63 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Diagnoza podle fotky

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Bernáthová (anonym)
Chtěla bych vědět, jaké máte zkušenosti s léčitely a diagnozou jenom podle fotky. Já jsem nedávno poslala svoji fotku na email léčiteli a to, co mi léčitel Pavlica na základě ní odpověděl mě ohromilo. Poznal úplně všechny moje problémy do detailů. Máte někdo taky podobnou zkušenost?
23. Říjen 2009 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Bernáthová Velmi dobré. Lidi, který se pohledovou diagnostikou zabývaj dlouhou dobu už poznaj fakt úplně všechno, já zatím diagnostiku s úspěchem užívám k hledání příčin nemocí. Je to fascinující, že jen podle fotky je možný doporučit kompletní léčbu pro člověka, kterýho jste v životě neviděli. www.salvare.cz
23. Říjen 2009 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin pozná (anonym)
každou nemoc podle xichtu. Je to génius chytrý jak rádio.
23. Říjen 2009 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Aspoň nepíše anonymně.
24. Říjen 2009 - 0:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora (anonym)
Kdyby měly zdejší příspěvky aspoň z poloviny úroveň příspěvků Granvina, hned by tahle diskuze jinak vypadala...
24. Říjen 2009 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Proč ? (anonym)
Granwine a proč máš takové kruhy pod očima když víš jak na zdravou výživu ?? Viz foto : http://fotoalba.cz/fotky/4470363
24. Říjen 2009 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Proč Jste si opravdu jist, že nemáte do této diskuze hodnotnější příspěvek? Nehledě na to, že osobě, která nemá ani tolik slušnosti, aby se podepsala nebudu sdělovat informace o svém zdravotním stavu, i když o řadu let zpět. www.salvare.cz
24. Říjen 2009 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
je vychcánek, kterému jde jen o zisk, o nic jiného. Proto furt inzeruje to svoje Salváre nebo co to je.
24. Říjen 2009 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Letizie (anonym)
připadá mi to jak dobře udělaná reklama
24. Říjen 2009 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo (anonym)
Já jsem zažila vegetariána kterej měl takový stíny pod očima jako ty Granvine.........když chceš inzerovat zdravý životní styl, neměl bys vypädat nezdravě hele .
25. Říjen 2009 - 7:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Je úsměvný, jak málo toho víte a člověku, kterého kritizujete a je smutné, že máte tak silnou potřebu to dělat, snad nemáte nic jiného na práci? V tom případě je mi Vás líto. Nesuď a nebudeš souzen. A dál už se ke své osobě v tomhle tématu nechci vyjadřovat, pokud jste si totiž nevšimli, tak to neni téma o mě, ale o pohledové diagnostice. Pokud se chcete bavit o mě, tak běžte do tématu o mě, který tady kdysi někdo založil v kategorii různé, tam se s Váma klidně dohadovat budu.
25. Říjen 2009 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Přitom ty stránky SALVARE, to je jedna velká ostuda. Možná neumím dobře hledat, ale např. v kontaktech jsem nenalezl žádnou konkrétní informaci, kromě jednoho mob. čísla.
25. Říjen 2009 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
nee (anonym)
My se nebavíme o tobě, my se bavíme o faktu, že někdo nabízí rady o zdravém životním stylu a přitom vypadá přepadle a nezdravě......kovářova kobyla chodí bosa.
25. Říjen 2009 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
"My se nebavíme o tobě" Aha, takže ty zesměšňující a urážející zprávy směřované k mé osobě jsem si asi vymyslel, že? Měli byste si trochu ujasnit, co píšete a jak to píšete. Až se naučíte jednat slušně a na úrovni hodné lidské komunikace, tak to tu bude vypadat úplně jinak. Bernáthová Myslíš, že by bylo možný mi na mail napsat kontakt na něj? Mohl by se hodit, kdyby mě oslovil někdo z oblasti, kde on pracuje. Případně, kdyby ses i zmínila o tom jak léčí (co ti doporučil), abych si mohl udělat obrázek. Díky poradna@salvare.cz
25. Říjen 2009 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Pokud chcete pokračovat v tom, co děláte a vyzvracet na doktorce vůči mě své komplexy, tak jsem Vám dohledal dané téma. http://diskuse.doktorka.cz/granvin/
25. Říjen 2009 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin, (anonym)
potrefená husa nejvíc kejhá. I negativní reklama je reklama, hlavně že se o tobě ví.
25. Říjen 2009 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin je cvok (anonym)
To není zesměšnování ale konstatování FAKTU .......máš kruhy pod očima, vypdaáš nedzravě a ještě chceš lidem radit a vydělávat na nich .....navíc jsi paranoidní, pze si myslíš , že se někdo zajímá o tvou osobu ! Jakou asi máš výživu, když jsi tak sebestředný a paranoidní ??Padej odtud, jsi přepadlej a my takoví nechceme bejt!
25. Říjen 2009 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Domnívám se, že kompletnost webu, ani zdravotní stav před cca 8lety není relevantním ukazatelem na kvalitu poradce, nehledě na to, že jí posuzují laici, kteří jsou sami zaslepeni nenávistí. Je vláštní zamyšlení nad tím, co vás vede k takové nenávisti. Ad: K tématu. Z podobných reakcí, lze usuzovat, že lidé, kteří je psali mají vážně oslabený okruh Játra-Žlučník. Jistě tam bude souvislostí více, např. potíže se střevy a slezinou, ale k tomu už by bylo lepší vidět fotku. V každém případě by bylo dobré podpořit střeva (psylium, chlorophyll, aj.), a játra (Ostropestřec, LiverAid, olivový olej, B-komplex, jaterní čaj, Noni), individuálně vilcacora, multivitamín + čajovou směs (např. tužebník, lnice, řepík, svízel), v 15h bych ještě přidal ledvinový čaj (ty taky určitě nebudou v pořádku). Přesnou indikaci by samozřejmě bylo potřeba určit individuálně, ale to jen hrubý nástin. www.salvare.cz
25. Říjen 2009 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pomozte Granvin (anonym)
Kde vidíš nenávist chlapče??nejsi duševně v pořádku , vidíš to, co není. Přestan tahat z lidí peníze, sám potřebuješ pomoci.
25. Říjen 2009 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Kde vidíš nenávist...Všichni léčitelé jdou hlavně po penězích. Nejhorší je, že řada nemocných jim věří tak, že nejdou ani s rakovinou k doktorovi, a tak platí léčiteli vlastně za to, že je zabije.
25. Říjen 2009 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Gelly (anonym)
Všichni léčitelé nejdou po penězích...
25. Říjen 2009 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Pokud jsem dobře pochopil smysl stránek, tak se tam mimo jiné jedná i o prodej. tudíž činnost, která musí být zastřešená např. živnostenským listem ap. V tomto případě je jednoznačně stanoveno, které údaje na takovém webu musí být uvedeny. Pouhý mobil je opravdu nicotná informace, to se na mě nezlobte.
25. Říjen 2009 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Rob Potřebné informace jsou uvedené v obchodních podmínkách, nicméně na úvodní stránce se taky hodí, takže díky za podnět.
26. Říjen 2009 - 2:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Styďte se (anonym)
Já teda zírám, jak se tady pouštíte do Granvina. Je to až neuvěřitelný. On jediný tady vystupuje bez anonymity, ostatní se tady schovávají za debilní přezdívky a jsou schopni jen urážet, aniž by Granvina znali. Já ho sice taky neznám osobně, ale působí na mě jako jediný z vás, že ví, co dělá a věnuje se tématu. Píše rozumně, bez agresivity a velice sympaticky. To, že má nějakou poradnu ještě neznamená, že je to vyčůranej hajzlík, kterej jde po penězích. Z jakýho důvodu chodíte do práce vy??? A když podnikáte, proč si dáváte reklamu? Tak je Granvin prostě člověk, kterej je otrkanej a nebojí se prosadit, jdes si za svým. To, jestli je v tom dobrej nebo ne, soudíte podle míry kruhů pod očima, před několika lety??? To mě fakt rozesmálo:)Divím se, že se oháníte takovejma směšnejma argumentama. Granvine, nic si z toho nedělejte, tohle je cena za upřímnost a otevřenou komunikaci. Tady se projevuje typická česká povaha - závist, pomlouvání na základě předsudků a nepřejícnost - v Čechách vás každej srazí na kolena při první příležitosti, jen aby si ulevil svým komplexům. Já myslím, že se věnujete ušlechitlé práci a to, že je to i Váš koníček, znamená, že jste šťastným člověkem a máte smysl svého života, což tihle nepřející lidi postrádají. Já osobně Vám držím pěsti a doufám, že Vás to neodradí a budete dál sbírat zkušenosti a vědomosti o dané problematice!
26. Říjen 2009 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Kecy (anonym)
Granvin i Natura jsou dva zakomplexovaní NEVZDĚLANÍ CHUDÁCI ....nemají žádné vzdělání, tak se realizují tím že radí lidem blbosti ! A proč nemá Granvin údaje na webu ??Neumí totiž psát česky, píše hrubky, tak tam toho nemůže moc napsat,aby se neprozradil, pak by kšefty tuplem neměl.
26. Říjen 2009 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Dřív mě to štvalo a i teď už je to někdy fakt otravný. Když si to ale teď čtu, tak mi nezbývá než se smát, protože podle toho, co tu ty lidi píšou ani zdaleka nic nevědí o mě ani o téhle práci. Když si čtu řeči o okrádání chudáků nemocných a o tom jak si na nich chci jen nahrabat, tak padám smíchy pod stůl. Kdyby ty chytráci věděli o čem ta práce je a jak vypadá, že pro většinu klientů udělám mnohem víc než za co mi platí a že moje zisky nepokryjou ani náklady (vloni po mě účetní za daňový přiznání nic nechtěla, když to viděla), tak by mluvily jinak. Vzhledem k tomu, že o mě a mé práci nic nevědí, jim nezbývá, než se ohánět těma směšnýma argumentama a věřím že někdo přijde i na to, jak překroutit to, co Vám píšu v týhle zprávě, aby to nějak použil proti mě. Díky za podporu, jen mě mrzí, že každý téma, kde se objevím ihned infikují tyhle paraziti.
26. Říjen 2009 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Bože (anonym)
"Chytráci.... tak by mluvily jinak." Tak myslím, že je vám už všem jasný, kdo je Granvin. V reálu nula, která neumí ani napsat správně větu, tak se realizuje na netu a lže lidem.
26. Říjen 2009 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Sytďte se (anonym)
Jooo, tak když podle znalostí gramatiky soudíte charakterové rysy člověka, tak se s Vámi opravdu nedá diskutovat. Ještě ho vyzkoušejte z algoritmů, malý násobilky a vyjmenovaných slov, abyste se dozvěděli, jakej je to zloděj a lump, co nemá znalosti z alternativní medicíny díky kruhům pod očima :-))) Vaše starosti bych chtěl mít... Mimochodem, zajímalo by mě, jak vypadají Vaši doktoři, kterejm svěřujete zdraví do rukou. Určitě to budou exemplární příklady vyvážené svalové hmoty a tuků, s hebkou pletí bez kruhů pod očima, bez křečovejch žil nebo hypertertenze. Vlastně zásadoví lidé, kteří si nezapálí ani jednu cigaretku:-) Ale už se radši nebudu vyjadřovat. Tohle je diskuze s jiným tématem. Čao!
26. Říjen 2009 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
neumí česky (anonym)
Když Granvin neumí ani psát, nemá lézt na forum ......a to jak vypadá špatně, taky moc lidí nenaláká na léčbu.
27. Říjen 2009 - 7:30
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Granvina,, (anonym)
mohl by jste mi dle fotografie poznat mé zdravotní potíže?
27. Říjen 2009 - 7:41

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama