18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Detoxikace organismu před početím

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ingeborg (anonym)
Prosím o radu ohledně nějaké literatury na téma před-těhotenství, početí, těhotenství. Hlavně detoxikace organismu - hlavně proč, jak a jak dlouho před početím. Taky něco málo o genetice, vlivu různých faktorů na kvalitu spermií/vajíčka a následky na plod, posléze zdraví miminka. Jestli teda nemam moc vysoké nároky na obsáhlost tématu. Děkuji.
17. Leden 2002 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Mam podobny dotaz tykajici se detoxikace organismu pred pocetim. Je vhodne pouzit universalni cistici caj? Jak je to s uzivanim kyseliny listovou a vitaminem E pred planovanym pocetim?Predem dekuji za odpoved.
26. Únor 2002 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
Kyselina listova je vhodnou prevenci proti vrozenym vyvojovym vadam. Vitamin E zase podporuje cinnost pohlavnich organu a je prevenci potratu.Detoxikace organismu muze probihat ruzne - za pomoci univerzalnich cisticich caju, ruznych procistujicich prostredku (jucca, regenerace v pentagramu od firmy Energy...)Tez je moznost navstivit ordinaci celostniho lekare a nechat si promerit zatez organismu mikroby, plisnemi, tezkymi kovy... Lekar muze navrhnout specialni postupy pro ocistu. Tez si muzete precist clanek Opatření, která v těhotenství pomohou zabránit vzniku vrozených vývojových vad
24. Březen 2002 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
Dalsi moznosti je konstitučni homeopatie.
24. Březen 2002 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
|Lucie (anonym)
Asi před čtyřmi roky jsem si přivezla z Indie "hezky" dárek v podobě zlatého stafilokoka. Lékaři to však pouze konstatovali, ale nic mi o tom neřekli. Teprve před nedávnem jsem se dozvěděla, že se na to dá i zemřít. Zajímalo by mě, zda při nechtěném otěhotnění může být tato bakterie nebezpečná i pro mé dítě. Předem děkuji za odpověď.
23. Duben 2002 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Já užívám babyplan a k tomu bud denoxinal, ten je cenově dostupnější, nebo ted se mi dostal do rukou přípravek Cleanse plus, což je intenzivní pročištující přípravek. Prý se tyto přípravky s babyplanem kombinovat mohou, tak to jím dohromady asi od ledna. Jsem tedy zvědavá, protože ty základní tři měsíce, které mi byly doporučeny, abych se "očistila" a aby se mi do těla pořádně dostala ta bláznivá kys. listová a ostatní vitamíny, už mám za sebou, ted už se jen milovat a množit. A Vám všem přěji také příjemné tulení a množení se.
28. Březen 2006 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Výborný je na detoxikaci Algamin s chlorellou. Může se použít kdykoliv na pročištění organismu - je bez chemie, takže je bezpečný..
11. Červen 2006 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Může těhotná žena podrobit detoxikačnímu programu? Jsem prvním trimestru těhotenství, mohla bych organismus vyčistit?
27. Listopad 2006 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Těhulky by se do toho určitě pouštět neměly....
15. Leden 2007 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
nedávno jsem někde četla, že když je oraganismus těhotné ženy hodně zanesený, tak tělo ty škodliviny dává do plodu, a to proto, že z těla odejde a tím se čistí samo. Proto prý mají malé děti často ekzemy a pod.. Takže čistit jednině před a to určitě alespoň 1/2 roku.
15. Leden 2007 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Na celkovou detoxikaci si dovolím doporučit hydrocolon,očísta střeva,doplnění lactolacila.dobré jsou i přípravky z aloe vera,musí se ředit a splníte i pitný režim.z byliných čajů- učiná ja kopřiva.dostatek vitamínu C,E -tzv.vitamíny plodnosti -),můžete i kys.listovou.pro plánované početí je dobrá příprava alespoň 6 měsíců.V zemích užívající tradiční čínskou medicímu jeden rok,dle celkového stavu budoucích rodičů.ať se daří.
9. Květen 2007 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
D. (anonym)
http://www.futurebaby.estranky.cz/
9. Srpen 2007 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Bože, tak mám pocit, že budete za chvíli mít skleníkové květinky a rodit budete skleníkové poupata:-) Je mi 40, za mě se noc podobného nedělalo, děti se rodily zdravé jak na výrobním pásu. Dnes máte všechno tak naplánované, přesně půl roku detoxikovat a pak na to vlítneme....:-) A hele ono to zrovna nejde. Bože "šukejte" z lásky a dělejte při tom děti a ne podle očisty, úplňku a povětrnostních situací.To slovo jsem použila záměrně, nic jiného mi v dané situaci nenapadlo:-)))
2. Červenec 2009 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
bobina (anonym)
Ja uzivala prave zminovanou kyselinu listovou a DHA obsazene ve FolGravidu nejake cca 2 mesice pred otehotnenim, podarilo se to celkem drzo, pak i po celou dobu tehu a i behem kojeni. Byla jsem spokojena... Vetsi procedury si opravdu myslim ze nejsou pro bezneho zdraveho clovek zapotrebi:o)
9. Červenec 2010 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
ameli (anonym)
Bože, tak mám pocit, že...Pokud jste rodila před dvaceti lety, situace se skutečně změnila, je všeobecně známo, že výsledkem znečišťování planety je snížená reprodukční schopnost, ať již "zpomalením" spermií u mužů, nebo rozličnými "civilizačními" komplikacemi u žen... doporučuji - buďte ráda, že nemusíte podstupovat úmorná lékařská vyšetření a neraďte :)
2. Září 2010 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
dnešní mládí (anonym)
Pokud jste rodila před...má opravdu velké problémy s početím a detoxikací organismu pomohlo již mnoha mladým párům k dítěti,jen najít dobrého terapeuta.
3. Září 2010 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Hezký článek o skladbě potravin, která ovlivňuje početí http://www.medicin.cz/organismus/skladba-potravy-ovlivnuje-uspesnost-poceti
10. Říjen 2014 - 14:06

Přidat komentář