11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

děti na krku až do smrti?

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Keliška (anonym)
Nevím jak vy,lidi,ale já si říkám,že se těch mejch dětí asi nikdy nezbavím.Jsou sice z domu,ale pořád škemrají o nějaké peníze,je jim už přes 30 a nejsou schopni si vydělat na živobytí.My s tátou máme už jen ty svý důchody a jim není hanba si nám říkat o peníze.S ničím nám nepomáhají,chtějí jen ty prachy.
27. Duben 2005 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
Jojo, jak jste si je vychovali...
27. Duben 2005 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendy (anonym)
Keliško,není nic jednoduššího,než říct nemáme,nedáme.Ať se děti staví na hlavu a začnou přemýšlet,jak vydělat více peněz,aby mohli začít podporovat své rodiče.
27. Duben 2005 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jak sis je vychovala :o))) Mně je 25 let a nikdy by mě nenapadlo škemrat o prachy. Od 15 chodím na brigády a u nás platilo, na co si nevydělám, to nemám.
27. Duben 2005 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
V potu své tváře budeš jíst chléb, dokud se nevrátíš do zemské půdy.
27. Duben 2005 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Haleluja! Tvé děti nechť se modlí ku sv.Horsvitě, patronce osob vedoucích zahálčivý způsob života.
27. Duben 2005 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ZZ (anonym)
Kelisko,proste se nane vybodni> u nas to bylo jako u Jany, tata je businessman a ja jsem jedinacek. Nikdo to na me nepozna, protoze u nas se rozhodne netocilo vsechno kolem me. Prachy na blbosti nebyly a i kdyz jsem si vydelala sama utratila za hloupost, tata me sjel. V 18 letech hned po mature jsem vypadla z domu a uz jsem 6 let v zahranici...rodice ze me nevidej ani to dobry, ale ani to spatny. Mam li problem, vyresim si ho sama. Domu se vracim na navstevy a maximalne mi da mama par korun na autobus (jelikoz bych ztracela prachy menenim z cizich valut a pak zase zpatky.-
27. Duben 2005 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Leník (anonym)
Oba moji rodiče jsou ještě výdělečně činni.Mám dvě starší sestry,každá má svou rodinu s dětmi.Když už si půjčí sestry peníze,tak je splatí do poslední koruny v termínu.Ještě se nestalo,že by zůstaly viset peníze.A já?Já je mamce půjčuju,nikdy bych si od ní peníze nevzala.Ani by mě to nenapadlo.Jedině tehdy,když bych věděla,že je všechny splatím.
27. Duben 2005 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
No, naše děti jsou mladší, ale taky si někdy říkám, aby nám nezůstaly na krku...jsou oba dost konzervativní, mají dost vysoké nároky na partnery a vzhledem k tomu, že bydlíme ve větším domě se zahradou ve městě, tak do budoucna by vlastně měli i kde bydlet. To my samozřejmě nechceme, ale zdá se, že jim by to nevadilo (nechápu je). Nejsou to jenom prachy, prostě nechtějí změnu.
28. Duben 2005 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
AB (anonym)
Těžko se to říká, ale myslete na to, že tu taky věčně nebudete. A pokud si Vaše děti zvyknou být na Vás závislé i v dospělosti, co budou dělat potom? Zadluží se a budou z nich po exekuci bezdomovci? To byste jim na prvním místě měla říct, když si přijdou pro peníze, všichni jsme přece smrtelní... Vím, o čem mluvím, sama jsem byla takovým závislým dítětem, a pak jsem po osiření trpěla o to víc...
16. Březen 2006 - 20:33

Přidat komentář

Reklama

Reklama