0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

DENT MEDICO

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
hmmmmmmmmm (anonym)
Dobrý den, máte někdo zkušenost?
16. Leden 2008 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Gustav (anonym)
Dobrý den, mám zkušest. V Dent Medicu jsem byl celkem 8 krát. Na téma kliniky se můžu zájemci klidně vyjádřit. vigatogustav"seznam.cz
17. Srpen 2008 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
jl (anonym)
a co takhle se vyjadrit zde?
2. Prosinec 2008 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Dobry den, kliniku Dent Medico obcas navstivim. Lekari tam jsou opravdovi profesionalove. Kdyz jsem mela problem, ochotne mi ho pomohli vyresit. Pote co jsem poprve kliniku navstivila, objednala jsem i dceru.
16. Leden 2009 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
kačka (anonym)
dobrý den,chtěla bych se zeptat jaké ceny se pohybují v tomto zařízení Dent Medico,scháním zubaře,ale zatim bezvýsledně.Děkuji za odpověď
14. Duben 2009 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dobrý den, do Dent Medico chodím od letošního roku, poprvé jsem se objednala poté, co mne o vánocích začal pobolívat zub. Na úvodní návštěvě mne podrobně prohlédli, řekli, co je potřeba řešit hned, co v horizontu měsíců a co je spíš kosmetická záležitost. Zatím jsem si tam nechala dělat tři plomby - z toho dvě na krčcích - vše bylo prakticky bezbolestné. Dále mi z jednoho zubu tahali nerv a čistili kanálky - to teda zcela bezbolestné nebylo, ale proti tomu, co jsem o podobných procedurách slyšela od příbuzných a známých to taky rozhodně nic hrozného nebylo. Opravdu se mi líbí, že konkrétně moje paní doktorka, MUDr. Náteková, mi vždy všechno podrobně vysvětlí, s vrtačkou dělá jemně po kouskách a pořád se ujišťuje, jestli to nebolí. Vždy jsem byla na zubaře dost wstrašpytel, ale tady mě to konečně přešlo. Ceny jsou opravdu vyšší, běžné vrtání s injekcí a plombou vyjde skoro na 1.000,- Kč. Na druhou stranu nechodí člověk k zubaři každý den.
15. Duben 2009 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Moje zkušenost: v DentMedico se připravte na opravdu profesionální péči za kterou však pořádně zaplatíte. Žiji v zahraničí, proto musím v ČR za zubaře platit plnou částku. V DMedico jsem byl jednou na čištění kořenového kanálku, a to z časových důvodů. Jak mi bylo pak řečeno, původní nezkušený zubař v zahraničí mi téměř provrtal/zničil zub, protože kanálek byl zarostlý a nemohl ho najít (za ošetřeni v zahraničí bych platil cca 20tKč na privátní klinice). Specialista v Dent Medico zákrok perfektně provedl, což mi posléze potvrdil i můj zubař, ke kterému normálně chodím. Za tuto službu jsem však zaplatil asi 5000Kč, s tím že na dořešení případu (korunka) si mám připravit dalších cca 10-15t (už si přesně nepamatuji). To jsem si už rozmyslel a šel raději ke svému "běžnému" pražskému zubaři a tam za to zaplatil asi 3t. Kč.
26. Září 2009 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Zdravím, už necelý rok na kliniku chodím. Jak když nastane problém, tak na preventivní prohlídky a dentální hygienu. Dříve jsem chodil do jedné průměrné pražské ordinace, zuby jsem měl nic moc, asi jako každý člověk který o ně nějak extra nepečuje. Po doporučení známého jsem v DM navštívil dentální hygienistku, podstoupil vyšetření a doma se držel rad hygienistky. Poté co jsem viděl že stav mých zubů se opravdu zlepšoval a bylo to vidět na první pohled, už nechodím jinam. Poté co jsem měl možnost vidět rozdíl v kvalitě zubařů a vybavení ordinací, uznávám že je zde velký rozdíl a o zuby se vyplatí pořádně pečovat.
24. Listopad 2009 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zrovna dnes jsem byl v Dent Medicu na vyplnění kořenových kanálků. Péče je opravdu super. Na to vyplnění kanálků použila moje zubařka novou metodu, která je hodně účinná, ale ve finále dost nepříjemná. Jen teď uvažuji, jestli nemám změnit zubaře, protože minulý týden jsem za prvotní protažení kanálků zaplatil 2600 Kč, dneska jsem tam nechal 4300 Kč, v pátek mě broušení a nástavba má vyjít na 2400 a samotná korunka potom na 6500 Kč. Takže nový zub mě vyjde skoro na 16 000 Kč, což se mi zdá docela dost. Sice je tam skvělý servis a ta zubařka je úžasně pečlivá (chodím k ní už 10 let, v Dent Medicu je cca 2 roky), ale zdá se mi to docela drahé :o(
4. Říjen 2010 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
...vcera se manzelka vratila ze zakroku v DentMedico, kde ji v prubehu let, kdy byla spokojena, zmenili jiz 3 lekare s odrenymi a temer natrzenymi usty! Doktor nic nekomentoval, nic nevysvetlil, pouze ji vynadal, ze mela prijit drive. Chapu, ze je zubaru nedostatek, ale za profesionalni ceny ocekavam profi vykon a ne to co predvedl novy pan doktor. Ted bude zena s podlitinou chodit cely tyden... Sbohem DentMedico
18. Srpen 2011 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Dneska jsem se vratil od DentMedico a nechal jsem tam za 2 amalganove plomby 3500. Na strankach maji cenik kde byla cena sice od 930 ale doktor mi pred zakrokem nerekl ze cena bude jina, i kdyz jsem se pred zakrokem na to informoval. Nejsem spokojen s pristupem doktora a rozhodne to hodlam resit stiznosti u stomatologicke komory.
1. Září 2011 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Dobrý den,v červenci jsem byla v Dent Medicu s bolestí. Moje doktorka měla zrovna dovolenou, tak jsem musela vyhledat jiné zařízení. Překvapilo mě, jak mile se mě ujali a že jsem dostala termín už na druhý den. Čekala jsem, že dostanu vynadáno, ale ošetření proběhlo v příjemném duchu. Šla jsem tam ještě jednou na kontrolu a musím uznat, že je tam vidět velice profesionální přístup.
19. Září 2011 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Vítek (anonym)
Dobrý den, obávám se, že moje zkušenost je tragická. O doktorech nic nevím, protože se k nim dostat přes nablblé recepční, které mě objednaly na špatnou hodinu, je nemožné. Může se stát, ale ty chytré slečny mi to ani neřekly, a to už jsem tam půl hodiny seděl! Když jsem si stěžoval ředitelce, tak mi to v zásadě jen zopakovala. V odvětví, kde se za vše platí a stejné služby za stejné peníze nabízí každá klinika (Sante, Erpet atd atd atd), je to neuvěřitelné! Všichni pryč!!!
16. Leden 2012 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Dobrý den, máte někdo...Do Dent Medico jsem docházel rok a můžu říct že to je nejlepší zubař kde jsem docházel. Doktoří profíci sice to tam je docela drahé ale... vytrhávali mi 4 osmičky, opravili kazy asi na 7mi zubech a jedne mi zachránili tak že jsem nemusel kupovat nový a všechno absolutně bez problému do teď. Co jsem poslouchal od jiných lidí co chodi k normálním zubařům tak jim nebyli schopní vyvrtat dobře ani obyč kaz aby stím neměli problémy takže Dent Medico doporučuji.
27. Leden 2012 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrej (anonym)
Dnes som bol v Dent Medico na ošetrení, a som veľmi spokojný. Profesionálny prístup, príjemné prostredie, vysoká časová flexibilita pri objednávaní, postup ošetrenia bol detailne prezentovaný na fotkách, všetky problémy detailne prediskutované. Cena adekvátna službám. Doporučujem. :)
20. Listopad 2012 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
jasmina (anonym)
Do Dent Medico jsem docházel...Dobrý den, mohl byste mi prosím napsat, kolik tam péče zhruba stojí? Děkuji :)
21. Květen 2013 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
dobrý dne, najdete na http://www.dentmedico.cz/cz/ceny/ceny-3 taky tam chodím, celkem se ceny dají přijmout, protože ta kvalita ošetření za to stojí
27. Červen 2013 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Dnes som bol v Dent Medico na...taky souhlasim, mě se nikdy dřív tak pečlivě o zuby nikdo nestaral, docela mě to překvapilo, příjemné samozřejmě :)
27. Červen 2013 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
JANA (anonym)
Dobrý den, máte někdo čerstvou zkušenost s touto klinikou? dá se objednat ke konkrétnímu lékaři, nebo o tom rozhodují na recepci?
26. Listopad 2013 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš K (anonym)
Já chodím do dentální medico už druhým rokem, do 18ti let jsem měl klasickou zubařku na poliklinice - státní a to byla katastrofa, tak jsem přešel k dent medico kde se o vás postarají a jsou příjemní, u vrtání zubu vše vidíte na monitoru, mají tam i rentgen táže najdou i kaz který není vidět. Myslím že každý kdo si tam jednou zajděte pochopí že to za zdravé zuby stojí. Jo a když mě rozbolel večer zub a zavolal jsem na recepci, druhý den ráno jsem byl objednání!!!!
26. Červenec 2014 - 7:28

Přidat komentář