13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dietní systém - energetické hodnoty diet

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dietní sestra (anonym)
Prosím o radu, která se týká novelizace energetických hodnot v již zastaralém dietním systému. Pochopitelně vím, že energetická hodnota běžných respektive základních diet se pohybuje kolem 9 500 kJ, ale potřebuji přesné hodnoty pro diety obsažené v dietním systému, které jsem měla založené a bohužel se prostě vypařily :-)Předem děkuji.
11. Srpen 2004 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Ahoj, nevím jestli pomůžu, mám takovou (větší) excelovskou tabulku s hodnotami...můžu Ti ji poslat mailem jestli chceš =o) a uvidíš jestli to je ono, za zkoušku nic nedáš.
11. Srpen 2004 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Dietní sestra (anonym)
To K.: Pochopitelně budu vděčná za jakékoliv informace :-) pokud ovšem nejde o tabulku energetických hodnot jednotlivých potravin, kterou samozřejmě mám.Potřebuji konkrétní přehled energietických hodnot diet uvedených v dietním systému tjs. např. energetická hodnota diety šetřící, redukční, diabetické apod..Děkuji
11. Srpen 2004 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Tak to mám přesně tu tabulku co uvádíš =o)ale zkus se podívat sem:http://www.medik.cz/medik/diety/a třeba bude něco na:http://www.dietologie.cz/Snad to bude ono =o)
11. Srpen 2004 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Dietní sestra (anonym)
:-) na www.medik.cz jsou hodnoty původní nikoli aktuální pro dneší dobu, ale i přesto moc děkuji.Mrknu jěště na druhý odkaz a snad se zadaří ;-)
11. Srpen 2004 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
hlas (anonym)
me by Vase tabulka zajimala - myslite, ze bych ji mohl mit?
22. Únor 2005 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pedro, táhni do prdele, ty hajzle zasranej, zakunděnej, sráči jeden odpornej! Já bych ti dala "siegl"seznam.cz!" -rozkopat ti ty tvoje smradlavý buzerantský koule. Hajzle!
29. Červenec 2007 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj všichni,už delší dobu sleduji tuhle "hubnoucí" diskuzi. Já se snažím zhubnout už léta, zkušeností mám dost, výsledky byly nulové. Prostě klasika, znáte to všichni. A to nemluvím o pocitech, které diety provázejí - na naše oblíbené kombinace jídel můžeme zapomenout, ale pozor! Napořád! A znáte to , zakázané ovoce chutná nejvíc. Způsobem stravování se odlišujeme od svého okolí, ať doma nebo v práci. Tyto situace ovšem způsobují psychický stres, i když si ho třeba ani neuvědomíme nebo nechceme připustit. Z toho nám plynou další nepříjemnosti, které mají vliv zase zpětně na naše zdraví tělesné. Začarovaný kruh.Taky jsem vážila a počítala, zhubla 8kg, věřila jsem pak svým odhadům a přibrala 10kg. Vážně si myslíte, že se tak dokážete zabývat jídlem celý život? Všechny diety mají jedno společné. Problém je v tom, že každá dieta řeší jen následek nějaké chyby. Neřeší příčinu. Cestou ven je zásadní změna pohledu na celou tuto problematiku a nejen na hubnutí jako takové. Cesta je to vědecky ověřená, atestovaná a dostupná VŠEM, nemocným zlepšuje stav. Je logická, bezbolestná a příjemná, v ničem neomezuje, nezatěžuje, nestresuje a komplexně léčí bez chemie. Zatím mám dole 5 kg ani nevím jak. (NENÍ TO HERBALIVE ani žádné zaručené myšlenkové postupy!!!) Ráda poskytnu všem zájemcům bližší info, otázky můžete posílat na email: hubsun"seznam.cz .Všem přeji úspěch.
3. Srpen 2007 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
irenka (anonym)
Lenko , o tve informace nikdo nemá zájem !!! Baví tě to..??? furt být vyhazována..? Jako nikdo Tě tu nechce - tak to pochop !!! Lenka a Pepa jsou sprostý dealeri !!! Nechte si ty vaše úžasnosti !!! My si poradíme samy !!!
5. Srpen 2007 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Lenka je trapná!je všude i když jí nikdo nechce.
5. Srpen 2007 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lexa (anonym)
Prosím moc o radu, můžete mi prosím napsat jaký je váš názor na knihu Dietní sestra, diety ve zdraví a nemoci;napsal Mudr.David Frej.Moc by mi to pomohlo.Předem děkuji.
7. Listopad 2007 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Držela jsem spoustu diet a nic. Nejvíce se mi osvědčil lék Xenical, beru ho 3xdenně a za 2 měsíce mám dole 7kg beze cvičení.Kdo by měl zájem můžu Vám ho i nabídnout.siplava@seznam.cz
26. Říjen 2010 - 13:01

Přidat komentář