6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Devět měsícu ráje a čtrnáct dni pekla

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
johanz (anonym)
Poznal jsem ženu která mi od začatku tvrdila jak jsem pro ni ten nejlepší,dělal jsem co jsem ji viděl na očích,snesl jsem ji modré z nebe,naše milovani bylo nekolika hodinové mazleni,O svých bývalých manželech a milencích tvrdila že buď pili nebo ji terorizovali.Jeden má dokonce soudní zákaz se přibližovat.Jednou když jsem odjížděl, mi najednou vlepila do obličeje , že se cítí jako by při mně stárla.Byl jsem v šoku po 36 hodinovem bděni a před noční směnou jsem se nechtěl milovat.Během čtrnácti dnu na mne našla tolik chyb že jsme se rozešli.
22. Srpen 2009 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
To je jasný, postesklo se jí po těch fackách a opilcích a protože Ty si byl slušnej, přestal si být pro ni zajímavej. Hádal bych, že ona je hodně aktivní a traktivní žena. Takovou citem dlouhodobě neokouzlíž, ta potřebuje akci a chlapa drsného, který jí bude imponovat, asi jí ti surovci inponovali víc, řekl bych, že si zase nějakýho jistě najde. Já osobně jsem poznal spoustu takovejch žen a upřímně, dobře jim tak. Nech jí plavat.
25. Srpen 2009 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
xy: To bohužel neni daleko od pravdy.
25. Srpen 2009 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Před pár lety jsem to prožil naopak - tři týdny ráje a devět měsíců pekla. Od té doby píšu verše.
25. Srpen 2009 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Chlapi , což vy nepoznáte slušný ženský? Čím větší dáma,tím větší kráva. A co jdou jen ,aby vám luxovaly peněženky ? Za to si můžete vy.
25. Srpen 2009 - 22:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama