7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Devatenáctiletá prohlídka u dospělého lékaře?

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
Zdravím, chci se zeptat, jestli není žádný problém v tom jít na devatenáctiletou prohlídku k dospělé doktorce, na sedmnáctileté jsem byl, ale od té doby jsem neměl žádného doktora (jsem odhlášený a papíry mám) a chci se jít zaregistrovat už k dospělé, 19 mi bylo už před půl rokem.
27. Listopad 2011 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
opolu (anonym)
řekl bych že to neni žádný problém.sám budu tento problém řešit
28. Listopad 2011 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Určitě choď jenom k dospělým doktorům. Pokud někdo tvrdí, že je lékař a není dospělý, lže. Titul MUDr. se dává až po vystudování univerzity a to ve věku méně než 18 let nelze.
28. Listopad 2011 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
jarda (anonym)
Ja byl na 19lety prohlidce u detsky jako na vystupni a hned potom jsem sel k doktorce pro dospeli na vstupni prohlidku. Ikdyz jsem cekal ze bude u dospely jina prohlidka tak se moc nelisila. Obe byly stejne jak to vsichni znaj. Vysvlect do spodniho pradla. Zmerit zvazit atd... akorat ze ta druha si na rozdil od detske bere rukavice,kdyz vas pozada o stazeni kalhot. A alspon to nekomentovala jako detska coz mi u ni vzdy vadilo jak to rikala,to bylo podivame se na pindika a zkontrolujeme varlatka jako by mi bylo 5... O to bylo horsi kdyz mi ta druha po prohmatani rekla at se otocim,ohnu se a opru se rukama o lehatko a uvolnim se. Pak mi najednou vsunula prst do zadku a to byl hnus. Pak bylo po vsem az na ten konec a odber krve nic drastickeho.
4. Leden 2012 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Ja byl na 19lety prohlidce u...Ten odběr krve byl z konečníku?
5. Leden 2012 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jarda (anonym)
Z ruky jako se to dela...
11. Leden 2012 - 17:52

Přidat komentář

Reklama

Reklama