky, nebo v koupelne visi gumove kalhotky v dospele velikosti, nebo v koupelne je nacaty balik jednorazovek. To pak musi byt hrozne to vysvetlovat a ted cekat, jak se to roznese jeste vic a budou Te znami pomalu zastavovat na ulici a tybudes jen vysvetlovat a poslouchat jejich dobre rady, ktere Ti zarucene pomohou. Ja jel asi pre 2 tydny z okresniho mesta a protoze u nas ve meste ty velke osuskove pliny nemely, tak jsem je tam objevil a koupil posledni 2 pary. Jel jsem busem s jednou dobrou znamou se kterou jsem drive nekolik let pracoval a ona mi poradila dobre zubare a ja ji chtel neco ukazat a jak jsem to lovil z te tasky, tak mi vypadly ty nove pliny a kdyz jsem je skladal a vracel do tasky, tak zahledla i pliny, ktere jsem mel jako nahradni a mel jsem tam i dvoje nahradni gumove kalhotky/protoze podle potreby si davam L, na min plen M a na 2 pleny S. A uz to zacalo, protoze se ze me sice zeptala a ja ji to odsouhlasil, ze jsou to vsechno nosim ja. Tak jsem ji trochu zbrzdil, kdyz jsem se ji zeptal, jestli se neceho vsimla kdyz jsme spolu jeste pracovali, ze tenkrat uz jsem si je do prace pod kalhoty oblekal denne. No proc pry na to neberu prasky a ze se to da operovat a jestli to neni prostata- proste ji to dost prekvapilo a chtela mi alespon radou pomoci. Ptala se i na ty gumove kalhotky, kde a jak je kupuju, ze netusila, ze se tak velke vyrabeji. Ale ona ma trochu dusevne postizeneho syna a myslim ze by se ji 1-2 hodily na cestovani, nebo mozna i na spani. A litovala me, ze to musi but utrpeni je nosit, tak jsem ji to zase vyvracel, ze jsou na noseni docela prijemne, no hezky jsme si popovidali.Ale uz se tesim, az za cas potkam zase jinou byvalou kolegyni, ktera to ode mne bude chtit vysvetlit, protoze Iva ji urcite nerekla vsechno a na neco urcite zapomnela. Tak tohle si uzivam ja.

dfgh (Čt, 9. 11. 2017 - 13:11)

Co když se ti narodí kluk ?to tam píše jasně. kluci to mají jinak, takže kluk nic. ten si o ně řekne sám až to uvidi u ségry.

karel (Čt, 9. 11. 2017 - 13:11)

Na nošeni plen není nic...Co když se ti narodí kluk ?

Iveta (Čt, 9. 11. 2017 - 09:11)

Na nošeni plen není nic špatného.Máma mi je začala znovu dávat když jem začala chodit na různé kroužky, dlouhé cesty vlakem nebo autobusem. Prostě všude kde bych musela na wc. Nechtěla abych chodila jinde než doma, štítila se těchto míst a sama také nosí pleny.Nejhorší období pro mne bylo kolem 16-18 lety.To jsem protestovala a sundávala si je. Kontrolovala mne a dost jsme spolu bojovali. Po 18 jsem ale došla k tomu že to není špatné. Muj přítel to chápe a je rád že nemusím chodit jinde na wc. dnes je mi 25 a nosím je ven, na nákupy do práce,na cesty atd. Svoji dceru k tomuto také povedu u kluků je to jiné ty čurají ze stoje.

Tomík (St, 8. 11. 2017 - 20:11)

si s tebou o tom radí...Ahoj je tu holka z Prostějova okloli? Co má zalibu v ABDL a piss?? Piš na email [email protected]

Reklama

Přidat komentář