15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Detoxikace organismu při kojení

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Paní doktorko.V mnoha vaších článcích se píše o čištění organismu od toxických látek vyskytujících se ve střevech,např.jablečným octem,Yuccou aj.Prosím o radu jestli mohu tuto kúru absolvovat i přesto,že plně kojím svého 5-ti měsičního syna.Děkuji za odpověď.
7. Leden 2001 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
při kojení bych vám yuccu nedoporučovala, protože v této době jsou zvýšené nároky na vápník a yucca může přechodně vést k snížení jeho hladiny v krvi. K čištění organismu v době kojení můžete použít různé doma na odšťavňovači vylisované zeleninové či rostlinné šťávy (v blízké budoucnosti připravíme článek na téma detoxikační účinek šťáv). Střeva se dají též postupně pročišťovat výplachy - viz. příspěvek: výplachy střev či klystýry.
8. Leden 2001 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Vážená paní doktorko, mám následující, velmi ošemetný dotaz: Jsem kuřačka. V okamžiku, kdy jsem zjistila , že jsem těhotná, okamžitě jsem kouřit přestala. Nekouřila jsem po celé těhotenství a následujících 6 měsíců. Nyní je mému synovi 7 měsíců a já jsem se nechala zlákat k cigaretě. Od té doby vykouřím průměrně 7 cigaret týdně. Je to množství, které ani nestojí za to, ale tak to prostě je. Vím, že je dobré kojit dítě alespoň do 1 roku. Platí to však i pro tuto situaci? Má mateřské mléko zatížené nikotinem význam, nebo by bylo lepší syna odstavit? Předem mnohokrát děkuji za odpověď Lucie
26. Červenec 2004 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
No, než radši odstavit dítě, tak proboha přestaň kouřit ne? To se nedokážeš ještě pár měsíců ovládnout?
27. Červenec 2004 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Simi (anonym)
Hm, ten, kdo nikdy nekouřil, tomu se to říká... Je to hodně velká závislost. Ale kvůli děťátku nekouřit, to už je pro mne velká motivace, ta největší.Takže se taky přikláním k názoru, vydržet a kojit mrňouska co to půjde. Dostává přeci to nejlepší, co může v mateřském mléce dostat. Jednou jsem kdesi viděla bilbord na kterém byla kojící žena, u prsu miminko a místo mléka nabízená cigareta. To mě docela dostalo.Připomínám, že jsem sama také ještě kuřák:((( a vím, jak to může být těžké.Hodně vůle k nekouření.
27. Červenec 2004 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
j. (anonym)
Lucie, je ale skvělé, že jste přestala kouřit, jakmile jste zjistila, že jste těhotná a i těch 7 měsíců po porodu. To zdaleka ne všechny matky dokáží. Některým je to jaksi jedno. Bylo by skvělé, kdybyste to ještě dokázala - zase přestat. Kojit je dobré nejméně do jednoho roku, klidně do dvou let. Co se týká Vašeho dotazu na to - buď kojit a kouřit nebo odstavit. Je to těžké, není to sice mnoho cigaret, ale přece. Zkuste to opět vydržet bez cigaraety! Pomůžete nejen děťátku, ale i sobě. A raděj se k tomu nevracejte! Přeji pevnou vůli a i jinak vše krásné!
27. Červenec 2004 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
carymary333 (anonym)
Já jsem taky byla kuřačka a několikrát jsem zkoušela přestat. Ve 30 letech jsem si řekla, že jediné co mě donutí přestat je těhotenství. První dítě jsem měla ve 20 a kouřit jsem nepřestala, ale jak jsem byla starší a hlavně je daleko větší osvěta o nekouření oproti 89 roku. Tak jsem to dokázala. Otěhotněla jsem a asi za týden jsem úplně přestala. Je fakt, že kdyby mě manžel doslova neodřízl od cigaret, tak jsem pořád sobecky potají kouřila. Bála jsem se, že to přijde o porodu, nebo kojení a tak jsem radši kojila 2,5 roku a hned potom jsem znovu otěhotněla. Dobrá odvykací kůra, ne?
8. Srpen 2004 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka (anonym)
Pokud věříte bylinkám, tak bych vám moha pomoci.Vlaďka
29. Srpen 2004 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Igorevna (anonym)
Takže jaksi prakticka odpověď žádná
24. Září 2004 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
dobry den,chtela bych se poradit jestli muzu podstoupit Universal contour wrap,kde je detoxikace tela pri kojeni.dekuji za odpoved
31. Březen 2009 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Při kojení se detoxikace nedělá-všechny škodliviny přejdou do mléka.
1. Duben 2009 - 7:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jana je ted monika ???
13. Červen 2009 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Při kojení se doporučuje užívat Alveo.
14. Červen 2009 - 8:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Monika je ted Jana
14. Červen 2009 - 9:10

Přidat komentář