4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

deprese- co s ní?

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Dobrý den, je mi 21 let a poslední dobou, mám strašné výkyvy nálad, stále se mi chce brečet, nehledě na to, kolik je hodin- ráno, odpoledne i večer. Pokoušela jsem se hledat na internetu, co by to mohlo být a nejvíce tomu podobné je deprese. Ráda bych věděla co vám pomáhá, zda nějaké čaje či prášky. Potřebovala bych se toho už zbavit. Takto nevyrovnaná jsem už docela dlouho cca 2 roky, ale nikdy to nebylo až tak zlé, jako je to teď. Myslím si, že to začalo úmrtím mého dědečka, se kterým jsem se nestihla rozloučit a dávám si to strašně za vinu. Musím to vše již řešit, protože jsem nepříjemná hlavně na svoje okolí, což nechci. Návštěva lékaře je pro mne "zbytečná", jelikož si myslím, že to není až tak závažné. Jsou lidé, kteří mají mnohem horší problémy. Děkuji za vaše názory :)
13. Duben 2015 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
ahoj (anonym)
Dobrý den, je mi 21 let a...návštěva lékaře rozhodně není zbytečná. Pokud tvůj stav trvá dva roky je nejvyšší čas navštívit psychiatra. Pokud ovšem trpíš ohledně tohoto doktora předsudky, tak se budeš trápit dál.
13. Duben 2015 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pokud (anonym)
Dobrý den, je mi 21 let a...k tomu nemáš důvod-smutnit,pak to vážně ber.Dva roky je opravdu dlouhá doba.Sama jsem na tom také špatně,ale důvod mám a v tom je ten rozdíl.
13. Duben 2015 - 18:12

Přidat komentář

Reklama

Reklama