10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dilema s nevlastním vnukem

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Paní Jitka (anonym)
Neštěstím osudu jsem se jako rozvedená žena ujmula výchovy a života nevlastního vnuka. Žiju bez mužského a celý den pracuji. Už to byl problém. Klučina míval často erekce a se svou chloubou chodíval bezostyšně a normálně po domácnosti. Nedokázala jsem to nijak zpracovat a po konfrontaci jsem zjistila, že nerozumí co a jak se děje. Toto zjištění pro mne bylo neskutečným problémem, ve svém věku už by snad mohl sám souložit, ale díky své bývalé konzervativní a nešťastné rodině byl úplně mimo, a to nejen v tomto. Byla jsem nešťastně bezradná a chvíli jsem nenáviděla celý svět. Já sama jsem dlouho bez partnera, nemám na vážnější seznamování čas a na prostoduchý sex nejsem stavěna. Ale vysvětlovat se mi to tak velkému chlapovi také nechtělo. Zkusil jsem mu vysvětlit, že muž a žena mají pod svým spodním prádlem něco, co patří k sobě. Bylo to tak trapné a ponižující, odvedla jsem špatnou práci. Časem jsem si navíc začala všímat, že při mých nočních masturbacích Martin šmíruje za dveřmi dírkou a skrze částečně průhledné dveře jsem byla schopna vidět siluetu jeho postavy i stopořeného penisu. Občas mi vyložěně zíral i na prsa. Nevěděla jsem, jak v tomto věku a okolnostech věc dál a lépe řešit, prostě nebyla vhodná příležitost nebo čas. Pak se to otočilo, začala jsem si všímat já, že mi občas zmizí nějaké prádelko. Vypozorovala jsem, že Martin masturbuje právě s mým spodním prádlem a takhle to bylo každý den. Já ve své ložnici, on v koupelně. To břímě bylo stále těžší a těžší. Jenže toto nebyl konec. Stále jsem ho vídala za svými dvěřmi. A začalo se to dál nabalovat. Jednoho dne jsem si v práci musela po příchodu ve své kanceláři zout lodičky, všimla jsem si nečeho uvnitř a po bližším prozkoumání jsem navíc identifikovala flíčky na svých silonkách. Druhý den na to jsem už cestou zaznamenala, že mi vlhne část chodidla a samozřejmě jsem měla ve špičce své lodičky sperma. Večer jsme si sedli a já tomu chtěla dát stop. Opět nechyběly zvednuté trenýrky. Vysvětlila jsem, že mi nemůže takto poznamenávat věci a že takto se to nedělá. On se zeptal na to, jak se to dělá. V naštvanosti jsem mu stáhla ty trenky a rukou jsem se mu to snažila udělat, ale nedokázala jsem to. Opila jsem se a usnula v obýváku. Po probuzení jsem měla na svých nohách neuvěřitelné množství ejakulátu. Jsem bezradná. Prosím o rady!!
30. Srpen 2016 - 5:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
No pěkný .... tak jestli je to pravda jak píšeš , tak to nejen že Ti neporadím ale ani moc nezávidím.... Každopádně bych začal tím , že bych si našel hodného a milého chlapa-:))
5. Září 2016 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
No pěkný .... tak jestli je...Ty tomu věříš? Já ne. Jako obvykle to psal nějakej ujetej úchylák, kterej si přitom honil vocas až do "zdárného" konce...
6. Září 2016 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel007 (anonym)
Neštěstím osudu jsem se...Hezký příběh. Pokud tobě také sex chybí, tak mu ukaž co a jak a zauč ho. On ti udělá dobře a jemu se také uleví.
6. Září 2016 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lež jako věž (anonym)
Ty tomu věříš? Já ne....Úchylák,na to normální člověk nemůže ani skočit.
6. Září 2016 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Lež jako věž (anonym)
Ty tomu věříš? Já ne....Úchylák,na to normální člověk nemůže ani skočit.
6. Září 2016 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
No jo no ...asi máte pravdu ... když já jsem asi taková ta stará škola , kdy takovéto úchylky nechápu! Já mám jen takový normální - jako že třeba ženská musí mít krásný široký boky , podvazkový páš a hezký silonky -:))
6. Září 2016 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
a (anonym)
No jo no ...asi máte pravdu...A vyholenou kundu.
6. Září 2016 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
ale to ani být nemusí .... u takový ty zralý čtyřicítky , padesátky.... má ten upravený proužek svoje čaro -:D ( jak říkají slováci - jinak kouzlo)
6. Září 2016 - 16:14

Přidat komentář

Reklama

Reklama