50 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

DETATKO!!!

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavli a Petr (anonym)
Mili zamilovani!!!chtel bych Vas podporit a ujistit, ze mit detatko je jedna z nejskvelejsich veci, ktere Vas mohou potkat. Lide se uplne rozzari, zapomenou na sebe a delaji vse pro to, aby jejich potomek byl NEJLEPSI!! :))Dalsi z duvodu je ten, ze tady v Evrope deti proste potrebujeme. Rodi se nas cim dal mene, zato napr. v arabskych a africkych zemich lidi neustale pribyva. To do budoucnosti nemuze znamenat nic dobreho. Takze Vam dekuji a delejte to nejlepsi! :))S laskou...
5. Červenec 2004 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Dear P+P!Máte svatou pravdu: ono,i takové dělání miminka je velmi příjemná záležitost... ;-)Navíc: s malými špunty si člověk užije spousty legrace. Vím o čem mluvím, máme v rodině rok a půl staré batole,je to takové zlatíčko, jen co ji vidím, hned mám lepší náladu, vážně to funguje :-)Také souhlasím s tím,že i když to v Česku stojí (nejen) ekonomicky za prd (ale úpřimně-kdy v Česku bylo dobře?), měla by mít každá normální rodina aspoň dvě děti. Jinak se budou množit jen Cikáni a přistěhovalecká verbež... Howgh! Domluvil jsem! :-))
6. Červenec 2004 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Mno , nikomu neberu nadšení pro věc , nicméně ono vás to za pár let přejde , až se dítko dostane do puberty :-))Jinak hlavní je , když je zdravé a je o nej postaráno ! přeji hodně štěstí!
6. Červenec 2004 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
No,no, Anno:snad nebude tak zle. Vždyť pubertou jsi určitě prošla i Ty - a vidíš, rodiče Tě v nějaké té vypjaté chvíli neudusili polštářem :-)Buď v pohodě, puberta netrvá věčně. Apropos: Ty máš děti?
6. Červenec 2004 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Pro Mravnostní :Jsem rozmazleny jedináček a mamince jsem v puberte připravila nejednu horkou chvilku :-))Děti nemám , ale mám 2 kočky a psa , heč ! :-)
6. Červenec 2004 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Ponocny (anonym)
Mravni hlidko v mnohem pravda i kdyz trochu kruta.Jenom poznamka kdyz uz reknes HOWGH, nemusis zde hned vsechny pokladat za blbce a polopate dodavat se jsi domluvil. mayovky jsme precetli vsichni a kdo ne tak stejne vi o cem je rec a kdyz ne tak je to debil a nestoji to za vysvetlovani.
7. Červenec 2004 - 0:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Milá Anno, je od tebe hezké, že máš doma zvěřinec, ale v tom případě se zapojuj do debat o zvířatech a né o dětech, když o nich nic nevíš. Mít v náručí své dítě je ta nejkrásnější věc na světě. A puberta ? Prostě si dospívající hledá své místo v životě a to někdy je to trochu bouřlivější.
7. Červenec 2004 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
Jo mít v náručí děťátko a vlastní je moc fajn...to člověk zapomene i na to,že ho vlastně vůbec neplánoval:-))Ale na to se zapomíná už když je v bříšku a začíná o sobě dávat vědět.Děti jsou fajn a skvělý je pozorovat,jak jsou každé jiné.Občas je to těžký,když jsou problémy se zdravím,financemi apod. ale i to se překoná.Nejkrásnější je,když vás ty vaše dětičky podpoří a podrží v době těžké pro vás.Takže říkám všem-i když to první mě zastihlo neplnoletou a i když se dnes rozvádím,neměnila bych to a nevrátila,protože moje pubertální dětičky jsou krásné bytůstky a já za ně děkuju.
7. Červenec 2004 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Pro ty kteří to tady až moc žerou :Já netvrdím, že není skvělé mít dítě , já bohužel dítě nemám , nebo resp. nemůžu mít ze zdravotních důvodů , takže se na tady tyto věci dívám spíš s obrovským nadhledem :-)
7. Červenec 2004 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
jarka (anonym)
já v tom nevidím nic moc pozitivního.naprosto mne nebací děti mých znžmých, i když jsem taktní a oni jsou přesvědčení, že jsem nic roztomilejšího neviděla. nevidím nic pěknýho na dítěti, který se co pár hodin zesere a smrdí, řve a nenechá nikoho vyspat. je to pro mbne jen element, který omezuje můj život, ať se budu snažit jak chci, jednou mu budu na obtíž a ať mne bude milovat či ne, moje smrt pro ně bude úlevou. Ne, díky.
7. Červenec 2004 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Mona (anonym)
Já souhlasím s Jarkou.
7. Červenec 2004 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Tak Jarka tomu nasadila korunu .-)). Ja dokonce nekde slysela nazor , ze tehotenstvi je pouze jedna z podob pohlavni choroby , ale ten už mi příjde moc tvrdý :-)Já dítě mít nemohu ,nicméně i kdybych mohla , tak asi nebudu chtít ....možná že se rouhám , nevím ...
7. Červenec 2004 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
iveta (anonym)
Tohle je vážně to nejhezčí téma,co jsem kdy četla.Věřím,že do posledního puntíku to tak je a ráda bych s tím už konečně taky něco udělala.Bohužel dala jsem si předsevzetí,že budu studovat dokud to jde a dokud je možnost.Maximálně ještě 2 roky nástavby a pak se na to vrhnu.S klukem chodím už 6 let a ten se na miminko krůček po krůčku taky moc těší...
7. Červenec 2004 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Díky Iveto, už mi šel z těch sobců (možná bych je nazvala i jinak, ale možná jsou to jen neštastný holky) mráz po zádech. Já netvrdím, že každá holka musí od mládí toužit po dítěti, ale takové názory jako jsem tu četla, to je síla, asi tam nejsou moc dobré vztahy v rodině.
8. Červenec 2004 - 6:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
Anna- máš právo rozhodnout se být bezdětná i kdybys neměla zdravotní překážky.Je to každého věc.Myslím,že člověk se nehodnotí podle počtu dětí,ale podle jiných kritérií.
8. Červenec 2004 - 7:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
jarka-třeba to není o tom,že nemáš ráda děti,ale že nemáš ráda ani lidi.Dítě je živý tvor a jako takový má své potřeby.Kdybys ty byla bezbranná a nemohoucí opatřit se jako to malé dítě,taky bys byla zesraná a smradlavá,k tomu ještě hnusná a protivná,jak tak čtu.Když tak vehementně odsuzuješ děti,odsuzuješ i sebe.Podle tebe byla tvá maminka taky bláhová,že si tě vůbec pořizovala?Možná kdyby četla tvé řádky,nebylo by jí veselo.Ale já věřím,že z toho jednou vyrosteš.Bez dětí by nebylo života.
8. Červenec 2004 - 7:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Yveta (anonym)
Taky souhlasím s Jarkou a dodávám - do dnešní společnosti bych dítě přivést vůbec ani nechtěla. Vždyť když si člověk jen čte témata na doktorce všude to dopadne tak, že se lidi vlastně hádají. Někdo něco napíše a když druzí nesouhlasí, tak se dočká jen odsouzení (viz. nemáš děti, tak sem nechoď). A reálný život? Boj. Aby se dítě nedostalo k drogám, aby rodič měl dost peněz a tedy nepřišel o práci, aby mohl splnit nároky dítěte. Ano teď můžete napsat, že záleží na tom, jak ho vychovám, ale není to pravda, protože společnost je hnusná a slabšího vždycky vyhmátne a ten kdo nezapadá pyká. Viz šikana. A jak teda vychovávat - buď tvrdý, nedej se a per se - to není vůbec můj styl. A nebo se dívat na to jak trpí a trpět s ním? Nikdy. To jsem napsala jen ve zkratce, těch problémů je daleko víc. Takže také říkám - děkuju nechci.
8. Červenec 2004 - 8:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Hel (anonym)
Jarko, ty jsi ale pěkně omezená. Tak si tu zdechni sama na tom světě.
8. Červenec 2004 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Teda Hel, jestli lidé jako ty, tak milí a přející, jsou ti, kdo přivádějí na svět děti a VYCHOVÁVAJÍ JE k takovéhle toleranci, to teda potěš...
8. Červenec 2004 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
jarka (anonym)
HEL, díky za přání, musí být úžasné vychovávat děti a všem co mají jiný názor přát aby zdechli v osamění. Zkus se podívat do domova důchodců, 90% lidí tam děti mají a přesto budou umírat sami. Dětem bude chybět tak maximálně jejich důchod. Ze svých názorů už asi nevyrostu, je mi přes 30. A moje mamina by mi dala za pravdu. I když je moc šťastná, že nás s bratrem má, tak říká, že dnes by děti neměla. Vím, že jsem to napsala v předchozím příspěvku dost tvrdě, ale jsem šťastná, že žiju svůj život a ne život mých dětí. A v naší rodině jsou vztahy OK, amatérský psychologu.
8. Červenec 2004 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Yveta (anonym)
Jarko, napsalas to správně mě je přes čtyřicet a vztahy v rodině i názor mé matky je podobný jako u Tebe. Taky jsem šťastná (vdaná) a neodsuzuju nikoho, ať si má dětí jedno nebo deset, rozvádí se či žije krásně to všechno je každého volba, každý má stejnou možnost výběru jak si uspořádá život.
8. Červenec 2004 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
My vás kritizovat nesmíme? Vy se laskavě podívějte kam jste zavedli debatu, kterou založili dva šťastný lidi který se chtěli o to svoje štěstí s někým podělit.
9. Červenec 2004 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
jarka- já mám dvě děti,ale žiju taky svůj život...to jsem teda nepochopila.
9. Červenec 2004 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Já mám děti také rád. S bramborovou kaší bych je mohl mít k večeři denně!
9. Červenec 2004 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Ja som zatial slobodna a bez deticiek(mam 25 rokov).. ale neviem si predstavit, ze by som ich raz nemala... NEVERIM tomu, ze nejaka normalna zena po detoch netuzi, ak ich nema, ze aspon raz za cas jej to nie je luto, ked vidi deti.. vravte co chcete, neverim...
9. Červenec 2004 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Tato diskuze se sice vyvinula jiným směrem, ale snad mi ještě někdo odpoví. Jsem ještě docela mladá a ještě nedávno jsem děti nesnášela a vlastní jsem nikdy mít nechtěla. Ale teď to na mě nějak dopadlo a jediné na co teď myslím je jaké to je mít děťátko a všechno kolem něj. Jen bych chtěla vědět váš názor na těhotenství a starost o dítě, na to jaké to je a v jakém věku je to nejlepší. Vím že na to mám asi ještě dost času, ale chtěla bych vědět co nejvíce, musí to být nádherné.
12. Srpen 2004 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jasnenka (anonym)
Je to nadherne! Me je 34 a mam uz 3 deti. Nezazila jsem krasnejsi dobu, nez je tehotenstvi a potom kdyz detatko prijde na svet. Prvni bylo neplanovane, doplatila jsem na nepouzivani antikoncepce a ty ostatni prisly jaksi samozrejmne. Vetsina co pisete, ze do dnesni sveta nechcete privadet deti, co je spatneho na dnesnim svete? Vzdycky byla nejaka doba, na ktere bylo neco "spatneho" a rodily se deti. V dobe normalizace nejvic a nikdo nerekl, ze do tehle doby nechce privadet deti.. Samozrejmne je to kazdeho vec a neodsuzuju nikoho at ma, ci nema.
12. Srpen 2004 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Mohl by mi někdo poradit, jak mám svému příteli říci, že bych někdy chtěla děťátko? Už jednou jsem se o tom s ním chtěla bavit, ale nebylo to vhodné a byla to těžká doba, chápu že měl své důvody, proč se o tom se mnou nechtěl bavit. Ale nedávno už několikrát prohodil, že má děti rád a já bych si s ním o tom chtěla povídat, ale bojím se, že to skončí jako minule. Poradí mi někdo, jak to začít? Nechci aby si myslel, že ho chci do něčeho nutit nebo vtáhnout!
22. Září 2004 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
* * JASNENKA * * Souhlasím s Tebou. V téhle zemi to víceméně vždy stálo za h... a kdybychom měli čekat na lepší dobu,tak vymřeme do jednoho. Vykašleme se na blábolení politiků. Pokud rodina drží pohromadě,tak se vše dá zvládnout. Zdravím také Kateřinu, Kačenku a další, které tu napsaly rozumné příspěvky.
22. Září 2004 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
JASNENKA: Díky za tvoje slova. Doba byla vždycky komplikovaná. Stačí se podívat do statistik. Děti dospívají čím dál dříve, protože jejich životní podmínky jsou čím dál lepší. Tak v čem je problém? Myslím, že problém není v nechuti přivést dítě do tohohle světa, ale v nechuti přivést dítě (a tím i starosti a zodpovědnost) do svého poklidného života. Nebo je to jinak?
23. Září 2004 - 9:35

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama