Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Hanka (Čt, 21. 12. 2017 - 19:12)

Každý rok jezdíme s mamkou na hory. Já jsem docela zmrzlík a proto při lyžování vždycky nosím plenku, abych nemusela čůrat někam do sněhu. Letos však s námi bude na pokoji i jedna mamčina kamarádka. No a mamka už jí řekla, že musím nosit plenky, protože se počůrávám. Takže na rozdíl od minulých let budu mít plenku nejen na svahu, ale pořád, i večer a v noci. Mě to ale vůbec nevadí, naopak se na to těším.

Tom (Čt, 21. 12. 2017 - 08:12)

změň překladač :-)

Andrea (Čt, 21. 12. 2017 - 02:12)

Ahoj, tak už jsme tu skoro...Ahoj Markéto, jo tohle je zrádný, taky jsem se kdysi nechala ukecat na tvrzení že jsem počůranda právě pro povzbuzení někoho jiného a pak to bylo podobný.
Kolik ti je? A kolik bratránkovi? Jak jsi to tam nakonec všechno zvládla?

Miki (So, 16. 12. 2017 - 19:12)

Ahoj, tak už jsme tu skoro...Blaboly na N-tou! A ani to nedokaze napsat! Hovado! Stredni rod, takze to muze byt on, ona, nebo ono.

Market (So, 16. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj, tak už jsme tu skoro týden tak vám napíšu jak to vypadá...Plenky nosím stejně jako bratranec na noc plus si maska vyrobila že je budu dostávat i do dopravního prostředku nad 1 hod..(prý musí kvůli mě moc zastavovat a když už ty plenky nosím..vždycky jsme prebalovani vecer i rano spolecne trapné to je hlavně rano když se mu třeba pořadí byt suchý..plenky kvůli němu dostáváme už v 7 a ja to prostě nevydržím...no a pak když jedem na výlet on dostane slipy a dívá se jak tam ležím a čekám až mě zapisují a zabalí...

Jan (St, 13. 12. 2017 - 11:12)

To já jsem šel jednou v létě do takovýho malýho lesíka na houby a na dvou místech jsem našel vysypené plínky jak pro dospělé tak i dětské a byly počurané.To mi začalo vrtat hlavou ale příště když jsem tam zase šel tak jsem zahlédl dvě postavy a slyšel jak jedna volá ježíšmarjá holčičko pocem tak jsem se pořádně zadíval a byla tam u ohníčku starší paní a mladá holčina tak jsem šel k nim ale než jsem tam došel tak ta holčina někam odešla a já jen prošel okolo té paní.Tak si myslím že si tam někdo hrál na malou holčičku protože jsem tak zahlídl i kabelu ve který byly zřejmě plínky dodnes si vyčítám že jsem se nezeptal co tam dělají protože pak už jsem tam na ně nikdy nenarazil.

asd (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj,
Plenky mě vždycky...Ahoj kolik ti je vlastně let?Napiš jak to pokračuje dál na dovolené.

Market (So, 9. 12. 2017 - 09:12)

Ahoj,
Plenky mě vždycky přitahovali a tak se mi i líbilo, když mě mamka 2 roky z5 požádala o svoleni aby bratranci mohli s tetou říct, ze se ještě počuravam...Má s tím taky problémy a pomáhá mu když nemá ten problém sám...Takže si bratranek už 2 roky myslí, že ta velká Markéta, je vlastně takové větší mimčo co se počurava a nosí kvůli tomu plenky...Problém ale je že se mamka s tetou dohodli že teď pojedeme spolu na dovolenou a ja že budu jako nosit plinky atd... Už mám v pokojiku naskladane balíky a různé olejíky, dneska po obědě přijedou a zítra ráno odlitame tak jsem zvedava

Osobně bych psa (St, 6. 12. 2017 - 10:12)

Tyto příspěvky bych psal jen na stránku ABDL o plenkách tady natomto fóru jsi každý myslí že je buďto teplouš nebo uchylak že píše jak nikdo nikomu dává pleny a prebaluji své velké či malé děti.

Nikolatiterova (St, 6. 12. 2017 - 08:12)

Ahojky tak píšu ze at dělám cokoliv tak to nepomáhá v cera sem bila u Martina v práci ČSR dobry az nato když SME jeli autubusem splátky domu autobus narvanej tak ze si sednoul name a mr se zdalo ze mam mokro nohy a pak jedna holcina mi řekla ze on je nokrej tak sem mu sáhla na plénu a bila mokra tak me museli počkat az dojedem domu tovis bil úplně prochcanej celém az dolu tak SME dojeli domu a JAMU na chodbě slikla tepláky a šli SME domu a pak sem ho vikoupala a dala plenu

Plenkar (Út, 5. 12. 2017 - 12:12)

Zajímalo by mne, jak to...Ne, to nedopadlo nijak. Ten pribeh o tom, jak matka prisla domu a nasla svoji dceru sedet zabelenou v plenach u televize a ona se pak sla prebalit do koupelny je do cestiny prelozeny nemecky clanek z plenkarskeho casopisu Baby-Gum, ktery vydavala pani Langova a ctenari tam do nej hodne prispivali svymi zazitky a pribehy. At uz skutecnymi, nebo prikraslenymi, nekdy se mi zdalo, ze je i nejaky clanek jako cira fantazie. Ja kdyz jsem drive casto jezdil do Nemecka, tak jsem si ten casopis rad kupoval a s oblibou cetl. A vim urcite, ze tam byl tenhle clanek a pak taky ten jak ta 9leta holcicka cestovala s maminkou a s prateli 15! hodin vlakem do Tater a musela mit nasazeny pamprsky, aby nemusela pouzivat spinave zachody ve vlaku. Takze asi tak. Oba ty pribehy budou asi skutecne, ale nestaly se v Cechach. Ten casopis byl prodavan od Rakouska, pres Svycarsko a hlavne v Nemecku. Lide tam posilali i svoje fotografie a bylo tam Adult baby, tak Diaper lover. Oni ti Nemci maji totiz k noseni plen uplne jiny pristup. Tam funguje nekolik firem, ktere vyrabeji ruzne druhy, strihy i velikosti plastik und gummihose- proto se to prebralo do cestiny a casto se jim rika gumove kalhotky. A u nich neni vubec zadna ostuda, nebo nejaky problem kdyz dostavaji pliny deti pomalu ve skolnim veku, nebo i skolaci, pripadne uz dospivajici deti v puberte. Ale i dospeli mladi muzi i mlade zeny. Anonymne se k tomu sami priznaji a uz hodne tech, co potrebuji pliny at uz pres den, nebo jen na noc, tak prechazi z jednorazovek na latkove pliny. No a k tem je nutne mit kvalitni gumove kalhotky, aby zadrzely vlhkost i zapach. Gumove kalhotky Suprima se tam daji koupit v kazde vetsi lekarne zcela bezne. A uz asi jen v Nemecku uvidite jak se venku na snure susi nekolik belostnych plen, tak oni se s tim, ze pliny nosi a pouzivaji vubec netaji a tak je verjne susi sousedum na ocich. Ty gumove kalhotky susi asi v rucniku a dosousi nekde doma. Ono jim vadi slunicko a hodne se pry ztraci! Ja susim na lodzii vsechno. Pliny, gumove kalhotky, damske pradlo i puncochace, ale u tech musim dat pozor a povesit je aby se nezatrhly o hrubou omitku. Takze hlavne sousedky maji o cem povidat.

Ne -li (Út, 5. 12. 2017 - 06:12)

Zajímalo by mne, jak to dopadlo, nebo jak to pokračuje v rodině Věry v prvním příspěvku kdy měla její dcera 15 let a chtěla nosit plenky. Dnes je to už 10 let, co byl tento příspěvek napsán. Jestli ji to přešlo, nebo v tom našla zálibu.

Nikolatiterova (Ne, 3. 12. 2017 - 09:12)

Ahoj Nikčo, promiň že se...Ahojky lukasi ma zalepovaci

3x3 (Pá, 1. 12. 2017 - 11:12)

Skuzte klasické látkové pleny ty jsou lepší a levnější a když né látkové tak běžte do zdravotních potřeb a tam vám poradí jaké plenky jsi koupit ale jestli jsi štíhlejší postavy tak by ti měli stačit ty největší velikost 6-7 ty dětské nebo dry naties ty jsou určeny pro patnácti lete jsou určeny

PRAVDA (Čt, 30. 11. 2017 - 22:11)

I ten posledni dojde cile...

Franta (Čt, 30. 11. 2017 - 21:11)

Dobrý den, žiju sama s 15ti...dobrý den nevíte nějaké stránky pro plenky větší, nebo jaké používa
vaše dcera Věro moc bi mi to pomohlo ja mam stejný problém je mi 15 let.

franta (Čt, 30. 11. 2017 - 21:11)

Dobrý den, žiju sama s 15ti...prosím vás jakou používá velikost plenek?

plienkofil (Čt, 30. 11. 2017 - 19:11)

Dobrý den nosí někdo...ahoj ja nosim plienky kludne si st :D aebou popisem posli tvoj mail :D ja tii odpisem

Nikolatiterova (St, 29. 11. 2017 - 18:11)

Dobrý den nosí někdo plenky chtěla nich se znekym se otomhle se bavit

Nikolatiterova (Út, 28. 11. 2017 - 00:11)

Dobrý den, žiju sama s 15ti...Ahojky tak sem bílá zase pocurana prechvili a v cera vcentru bil mokrej úplně turch ještě než sme odcházeli sáhla sem mu do pleny a bil suchého a pak pocurany no nic méně tak sem sním šla na záchod a přebalovací ho

Reklama

Přidat komentář