5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dětský psychiatr

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
hřebenatka (anonym)
dobrý den, už dlouho mám deprese a GAD. loni jsem se přinutila dojít k psychiatričce, ale jelikož mi v tu dobu bylo 17let, musela jsem s rodiči a navíc k dětské. ihned mi nasadila antidepresiva a mně bylo mnohem lépe. nedávno se ale rozhodla snížit dávky mých léků na polovinu a to já nezvládám. problémem ale je, že do ordinace chodím většinou společně s rodiči a pokud ne, tak si je stejně po našem rozhovoru pozve a vše jim řekne. a se svými rodiči mám opravdu vztah na bodu mrazu a nechci aby o mých pocitech, náladách a stavech něco hlubšího věděli. nejsem tedy schopná doktorce říct že se mi vrací všechny symptomy, sebepoškozování atd..protože nechci aby to věděli rodiče bohužel není z našeho města a já se za ní dostanu pouze společně s rodiči autem. myslíte že bych mohla navštívit "dospělého" psychiatra v mém městě, vysvětlit mu situaci..? další čeho se ale bojím je jak říct našim že již nebudu jezdit ke své současné doktorce.. vůbec nevím co dělat, bez prášků to nezvládnu :( už k doktorce nechci a nechci nic řešit s rodiči asi zajdu k psychiatrovi tady, vysvětlím mu situaci, recepty od doktorky vyhodím a budu se řídit jeho radami atd je to drzé co? bohužel mě nic jiného nenapadá :'( co když mě pošle do háje i jsem v nejzoufalejších chvílích uvažovala nad falšováním lékařských předpisů, fakt nevim
12. Květen 2014 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Rozhodně změň doktora. Zkus se podívat na www.znamylekar.cz a vyber si podle referencí. Nic drzého na tom není. Naopak mi přijde od stávající doktorky sprosté, že všechno tvým rodičům vyslepičí. Léky si vyzvedni a ber je, jsou čekací lhůty, tak abys nějak tu dobu přečkala.
19. Květen 2014 - 6:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristý (anonym)
Ahoj Hřebenatko, jsem jen o pár let starší než Ty, ale při pročítání Tvého příběhu je mi tak nějak smutno... Sama jsem byla v prakticky totožné situaci... Brzy Ti bude 18 podle toho, co píšeš, takže k "dospělému" psychiatrovi můžeš přejít. Kolik Ti je teď let? Chápu, že nechceš, aby Tví rodiče věděli, jak Ti je, zvlášť když Vaše vztahy nejsou ideální... Také jsem často vysazovala léky, bohužel jsem na to pokaždé doplatila. Pokud je Ti už při snižování léků hůř, rozhodně je nevysazuj, pokračuj! Jaké léky bereš, jestli se můžu zeptat? Drž se a budu se těšit na Tvoji odpověď.
20. Květen 2014 - 14:42
Obrázek uživatele 17iris
17iris
Nemáte prosím někdo zkušenosti s dětskou psychiatrickou nemocnicí v Lounech? v pondělí jsem tam odvezla 15-ti letou dceru - deprese atd.
31. Březen 2017 - 19:40

Přidat komentář

Reklama

Reklama