14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

detsky plac

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Ahoj , mam dvouleteho chlapecka ja jako matka si myslim ze uz je dostatecne velky na to aby se vecer nebudil, ale on se neustale tak 3krat za noc zbudi.Cim to muze byt? A dalsi problem co delat kdyz se zacne dite stekat, ale opravdu stekat?
9. Duben 2004 - 18:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Moni (anonym)
Možná je inteligentní a zoufá si nad intelektem své matky. Proboha!!! Vzbudí a vztekat nikoli zbudí a stekat.
9. Duben 2004 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
rika (anonym)
Připadá mi hloupé, když se místo odpovědi na svůj dotaz člověk dočká jen výtek za své chyby. / Můj syn je těžký dyslektik a tento problém se psaním má také a přesto je to dle vyšetření naprůměrně inteligentní kluk/K dotazu- z mých čtyř dětí půlka v noci spala, půlka probděla celé noci.Dítě je individualista a dříve či později si režim spaní upraví. Jde o to, co chceš. Být dobrou matkou- tak s ním buď vzhůru. Nebo se chceš vyspat a ignoruj ho. Dítě pláče. Je to jeho způsob vyjadřování, může mít sny, které ho děsí, může cítit /a na to jsou děti opravdu citlivé!!!!/ napětí a negativní emoce z matky, okolí. Vztek je projev prosazování se. Mě připadá úžasné, jak ten malý človíček si již uvědomuje svoji osobnost. Jeho snaha je tak bezelstná. Teď. Hned a tady. Dítě chce spoustu lásky a ještě větší spoustu času. Toho našeho. Je to ta nejlepší investice, kterou znám. Nejsem psycholog. "Jen" matka.
10. Duben 2004 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
rika (anonym)
Jsem truhlík. Ještě ten vztek. Jak jej řešit. Nijak. Čím dítě bude starší, tím víc si bude prosazovat sám sebe, tím víc bude "svým způsobem" uplatňovat projev vzteku.U dětí jsem to řešila tak, že jsem zjistila proč se vzteká, jestli je jeho vztek oprávněný a když byl jen "malý vopruz", snažila jsem se odpoutat jeho pozornost k něčemu jinému. To funguje spolehlivě. Jenže je to zase o tom, kolik času mu chceš věnovat. A pořád mu vysvětlovat, že je krásné a milé dát ručičky k sobě, udělat "prosím".
10. Duben 2004 - 7:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Konrad Henlein (anonym)
Na malého vzteklouna HERODESE, na jeho matku s.BERIJU! :-))
11. Duben 2004 - 1:59
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
pro Moni: Koho poucejes, ty gadzovko?Gdyz napuisu stekat tak myslym stekat. Normalne ten maly v noci steka jako pes. Tosem myslela, ne.
11. Duben 2004 - 4:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Moni (anonym)
No tak si z něj udělejte gulášek případně upečte na česneku.
11. Duben 2004 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
JA uz ho prodala satanistum na nejaky obrad za 1000,- korun.Na veceru si kupim hovezi ty mindzo bila.
15. Duben 2004 - 2:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Niky (anonym)
Uz jsem se kdysi nekde zminovala, ze napriklad v asijskych zemi se dite stale drzi kolem matsina tela aspon do tri let. A ty deti maji velmi milou, mirnou povahu proste tento styl ma velmi positivni ucinek. V civilizovanych zemich odbornici zacali kdysi poucovat, aby dite nebylo rozmazlene, ze se ma nechat spat ve svem pokoji a nechat plakat nez se mu podat a mit prisny rezim. Ja myslim, ze dite miluje se pritulit k rodici a citit se v bezpeci. Oni take mohou plakat jelikoz se nesmirne boji ci maji spatne sny, nebo jine potize jako boleni bricha.Ja bych si brala toho synka sebou na noc do postele a zkontrolovala jestli to pomuze. Dale je znamo ze i kdyz deti jsou dislecticke muzou mit vysokou inteligenci. Take se zjistilo, kdyz maji potize se ctenim, ze je nesmirne pomocne je dat do kursu se naucit zpusobu - speed reading. Rychlocteni. Dale bych mu pred spanim dala teplou uklidnujici koupel, masaz a usnuti s knizkou. Ja myslim ze by to melo pomahat. Laska a ne nasily vitezi. Lituji za ty ostatni se nechovali k tobe dobre.
19. Prosinec 2004 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Lady (anonym)
NENÍ férové znevažovat tento server, pokud dvouleté dítě v noci pláče, je tředá se´mu věnovat. - NÁZOR zkušené matky.
19. Prosinec 2004 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
maria (anonym)
je mi pres 50 a nepřestavam se divit ,nahodou jsem se dostala az sem měla jsem 6 deti teda mam a všem se dostalo lasky a peče koli potřebovali .Neuražejte romy maji stejne problemy jako vy . chce to jen lasku a toleranci dámy ......
29. Leden 2010 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
jaaaaaaaaa (anonym)
Na malého vzteklouna... a tebe vyklestit ty nejsi clovek vaši te asi vyhrali v loteri...
29. Leden 2010 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka - lenkasa (anonym)
Ve 2 letech je toto normální. Znám i jednoho klučinu co mu je 4 roky vzteká se jak dlaždič a v noci se taky párkrát vzbudí a mnohdy i se vzbudí a vzteká se. Takže ve 2 letech je i na to věk.
5. Únor 2010 - 12:28

Přidat komentář

Reklama

Reklama