59 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Diazepam-léčba nespavosti a ještě něco jiného...?

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára Křikavová (anonym)
Ahojte všem, jsem tady krátce a potřebovala bych poradit. Je mi 25 už skoro a zhruba od 17 let trpím různými depresemi se sklonem k sebepoškozování. Bylo pár pokusů o léčbu,ale nikdy jsem ji dlouho nevydržela. Nyní jsem konečně potkala správnýho kluka pro život a to mně donutilo dát ten svůj život do pořádku. Sice jsem léčbu nedodělala,ale aspon mi konečně stanovili diagnozu-porucha osobnosti. Ted v srpnu jdu konečně na první sezení k paní doktorce a hodlám to konečně začít řešit,bohuželk nejbližší volnej termín má až 25.,což je celý měsíc. Mně se ty mý stavy ted dost zhoršily...a proto bych chtěla,aby mně aspon zatím napsal obvodák Diazepam. Slyšela jsem,že pomůže na spaní a celkově trochu otupí mozek. Přesto tento lék pořádně neznám..máte s ním někdo zkušenosti a jaké? Předtím jsem brala lexaurin,ale ten mně moc už nezabírá. Dostávám často záchvaty vzteku a pak jsem schopná se dost pořezat na ruce a k tomu ty depky šílený...chci být už konečně v klidu i kvůli příteli,má se mnou sice trpělivost,ale ta mu jednou může dojít... Díky moc za rady, Klára
3. Srpen 2010 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Ahojte všem, jsem tady...Ahoj, je dobře, že chceš své problémy řešit. Na akutní stavy není Diazepam nejvhodnější, když tak Neurol, nebo Rivotril. Ale tohle bude obvoďák snad vědět. lexaurin...nevím v jakých dávkách jsi ho brala, ale pokud už nepůsobí, tak od jiných BZD nečekej žádný zázrak. Ale myslím, že kdyby sis ho vzala v dostatečném množství, že by taky zabral. Tyhle BZD zaberou rychle, ale pozor, při tom sebepoškozování může benzodiazepin způsobit, že máš menší zábrany se řezat. A proto by sis mohla ublížit víc, než ve stavu, kdy máš "čistou hlavu". Ale pokud to chceš jen na spaní, tak je lepší něco nenávykového.
5. Srpen 2010 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Dobrej an spaní je Esprital ad :) Držím palce
5. Srpen 2010 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Naturu (anonym)
Znáš snad nějaké prášky na spaní, které by nebyly návykové?
5. Srpen 2010 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Znáš snad nějaké prášky...Ano, znám. Třeba AD Trittico, to se bere před spaním a je hodně tlumicí(a některá další AD, jako Mirtazapin mají taky tlumivý efekt), pak veškerá nebenzodiazepinová anxiolytika (léky proti úzkosti), např. Atarax. Taky skoro všechna antihistaminika (léky proti alergickým reakcím) mají jako vedl. účinek ospalost. Např. Dithiaden. Nebo obyčejný Kinedril je dost uspávací. A pak samozřejmě celá řada přírodních prostředků a léků na rostlinné bázi, např. Bellaspon. Nicméně vhodnější je samozřejmě řešit příčinu nespavosti, než to látat prášky, přirozeně. Ale pokud vím, tak Diazepam se k léčbě nespavosti neužívá. Jeho tlumivý efekt je někdy vítaným vedl. účinkem, ale primárně má Diazepam jinou funkci, než prášek na spaní.
5. Srpen 2010 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
pavlína (anonym)
prodám rivotril,diazepam,lexaurin,xanax,oxazepam,neurol,stilnox,hypnogen,zolsana,.... paola.rossi@centrum.cz
20. Srpen 2010 - 1:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr pro Naturu (anonym)
Po Trittico mně bylo akorát špatně od žaludku, žádný jiný hlavní ani vedlejší účinek jsem nepozoroval.
20. Srpen 2010 - 7:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Po Trittico mně bylo akorát...Triticco obvykle samo o sobě nevolnost nezpůsobuje, popřemýšlej, v jaké interakci jsi ho užil Triticco je jako AD slabé, ale jako upsávadlo slušné. proto se užívá večer, tlumí. Jinak smaozřejmě nečekejme zázraky, , že jo. Jak dlouho jsi to bral a kolik?
20. Srpen 2010 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
luboš (anonym)
Bral už jsem dost léků,nejhorší,když si na ně člověk navykne,pak vysazení naráz,to je očistec,bral jsem sedm 1 mg neurolů,pak oyazepami,frontiny teď beru40mg diazepamu,chtělo by to asi ještě víc,ale musím se držet zpátky.Trittica jsem bral 300mg,teď beru 150 večer,potom ještě200mg Sertralinu,antidepresivum,pak Zyprexu a Lamotrigin.Teď bych měl ještě brát dvoje z ORL,ale zatím jsem línej si je dojít předepsat.Na podzim jsem míval deprese nejhorší,teď jsou to ataky celoročně a tak je venku krásně,tak jdu mrknout na houby,i když i tam mě to přepadá,že na tom pěkným paloučku by bylo dobrý se oběsit.
21. Srpen 2010 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Sebevrah (anonym)
Bral už jsem dost...No, Lubošku, to vážně vypadá tak na provaz. To jsi slušný feťák, takové kvantum. Psychiatrie je dobrý obor. Dá se experimentovat na lidech naprosto beztrestně.
22. Srpen 2010 - 6:35
Obrázek uživatele chanel
chanel
diazepam je prevít.
27. Srpen 2010 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Sam (anonym)
Diazepam, pokud se bere jen na psychické ataky je to nejlepší sedativum, jaké kdy kdo vynalezl! Spíš mi prosím poradte: začal jsem každý večer užívat 75mg. Trittica, beru ho vždy v 18:00hod, a to bez ohledu, zda mám noční směnu, či volno. Tlumící ani uspávající efekt na mě nemá, spíše naopak. Cítím se štastnější a vytálnější a méně unaven. Máte někdo podobné zkušenosti? Díky Sam
31. Leden 2011 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Kik (anonym)
Přestaň užívat Diazepam, bude z tebe ve 40 dement.
1. Únor 2011 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
schizák (anonym)
zyprexa-je neuro-leptikum..viz maniodeprese
1. Únor 2011 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
dylyna (anonym)
beru diazepam uz 30 let a jeste ze me dement neni,no doufam,este me to nikdo nerek.
1. Únor 2011 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
Je Diazepam volně prodejný? Nebo jen na recept? Díky!
6. Únor 2011 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Pouze na recept, jako všechny benzodiazepiny.
6. Únor 2011 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Zdravím. Mám psán Diazepam na ráno 1x5mg. Můžu jsi ho vzít třeba i večer?
25. Duben 2011 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáši, (anonym)
jak těch 5 mg skládáš? Vyrábí se pouze 1 mg a 3 mg tablety. O takovém kuriózním dávkování jsem dosud neslyšel.
25. Duben 2011 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
b (anonym)
jak těch 5 mg skládáš?...no ja mam 10 mg diazepam tak neviem odkial mas ze je len 1mg a 3 mg
18. Květen 2011 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
adel (anonym)
ahoj jake ma ucinky diazepam a jak se po nem clovek citi? je vhodne ho brat v den kdy jdu treba na pivo nebo radeji vynechat? mam ho psany na uklidneni ale slysela jsem ze je to vlastne droga a ja radeji davam prednost prirodnim produktum .....
2. Srpen 2012 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Některé přírodní produkty mají opravdu podobný účinek. Třeba slivovice.
2. Srpen 2012 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
no ja mam 10 mg diazepam tak...To asi spíš byla řeč o Lexaurinu, ten má tuhle gramáž.
2. Srpen 2012 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
kaylen@centrum. (anonym)
prodám...za koľko
8. Únor 2013 - 5:25
Obrázek uživatele Návštěvník
IRENA FUENTES V (anonym)
DIAZEPAM BERU NĚKOLIK LET ,ALE PO DELŠÍ DOBĚ MOC NEZABÍRÁ ,JSEM SPÍŠE NA NĚM ZÁVISLÁ ,JSEM SPOKOJENÁ KDYŽ HO MÁM ,TŘEBA JEN V KABELCE ,MÁM POCIT KLIDU ,ZAČALA JSEM HO BRÁT Z DUVODU DEPRESE A PAK I NA JINÉ VĚCI ,KDYŽ MÁM TEPLOTU ,PROTOŽE MI HO PŘEDEPSAL LÉKAŘ (SRDCAŘ),VÍM ŽE JE TO NÁVYKOVÝ PRÁŠEK POKOUŠÍM SE PRO TO ,HO VYNECHAT A BRÁT PŘÍRODNÍ VĚCI
29. Prosinec 2014 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
jebák (anonym)
Keci keci keci. Jste feťáci tak se z toho neposerte !!!!!!!!!!
6. Květen 2015 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Několik (anonym)
DIAZEPAM BERU NĚKOLIK LET...let,to musíš být hodně závislá,ale víš o tom a snažíš se to ukočírovat a to je dobře.Ono to najednou přestat lehce nepůjde,jen doporučuji všem,aby si zapisovali třeba do kalendáře den,kdy si ho vezmou.Brát třeba obden a takto pomalinku snižovat a ono to půjde.Zkušenosti s tím moc nemám,brala jsem před lety jen pár měsíců a už to byl trošku problém,tak jsem to udělala jednoduše,jak tady popisuji.
6. Květen 2015 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Na spaní je nejlepší Diazepam, nebo Rivotril! Klonazepam možno užívat dlouhodobě, mnohdy i celoživotně! AD a AP na spaní moc vhodná nejsou. Mají řadu vedlejších účinků a nechutně se po nich tloustne! Trazodon-trittico každému nesedne! Má mnoho vedlejších účinků! Quatiapin, Zyprexa, Chlorprothixen, Mirtazapin-jedny z nejhorších!!! Atarax má více negativních účinků, než těch kladných! Je to antihistaminikum starého typu, má anticholinergní účinky a přibírá se po něm taky!
8. Leden 2016 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
let,to musíš být hodně...Tak vám napíšu svoji zkušenost z užíváním Diazemapu asi před 38 lety/to je hrůza, že/. Byla jsem těhotná a předepisoval mi ho gynekolog, abych nepotratila, brala jsem ho od samého počátku těhotenství, až měsíc před porodem vysadila. Naráz, nikdo mi tehdy neřekl,že bych měla postupně,ale asi díky těhot hormonům mi to nějak nepřišlo. Ovšem syn byl hodný, pořád ležel, povídal, ale nechtělo se mu pohybovat, v roce jsem s ním musela jezdit na rehabku na tzv. Vojtovu metodu, protože nelezl, jen poskakoval po zadečku. Naštěstí se to dohnalo, začal chodit asi v 19 měsících. Nevím, jestli to tehdy ten doktor nevěděl, jaké mohou být vedlejší účinky.
7. Březen 2016 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Na spaní (anonym)
je údajně nejlepší Xanax SR + Stilnox. Diazepam se dlouhodobě odbourává z těla. Zkraje na usnutí působit sice může, ale později se účinky snižují. Na úzkosti je určitě lepší Xanax SR, nebo pak potom Rivotril. Ten se dá, dle příbalového letáku, brát dlouhodobě až celoživotně. V případě závažné nespavosti nejde v žádném případě o zneužívání léků, ani o závislost. Antidepresiva a antipsychotika jsou tady úplně k ničemu. Mají zbytečně mnoho vedlejších účinků. Xanax i Rivotril mají, jak hypnotické, tak anxiolytické účinky. Xanax-Neurol, byl původně vyvinut i jako antidepresivum. Velká výhoda, i po dlouhodobém užívání-několik let, je, že se po těchto lécích nepřibírá na váze, jako například po sračkách, typu SEROQUEL, ZYPREXA, a ten "slavný" MIRTAZAPIN!!!
22. Únor 2017 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Tady (anonym)
nejde jenom o benzodiazepiny a celkové zdraví. Je třeba užívat i vitamíny a zdravě jíst. BZD naštěstí nezvyšují chuť k jídlu a hmotnost, jako sračky, výše uvedeného typu! Při rozumném denním dávkování máte šanci, že potlačíte pouze jeden problém a nevzniknou další, které by jinak vznikly, díky metabolickému syndromu! To, že se po BZD blbne, není taky úplná pravda! Mnoho lidí, kteří je berou dlouhodobě i pravidelně, jsou schopni normálně pracovat i myslet! Fungují úplně normálně. Nikdo by na nich nic nepoznal! Nesmí to, ovšem, přehánět s denním dávkováním! Mírné snížení paměti nastává u mnoha lidí po 35 roce věku, i když žádné BZD neberou!
22. Únor 2017 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
To sice můžete mít pravdu. Mne napadá lepší varianta. Nechat si předepsat Trittico, a než zabere, nechat si k němu napsat na pár týdnů Hypnogen. Trittico nezvyšuje chuť k jídlu, ani pocit hladu! Právě naopak. Dá se při něm i mírně hubnout. Zdravá strava a vitamíny jsou samozřejmostí! Žádná antipsychotika, ani Mirtazapin,rozhodně brát nedoporučuji! Jsou to fakt velké dryáky!!! Pokud tedy nevážíte 40 kilo i s postelí, netrpíte závažnou depresí, těžkou schizofrenií a psychózou, tak vám tyhle "dryáky", dokonale zničí zdraví i postavu! I kdybyste se sebevíc snažili, stejně po těchto "lécích" přibere každý! Někdo více, někdo méně. Ale ve velké většině, zkrátka přibere! I kdyby se "na hlavu stavěl"!
22. Únor 2017 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lvice (anonym)
Na spaní působí spolehlivě, opravdu, jenom benzodiazepiny! Působí totiž na GABA kyselinu v mozku, která má za úkol naše zklinění a navození spánku. Když máme v mozku málo GABA, trpíme nervovým neklidem a nespavostí! Právě benzodiazepiny fungují jako náhrada, za tento klíč k uklidnění nervové soustavy. Benzodiazepiny představjí paklíč k průtoku kyseliny gama aminomáselné. Po čase se produkce GABA v mozku může i zcela zastavit! Právě u těchto stavů jsou účinné pouze benzodiazepiny! Žádná homeopatika(nebezpečí okultismu) a neúčinnosti! Vím, že jedna paní dokonce navštívila homeopatičku, která si říká lékařka! A nabídla jí na nespavostt právě homeopatika. Žádná lékařka, byť s titulem! Ale pouhá okultistka! Homeopatii vytvořil Samuel Hanneman, velký okultista a nepřítel Ježíše Krista! Žil v letech 1755-1843. Narodil se v Míšni. Sám sebe prohlašoval za Boha! Jedním slovem, svinstvo!!! Krom placebo efektu neobsahuje homeopatie vůbec žádnou účinnou léčebnou dávku! Hani, co se týká Trittica, na mne bylo od začátku zcela neúčinné! Hned, po pár dnech, jsem ho vzdala! Ostatní, tzv. nenávykové přibíráky - Ketilept, Mirtazapin, Prothazin, samé kecy v kleci! Jo, Prothazin jsem na kašel taky brala. Dvě tablety na noc. Výsledek na spánek nulový! Prvních pár dní působí, ale při druhém balení, zcela bezúčelný! Po benzodiazepinech se nepřibírá a jsou dlohodobě účinné! Musí se střídat jednotlivé druhy a nepřekračovat DDD-doporučeno denní dávku! Závislost vzniká v podstatě na všem. Já beru BZD několik let denně, a funguji naprosto normálně. Aspoň se v noci vyspím a jsem odpočinutější! Nemám žádné jiné choroby, ani metabolické poruchy! Neužívám žádné léky, s ničím se nikde neléčím!
2. Březen 2017 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Lvice (anonym)
Benzodiazepiny otevírají chloridové kanály, k průtoku GABA kyseliny v mozku. Přestože na ně vzniká závislost, skutečně pomáhají! Nemají téměř žádné vedlejší účinky! Starší lidé mohou po nich hloupnout, ale do stáří mám ještě daleko! Děti už neplánuji! Nikoho neohrožuji! Myslím tím, budoucí potomky, ani sebe ne! Paměť mám v pořádku! BZD mám pouze na spaní. Přes den mohu normálně pracovat, cestovat, bavit se, vzdělávat! Ruce se mi neklepou!
2. Březen 2017 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Křesťanko (anonym)
já jen doufám, že tě za ty tvoje nebezpečné kecy o BZD admin brzy blokne
2. Březen 2017 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
A to si předsta (anonym)
že jsou dokonce takoví šílenci, kteří chtějí křesťany trestat a zavírat! Prý, kvůli majetku! Tohle jsou jen nebezpečné kecy! Jenže, ono je někdy lépe, více věděti, a méně mluviti! Lidí, kteří se chtějí hádat, nebo vyhrožovat, je pořád dost! A nejhorší je, propadnout panice! Nikomu zásadně nenutím, ani křesťanskou víru, ani žádné léky! A podle čeho mě soudíš na křesťanku? Že jsem psala o Hanemannovi??? Hm! Máš dobrý postřeh, stylisto! Píše sem na tuhle stránku řada lidí, ale Samuela Hanemanna, zde nikdo nezmiňuje! Tedy, soudíš, podle stylu psaní. V jazykové stylistice se zřejmě vyznáš! Adresu znát samozřejmě nemůžeš! Nejsem zde na seznamce! Tak důvěřivá a naivní zase nejsem, hledat si zde na diskuzi známosti! Mám svou rodinu.
2. Březen 2017 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
blokovat by se měly i jiné nebezpečné stránky! Hlavně takové, kam mají přístup i děti, viz Alkoholismus, Erotika, Kartářky, a podobné pochybné!!!
2. Březen 2017 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Nebezpečné kecy (anonym)
Naprosto pravdivé informace! Křesťanka ví, o čem píše. Zná i okultní pozadí homeopatie. Stylisto, odhadl jsi to správně, s tou vírou. Ale hloupá rozhodně není!
2. Březen 2017 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Křesťanko, pozo (anonym)
Správné jméno je Samuel Hahnemann! Jinak, Tvoje znalosti jsou skvělé! Ti, co zde zuří, nechápou vůbec, oč jde! Lépe je, je ignorovat! Pochopitelně, i benzodiazepiny, zatěžují játra a ledviny. Ale, pokud nic jiného nepomáhá???!! Homeopatii taky, jako věřící katolík, neuznávám! Nedá se přece vyhánět ,,čerta ďáblem!" Dost se zajímám o religionistiku. Pokud mohu poradit, modli se, žij zdravě, choď na bohoslužby. Máme dobu postní!
3. Březen 2017 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
víš (anonym)
Správné jméno je Samuel...vůbec, co je to religionistika
4. Březen 2017 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Myslíš, že jsem trotl, co? Religionistika je nauka o náboženství, ty troubo! Nikoho tady neodsuzuj, dokud neprojdeš život v jeho botách! To bych ti radil! Zajímám se náboženskými tématy, dějinami, kořeny okultních věd. Jsem praktikující katolík. Nech si tady ty nejapné poznámky, vůči druhým! Koho ty považuješ za šílence, tak tomu bývá často právě naopak! BZD nejsou na šílenost.Skutečných feťáků je velmi málo, tak kolem 5-10%! Často je právě berou lidé úzkostní, pozdě večer, aby mohli v noci vůbec usnout! Často bývají nešťastní a obrací se o rady, kamkoliv! Homeopatii zásadně nedoporučuji, byť z rukou lékařky. Vy, co tady ostatní odsuzujete, také určitě nejste zcela bez viny! Pomoci nedokážete, jen provokovat! A to je opravdu smutné! Bohužel, takový je dnešní svět! Nebezpečné je potom i žít. Alternativou k Neurolu jsou třeba bylinkové čaje. To tady té paní neporadíte, co? Otázkou je´, na kolik % pomohou. Je třeba znát bylinky, dobře je nadávkovat. Dobrých bylinářek je dnes jako šafránu.
4. Březen 2017 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Myslíš, že jsem trotl, co?...o jakém náboženství? nebo o více? O metodách, obsahu náboženských knih nebo o víře?
4. Březen 2017 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Zajímám se o křesťanskou víru, římsko-katolické náboženství. Religionistika se prolíná i s východními náboboženstvími, jejich praktikami, i jednotlivými osobami, ve vztahu k Ježíši Kristu a Jeho učení. Právě Samuel Hahnemann, který žil v létech 1755-1843, vynalezl homeopatii. Ředil potence bylin vodou, až tam nebyla žádná účinná látka. Tento objev pokládal za "Božský dar". Jeho vzorem byl Konfucius. Ježíše Krista označil za blouznivce. A Jeho zvěsti o Spáse, za bajky a pověry! Takže, Samuel Hanemann byl vlastně Antikrist, který popírá Ježíšovo učení. A takových Antikristů zde máme, v současné době mnoho! Ježíš v Bibli praví:,,Po ovoci poznáte křesťany." Bůh sám uzdravuje, dává nám byliny i léky, které nám mají pomoci. Dokonce i Ježíš uzdravoval nemocným a žehnal jim. I některým lidem dal Dar uzdravování. O tom se s nikým nepřu. Ale člověk, který se staví proti Bohu, samotnému Ježíši Kristu, nemůže dávat dobré dary - léky, pro uzdravení nemocných lidí! Neboť, i v Bibli je psáno:,,Špatný strom nemůže nésti dobré ovoce!" A nebo:,,Po ovoci poznáte křesťany!" Poznáte je, dle jejich skutků!
4. Březen 2017 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
"Tak, jako špatný strom nemůže nésti dobré ovoce, tak také dobrý strom nemůže nésti špatné ovoce." Proto je třeba zkoumat jednotlivé dary, odkud pochází. Je třeba rozeznat, ducha dobra, i ducha zla.
4. Březen 2017 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
A co chceš dělat s tím "špatným stromem, který nemůže nésti dobré ovoce"? Asi odstřelit, není-liž pravda?
4. Březen 2017 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
naposledy OT, o (anonym)
Zajímám se o křesťanskou...Ne, religionistika se zabývá křesťanstvím nebo katolictvím stejně jako jinými náboženstvími. Je to mladá věda, která vznikla až s osvícenectví neboli s dobou, kdy se lidé začali ptát. Zjednodušeně řečeno religionistika se zabývá srovnáváním nebo historií a souvislostmi s jinými náboženstvími. Rozhodně není v religionistice Ježíš nějak významnější osobou než jiné duchovní osoby. Mimochodem její studium na FF UK je velmi těžké.
4. Březen 2017 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Uvedu věci na pravou míru. Mám "pouze" středoškolské vzdělání. Na FF UK jsem nikdy nestudoval.Jsem věřící katolík. Religionistika patří k mým zájmům! Zásadně mě neživí! Moje znalosti jsou pouze okrajové. Vybírám si tam pouze to, co je pro mne, a možná i pro druhé, podstatné! Nechtěl jsem tady nikoho zmást! To se omlouvám. Nepovyšuji se! Jen jsem chtěl poukázat na některé nebezpečné duchovní praktiky, co se týká homeopatie.Více mě zajímá Starý a Nový Zákon z Bible.
4. Březen 2017 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
Trpím úpornou nespavostí. Prosím prodávající/ho, co nejlépe funguje na chronickou nespavost? Co je, podle Vás, nejúčinnější a především bezpečné, tak aby byl člověk schopen následující den normálně fungovat, a zvládat práci. Na druhou stranu, co nejvíce zabere? Prothazin, Dithiaden, ani Circadin 2mg, vůbec nezabraly! Máte velký výběr.Určitě nejde všechno nakombinovat najednou! Na spaní je asi všechno, co nabízíte. Jaké máte ceny??? Díky.
14. Březen 2017 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Vem si všechno najednou!
14. Březen 2017 - 19:06
Obrázek uživatele medameduse
medameduse
Taky trpím nespavosti, tritico jsem musela vysadit neboť jsem měla vedlejší účinek- ucpaný totálně nos nonstop 2 roky a závislost na nosních kapkach.Dostala jsem místo toho mirtazapim...Strašný neklid a spánek ani náhodou a ztracený týden života, přes den motání kolem postele max. Pak mi dali 10 Diaz. a zas se spánek nekoná, jen ve dne zpomalení. Tak nakonec nespím ani s hypnogenem i když si ho beru abych aspoň klimbala ale přes den bez výkonu..Nevím si rady. Bohužel Mudr asi taky ne vždy mi dá neco a mi to nezabere už se to táhne půl roku...Jo Rivotril jsem taky zkusila, ale jen útlum ale spánek žádnej. Kdyby někdo věděl dejte tip.dik.
2. Duben 2017 - 23:36

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama