199 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Děsi vás vlastní smrtelnost?

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
satan (anonym)
ahojlidi bojite se?
22. Srpen 2006 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ani nevis jak!! zrovna dnes se mi zase vratili ty hnusne predstavy, co bude po smrti, proste ze ten zivot je sakra kratky a pak nic, hrozny pocit, nejhorsi na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. Srpen 2006 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Jsem z toho úplně na dně :-((
24. Srpen 2006 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Nic (anonym)
ja bych i mozna chtel zemrit je to cistota nic vas netrapi
24. Srpen 2006 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
I přes moji všechnu víru, že po smrti určitě něco bude, mám z ní opravdu strach. A nejvíc mám strach z těch pár chvil před smrtí! Je ale dost pravděpodobné, že to ani už moc nebudu vnímat.Doufám. Nevím, jestli mě to děsí, nebo ba naopak uklidňuje, že umře opravdu, ale opravdu kažý! Je ale fakt, že mě teď víc děsí smrt mích staršich blízkých. A že jich je! Jinak myslím, že by bylo fajn umírat v okruhu své rodiny a bezbolestně. Nejhorší co může být, umírat v nemocnici, osamoceni, a bez jakékoli útěchy nemocničního personálu. A že se to stává velice často! Bohužel. Když už odejít, tak důstojně...
24. Srpen 2006 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Misha (anonym)
Já se na smrt těším, vážně. Čím dřív, tím líp - pro mě. Konečně bude aspoň chvíli klid... Strach mám jedině snad z toho, že bych se měla reinkarnovat a také z vlastní nemohoucnosti. Čeho se však děsím, to je nečekaná, tragická smrt mých blízkých. Nechci si ani představovat, že by někdo z nich mohl mít třeba nehodu :-(
24. Srpen 2006 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
http://www.dub.cz/kniha.php
24. Srpen 2006 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Renda (anonym)
Občas mě to taky děsí. A taky představa stáří a nemohoucnosti.
24. Srpen 2006 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Taylor (anonym)
Celej zivot si budujete neco na tomto svete, zalozite si rodinu, prozivate stale nove a nove veci, milujete a jste milovani a nakonec o to prijdete, nic vam neostane a kdyby byla reinkarnace, tak co uz z toho kdyz vam neostanou ani vzpominky na predesly zivot. Zivot je svine protoze musi koncit smrti!!!
24. Srpen 2006 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Dokud jsem živý, tak není důvod se smrti bát. A až budu mrtvý, bude mi to jedno. Ale teď vážně. Smrti se nebojím, prostě sbalím fidlátka a vystoupím z těla a budu bilancovat, co se povedlo a co méně a plánovat co dál. Z jedné věci mám trochu strach. Abych neumřel zbytečně brzo, protože tu mám k poznání ještě spoustu zajímavých věcí
24. Srpen 2006 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lokomotiva (anonym)
Si zkuste predstavit nemrtelnost.. v tom tele jak ted ste. To je mnohem desivejsi
12. Říjen 2006 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Lokomotiva (anonym)
Si zkuste predstavit nemrtelnost.. v tom tele jak ted ste. To je mnohem desivejsi
12. Říjen 2006 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
alexandr (anonym)
Honzo nezapomeň buchty do uzlíku na cestu
12. Říjen 2006 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Já se bojím nejvíc umírání. Nevěřím, že by to šlo rychle a jednoduše.
13. Říjen 2006 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Pokora (anonym)
Když jsem byla mladá,moc jsem se bála smrti.Ale hodně jsem studovala,poznala zákonitosti přírody a už se nebojím vůbec.Je to tak samozřejmé,jako zrození a to naše pinožení mezi tím,je legrační.Žiju podle svého nejlepšího svšdomí a až přijde můj čas,prostě půjdu a budu v duchu děkovat ,že jsem mohla prožít ten zázrak života.
13. Říjen 2006 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ba (anonym)
Jen predstava o smrti me desi,natoz onemocnet bez moznosti a vedomi ze se neda nic delat bych zesilela.Cekat vedome na smrt je jedna z nejhorsich utrpeni na svete co nas muze potkat:-(
13. Říjen 2006 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Petula (anonym)
Ono je to sporné.Když je člověk starý,bolí ho celý člověk,tak na tu smrt čeká,jako na vysvobození z utrpení.Mladého člověka smrt děsí,protože chce žít ještě dlouho.Ale nevím,co je lepší,jestli umřít starý a zmučený bolestmi,být na obtíž všem a nebo zemřít mladý tragickou smrtí.Každý má ale svůj osud a nedá se to moc naplánovat.
13. Říjen 2006 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
anjelska prince (anonym)
ja sa bojim smrti hoci ked som bola dvakrat v ohrozeni zivota ,uvedomila som si ze si ho musim viac krat vazit.prebralo ma ked spoluziakovi zomrela mama,zabila sami spoluziacka janka pri autonehode a vtedy ma tom preslo.ale strach mam,hoci moc by som chcela vediet ci je prevtelenie.my v europe tomu neverime preto mame strach zo smrti .ano bojim sa jej .
13. Říjen 2006 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
sestra (anonym)
Mám jedno dítě a rodila jsem dlouho a zle.V jednu chvíli jsem si přála zemřít,protože pak už by byl jen klid bez bolesti.Je zajímavé,že jsem se vůbec nebála.Myslím,že hodně záleží na tom jak člověk odchází.
14. Říjen 2006 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
saba (anonym)
Mno.. me by spis desila nesmrtelnost. otravovat se tady dyl jak 80 let by bylo priserne!!
14. Říjen 2006 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Trixi (anonym)
Já bych taky chtěla,až to přijde,aby to bylo hned,nejlépe ve spánku,nebo,aby to se mnou seklo nadobro,žádné oživování.
14. Říjen 2006 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Saimí (anonym)
Já si myslím , že je velice přirozené, že se člověk smrti bojí. Bojí se neznáma , bojí se toho tajemna a nejistoty.Ale když nastane jeho čas , tak najednou pochopí, začne vnímat to, co za plného života nevnímal a neuvědomoval si. Je to blízkost andělů a boží náruč. Stav před ukončením této životní cesty je traumatizující, ale samotný návrat domů , musí být pro duši překrásný a opět záleží na přirozenosti návratu, protože jsou duše , které uvíznou a nebo ty, které se bojí trestu a bloudí.Netuší , že žádný trest neexistuje, je to jen výplod pozůstatků lidské mysli. Nedá se zde vše otevřít, protože duchovní svět je velice složitý, stejně jako náš.
19. Říjen 2006 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
d. (anonym)
Ja si naopak myslim, ze to vsetko vobec nie je zlozite. To len ludia vsetko tak radi komplikuju...
20. Říjen 2006 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
i.v. (anonym)
to SESTRA: Áno, je to asi tak ako píšeš. Sú chví?ky v živote, keď je človeku tak zle, tak otrasne zle, a k tomu tá bolesť, že si praje zomrieť. Mne sa to stalo tiež. Myslel som si, ža by bolo asi lepšie zomrieť. V tú chví?u som pochopil starých ?udí, keď hovoria, že by už radšej zomreli. Bolo to tvrdé a kruté, malo to ale tú výhodu, že od tej doby sa už smrti nebojím. Verím v to, že keď sa bude blížiť, budem si i ja priať aby sa to už všetko skončilo. Potom sa bude zo sveta odchádzať ?ahko. Jediné, čo neprajem sebe ani iným je umieranie v bolestiach. To by som fakt nerád.
20. Říjen 2006 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Saimí (anonym)
Když není nic složité, tak proč je tolik bolesti, zloby , zmatku nepochopení , krutosti,nevíry, hledání ............ Není to v lidech, je to v systému, který nám byl dán a my ho nechápem, buď chápem jen lásku a nebo jen zlo, Ale nikdy nedokážeme pochopit rovinu , rovnováhy .Jsou však lidé, kteří dokáží žít v souladu s božím a svým řádem a harmonií v sobě, ale přesto nezmění lidi kolem sebe a to jen proto, že vyváženost musí být , a proto je někdo krutý a někdo plný lásky , vše ke všemu patří ale říkat že je vše jednoduché , to je zbavovat se zodpovědnosti za vše a všichni tvoříme dokonalý celek který k sobě neodmyslitelně patří.Jednoduchost? v čem??? napiš!!!
20. Říjen 2006 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
d. (anonym)
Preco sa stale na nieco vyhovarat? Kto tvori ten system? Nie snad my? Kto iny ho moze zrusit ako opat len my sami. Kto trpi, hneva sa, je zmateny, kruty, nepochopeny a nechapajuci, hladajuci? Je vari tak zlozite opustit system, normy, tendencie, vzorce? Nie je nic jednoduchsie ako zacat to vnimat inac. A preco by sme mali menit inych? Preco by sme vobec mali hodnotit, sudit inych? Na zaklade coho? Som ja lepsia ako ini? Ja mam rozhodnut kto aky je? Ak pisem, ze je to jednoduche, ako si prisla na to, ze to je zbavovanie sa zodpovednosti??? Prave preto, ze tvorime Celok, tak na ten celok mozeme vplyvat jedine cez seba samych. Nie inak. Premenou seba menime svet. Ale to najprv musime pochopit, ze nie svet moze za to ako na tom sme. Len a len my sami... Co je na tom zlozite? Snad iba to ze clovek sa tak nerad niecoho vzdava...
20. Říjen 2006 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Žít a užívat si dokud žiji, to je jediná jistota, co bude po tom, to nikdo neví na 100%, tak proč to řešit..
20. Říjen 2006 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Saimí (anonym)
Je vidět, že ráda filozofuješ, žiješ ve snech a iluzích, jsi plná rozporu, na jedné straně říkáš, že my tvoříme systém , a máme možnost to změnit a na druhé straně zase , že Proč bychom měli měnit druhé?!Nikdo nikoho nemůže měnit, je to právě ten systém který je řízený Bohem. Máš velice zůžený okruh a jsi plná iluzí. Měla by ses ale více dívat na lidi ne jen na sebe, na jejich pohled a ne jen na ten svůj, Každý neseme výjimečnost a každý plníme svůj vlastní úkol, každý prožíváme své učení. Píšeš, kdo nám určil systém?Nevíš nic o stvoření, o Bohu, Nevidíš do hlobky , toho všeho, Nemůžeme měnit nic a nikoho, vše je podle řádu božího, a to že lidé z tohoto řádu scházejí že nedodržují zákony boží, ignorují nastavený systém Bohem , čí je to vina? A přesto nemáme právo nikoho soudit ale ani dělat mrtvého brouka.Pohybujeme se ve veliké složitosti lidských povah a jestli si myslíš , že na tom není nic složitého, tak jsi na velikém omylu. Neustále jdeš do opozice , a nesouhlasíš,Jak potom můžeš splynout s ostatními, Co člověk to jiný názor a veliká složitost.Nic o tom nevíš jen žiješ vysněnou pohádkou, možná že jsi četla Bibly, ale to je velice málo. zeptej se Boha na vše osobně a jestli máš ten dar naslouchat budeš překvapená co ti odpoví a to není pohádka věřmi, i když je to Bůh.
21. Říjen 2006 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Co to plácáš za nesmysly???
21. Říjen 2006 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Já v tom nesmysli nevidím ale velikou pravdu, neodsuzuj,už dlouho čtu tento rozhovor a moc se mi líbí je u obou na vysoké úrovni, a když tomu nerozumíš, tak raději nic nepiš
21. Říjen 2006 - 22:48

Stránky

Přidat komentář