58 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

DENIBAN

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kotmen (anonym)
Zdravim ,víte jaké je officiální maximalní dávkování pro Deniban? Buď je to jenom 50 mg anebo je to od 50 mg - 150 mg.Popř. je to úplně jiné dávkování. Díky za odpovědi :-)
30. Duben 2013 - 1:20
Obrázek uživatele Steve
Steve
Máte někdo prosím zkušenost s tímto léčivem na Dystymii?
18. Leden 2015 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Líza (anonym)
Brala jsem 50 mg na středně těžkou depresi a efekt nula.
18. Leden 2015 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Luděk (anonym)
U mě taky nulový efekt na mírnou depresi.
18. Leden 2015 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Barka (anonym)
Beru Deniban spolu s Asentrou a tato kombinace na můj typ deprese zabírá. Ale ztloustla jsem po něm o 20 kg :-(
19. Leden 2015 - 8:36
Obrázek uživatele Steve
Steve
Zvláštní, jinde si to pacienti vychvalujou - asi to účinkuje jak na koho. Že se po něm přibývá na váze tam taky potvrzujou. (zřejmě něco jako Mirtazapin Mylan - ten vytváří často hlad)
19. Leden 2015 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Líza (anonym)
Já tedy nepřibrala nic, naopak jsem několik kg zhubla, ale vím, že většina lidí si stěžuje, že po něm přibírá.
19. Leden 2015 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
josef (anonym)
Máte někdo prosím...deniban me zlepsil kvalitu života ve všech smerech , hlavne ze me udelal fungujici bytost ,coz jsem do te doby urcite nebyl vrele doporucuji
4. Listopad 2015 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdravím (anonym)
Deniban je amisulpridum, dřívější sulpridum. V malé dávce se používá při dysthymii. To je taková trvalá depka a úzkost ne moc velká ale otravuje vás cely život. Ve velké dávce má úplně jiné účinky. Beru Prosulpin ,což je velmi podobné. Až teď se cítím jako normální člověk.
4. Listopad 2015 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Miss (anonym)
Pro Barku. Vysvětlete někomu, proč to berete, když jste tak nemožně ztloustla o 20 kg?! To je Vám jedno, jak teď vypadáte?! Přibrat 20 kg, to je fakt dílo!!! Tedy, pokud jste předtím vážila 40 kg, při průměrné výšce ženy, tak by se to dalo ještě smysluplně vysvětlit!Nevím sice, jaká byla předtím Vaše předchozí hmotnost a kolik vážíte nyní, ani nevím, jak jste vysoká.Možná jste byla předtím extrémně hubená, ale pokud jste měla před užíváním AD normální hmotnost, nebo dokonce vyšší, tak si zcela vědomě AD poškozujete nenávratně fyzické zdraví!!! Ideální BMI pro ženy je 21-22. Hodnota pro ženy by neměla přesáhnout BMI 24! Tolik můj upřímný a neměnný názor! Hodně zdraví a štěstí v celém roce 2016.
7. Leden 2016 - 0:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Co to je ta dysthymie?!Prosím, lidi, nevymýšlejte si tady blbosti! Dysthymie je, pokud vím, lehká forma deprese! Nehledejte na ní takové dryáky, které vám zničí tělesné zdraví! Nebuďte hypochondři! Trochu života do toho vašeho umírání! Po ,,lécích" budete tlustí, apatičtí, naprosto k ničemu!!! Vaše zdraví se zhorší. Pokud i mírnou depresi řešíte těmito, s prominutím, sračky, tak jste rozmazlení, rezignujete na život a nechcete nic řešit, ani hledat příčinu! Chocholouškové jásají! Mají z vás body! Najděte si lepší způsob, jak se mírných problémů zbavit, a nebo se nepozorujte, hypochondři!
7. Leden 2016 - 1:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Barka (anonym)
Pro Barku. Vysvětlete...Vážila jsem lehce přes 50 kg, teď mám 73. Nejsem tomu ráda, ale pořád lepší než to, co jsem zažívala předtím jako hubená.
7. Leden 2016 - 8:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Barka (anonym)
Co to je ta...I lehká deprese je nemoc a nedá se vyléčit vůlí. Ano, zdravý životní styl, případně psychoterapie může pomoci, ale je bohužel potřeba brát i léky. A dysthymie je hodně nepříjemná, je to vlastně chronická špatná nálada, všecko je zahalené šedivým závojem, člověk není schopen se z něčeho radovat, na něco se těšit, nic pozitivně prožívat. Je to utrpení. I "lehká" deprese je deprese. Asi jste to nikdy nezažila, že můžete psát takové blbosti.
7. Leden 2016 - 8:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Nezažila?! Mám středně těžkou úzkostnou depresi, fobie ze sebemenší bolesti,totální nespavost! Vážím 58-60 kilo při výšce 166 cm. Nyní přes vánoční období jsem pár kil přibrala, ale ne na 73!!! Na postavě mi moc a moc záleží! Chci se vrátit i o těch pár kilo zpět, které nejsou vinou AD, ale cukrovím, přestože peču zdravě a zajímám se léta o zdravou výživu! Přes svůj zdravotní stav se léčím pouze alternativně! Na spaní musím dlouhodobě a denně užívat anxiolytika, abych vůbec usnula! Na svou výšku 166 jsem nebyla nikdy hubená při svých 60 kg, ani při 58 kg, které jsem měla těsně před Vánocemi! Jak vidíte, i středně těžká deprese s úzkostí se dá bez AD zvládnout! Zešílela bych naopak, kdybych po AD přibrala na 73 kg! A nebo měla ještě více! Už takhle mám málo sebevědomí a nadváha by mě dorazila! Jsem naprosto upřímná a otevřená! Nepíši zde o sobě žádné blbosti, jenom to, že bojovat lze, pokud člověk opravdu chce! Ono taky záleží, jak jste při svých 73 kg vysoká. Pokud měříte 183 cm, tak to zas nadváha není! Pokud jste nižší postavy, jako já, nebo jste ještě nižší, tak v tom případě Vás upřímně lituji, že jste se dala na takovou cestu! Víte, ono je to každého věc! Já jsem kvůli postavě odmítla MIRTAZAPIN na těžkou nespavost! Na spaní účinkují anxiolytika! Nikdy neberu velké dávky! Přes den anxiolytika neužívám nikdy! Takže i se středně těžkou depresí se dá bojovat, ne jenom s lehkou! A důchod na hlavu rozhodně neberu! Ani se k tomu nehodlám snižovat!
7. Leden 2016 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Miss (anonym)
Kdo opravdu chce, hledá všechny možné způsoby! Ale kdo nechce, ten neustále hledá důvody, proč to nejde!!! Souhlasím s Pavlou! Zdravý životní styl a psychoterapie je OK! Léky by se měly podávat až u těžkých forem depresí, protože mají mnoho nežádoucích účinků! Lehké deprese a deprese středního stupně by neměly být léčeny AD vůbec! Co se týče anxiolytik na spaní, neuškodí v malých dávkách, ani při pravidelném a dlouhodobém užívání!Já taky na spaní beru NEUROL nebo DIAZEPAM. Nemám žádné potíže s pamětí a schopností reagovat! Tyhle léky, na rozdíl od AD a AP neničí postavu, ani osobnost. Toť vše!
7. Leden 2016 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Kájina (anonym)
Blbosti nejsou, to co psala předchozí pisatelka, nýbrž blbost je řešit mírnou depresi DENBANEM a Asentrou. Deniban-amisulpirid je dokonce antipsychotikum. Asentra je AD ze skupiny SSRI! Myslíte si, že lékaři mají pravdu, když Vám lékaři zničí váhu takovými dryáky?! Slečno/paní Barko, začněte rychle používat zdravý selský rozum, jestli už není pro Vás příliš pozdě! Nezlobte se, ale řešit takhle mírnou depresi = hypochondrie! Nechápu, že jste schopná nechat ze sebe dobrovolně udělat blázna! Najděte si, prosím, lepší zábavu, práci, přátele! Jezte zdravě, cvičte, detoxikujte organismus! Pokud nejste opravdu vysoká a vážíte zmíněných 73 kg, určitě se snažte o několik kg zhubnout!!! Něco se sebou dělejte, cvičte! nepoddávejte se nemocem!Pisatelka opravdu nepíše blbosti! Vy se jen všemu hrozně poddáváte! Tak se, prosím, vzchopte a začněte na sobě makat! Dohodněte se se svým lékařem, který Vám ty,,léky" postupně vysadí až na nulu! AD a AP mají podle mne smysl až u opravdu těžkých depresí! Lehký a střední stupeň deprese takovouto medikaci opravdu nevyžadují! Na spaní, pokud nespíte 24 hodin denně, jsou dobrá anxiolytika, BZD, případně hypnotika. Přeji hodně štěstí.
7. Leden 2016 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jona (anonym)
Anxiolytika z vás časem toho blázna udělají. Kdo bere deniban, ví proč. Vy jste hysterické už jen z toho, že by vám to mohlo pomoci . Jestli přibíráte, uberte jídlo, sladkosti a pod.
7. Leden 2016 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Pomoci? AD -Mirtazapin, Deniban, Zyprexa a podobné, zvyšují hmotnost, aniž by se člověk přejídal. Já pár takových lidí znám! Sladkostem neholdujeme, ani jedna z nás! Ani se nepřejídáme! Alespoň já holduji zdravé výživě, bez přejídání. Sladké nejím vůbec. Takže to znamená, pokud by žena po 40, která má genetické sklony k nadváze, měla úplně hladovět, aby si udržela ideální BMI 21-22?! Po DENIBANU, MIRTAZAPINU, ZYPREXE, přibere skoro každý! Kdo ubere jídlo, sladkosti, chápu, že nepřibere 30, 40 kilo, ale těch 10-15kg ano! Tyto prášky výrazně zpomaluí metabolismus, vyvolávají pocit hladu, narušují hormonální systém! Jsou mnohem, mnohem víc nebezpečnější, než anxiolytika! Jedna známá mojí tety, tehdy 19 holčina dostala schizofrenii. Předtím vážila 57 kg na 165 cm. Pak začala brát antipsychotika, jedla hrozně málo, byla zpomalená, sladké nejedla, hodně zeleninu, brambory, polévky, často jen jogurty a ovoce a švihla na sebe 10 kg!!! A to díky AP! Pak mám známou, která po ZYPREXE přibrala na 83 kilo! Je jí kolem 40 let a úplně se jí ztratila menstruace! Vy si myslíte, že jsou tyto léky zcela nevinné?! Anxiolytika váhu nezvyšují! Přesto je, alespoň pro mne, důležité se nepřejídat! Tučné nejím vůbec, krom Vánoc! Peču výhradně zdravě, žádná bílá mouka ani cukr! Nejím ani nic smaženého! Na těchto ,,sračkách" si ideální hmotnost neudržíte! Většina lidí přibere! Je důležité dobře jíst, zdravě jíst a nebrat léky typu antipsychotika a antidepresiva! Nárůst váhy je mimo jiné uveden i příbalovém letáku, dokonce jako častý nežádoucí účinek! U Zyprexy a Mirtazapinu je nárůst váhy dokonce velmi častý!!! Pokud by tyto ,,léky" měly pomoci? Ano, tak do hrobu a k dalším nemocem!!! A hlavně k nulovému sebevědomí!!! Víte?!!!!
7. Leden 2016 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
Omlouvám se za překlep -zpomalují metabolismus. Je to ostatně vaše věc, vás všech, jak si se svým životem naložíte! Anxiolytika blázna z nikoho neudělají, pokud je nezneužívá, nebere s jinou drogou, nezvyšuje dávky! Jsou to léky relativně bezpečné! Nejsou úplně ideální, ale jsou mnohem menší zlo! Nevyvolávají poruchy metabolismu, riziko sebevražd a mnohé anxiolytiky-DIAZEPAM,RIVOTRIL, mohou brát i úplně mal děti. Ideální je nebrat vůbec žádné léky! Přeji zdravý a spokojený život bez léků!
7. Leden 2016 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
To je sice pěkné, ale jak chcete léčit například schizofrenii bez antipsychotik? Myslíte, že pomůže zdravý životní styl nebo anxiolytika? Mimichodem, ty anxiolytika jsou těžce návyková. Mně před lety diagnostikovali schizofrenii a antipsychotika jsem musel brát, ať jsem chtěl nebo ne. Taky jsem dost ztloustl. Je fakt, že extrémní je v tomto směru Zyprexa, tu bych nechtěl ani za nic. Moc nevěřím, že se dá středně těžká deprese zvládnout bez léků. Středně těžkou depresi jsem měl, možná i těžší a antidepresiva mi pomohly z nejhoršího. Na nějaký zdravý životní styl cvičení nemáte v depresi ani pomyšlení a stejně vám to nepomůže, naopak v depresi vás to ještě víc vysílí.
7. Leden 2016 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Přeji vám všem zdravý a spokojený život bez léků!
7. Leden 2016 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Davide, promiňte, schizofrenie je určitě hodně zlá nemoc! Já jí naštěstí nikdy nezažila! Ta jedna známá měla hlasy! Popisuje, že to bylo hrozné! Dostala se do léčebny! To v žádném případě nemohu odsuzovat! To se moc omlouvám! Tady jsem uváděla středně těžkou úzkostnou depresi, se kterou se skutečně pracovat dá jinak, než AP a AD. Mně byl na těžkou nespavost nabídnut MIRTAZAPIN. Ten jsem pochopitelně odmítla! Díky tomu mám i normální zdravou hmotnost! Anxiolytika jsou těžce návyková? A co není návykového! Beru je pouze na spaní! Střední stupeň úzkosti a depresí se skutečně dá zvládnout alternativně, s malou dávkou anxiolytik na noc! Tady je to o vůli! O schizofrenii si toto rozhodně říci netroufám! To je mi moc líto, co se Vám stalo! Ale na deprese je cvičení a zdravý životní styl velice dobrý! Hlavní je pro mě neztloustnout po AD! Aspoň nějaké sebevědomí musím mít! Důchod na hlavu rozhodně neberu!
7. Leden 2016 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Při pohybu se vyplavují z mozku endorfiny-hormony štěstí!
8. Leden 2016 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Barka (anonym)
Nezažila?! Mám středně...Vidíte a mně zas na postavě tolik nezáleží. Je mi už hodně přes 50, takže nikoho okouzlovat svým luzným zjevem už stejně nemůžu. Samozřejmě, kdybych vážila 100 kg, tak bych se snažila zhubnout, ale kvůli zdraví a ne postavě. Mně záleží na tom, abych byla zdravá a to i duševně a těch 20 kg navíc beru jako dań za to, že je mi teď lépe.
8. Leden 2016 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Anxiolytika vás dlouhodově zničí. Téma je Deniban- v malých dávkách se chová tak, že vychytává dopamin, ve velkých dávkách desetinásobných má úplně jiný mechanismus účinná látka amisulpridum. Dysthymie je něco, co život opravdu otravuje. Taky jsem mnoho let zkoušela alternativní postupy. Teď jsem za tento lék vděčná. Ano přibrala jsem, jím s chutí. Předtím jsem měla při pohledu na jídlo křeče v břiše. Ono je třeba posuzovat případ od případu a od zoho je dobrý psychiatr. Zdravím.
8. Leden 2016 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Miss (anonym)
Jak je vidět, tak všechny všechna AD a AP způsobují nežádoucí přibírání na váze! A řešit hubnutí, až budu mít 100 kg?!! Přijde mi to poněkud divné! I prostá mírná nadváha škodí zdraví-kloubům, páteři, zvyšuje se krevní tlak, glykémie. S hubnutím by se mělo začít, pokud dosahuje BMI 25 a více, u žen BMI přes 24. Optimální tělesná hmotnost je právě BMI 21-22 pro ženy. U žen po 50 roce věku je možno posunout hranici BMI=24. Více by to určitě býti nemělo. Spolu s fyzickým zdravím souvisí i zdraví psychické, celková pohoda a spokojenost! Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle je zdravý duch! Přeji hodně štěstí a zodpovědnosti i ke svému fyzickému tělu! Pak se upevní i to duševní zdraví! Věřte mi, prosím!
8. Leden 2016 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Věrka (anonym)
Kdo chce Deniban brát, a přitom mu nevadí, že po něm nechutně přibírá na váze, nechť ho bere dál! Jeho svobodné rozhodnutí! kdo nechce číst příbalové letáky léků, nechť je nečte! Jeho svobodná volba! Až bude mít někdo vedlejší účinky AP, tak ať si klidně bere dalších, třeba 10 léků, na vedlejší účinky, způsobené Denibanem, nebo jinými AP, nebo AD! Deniban nic neléčí, pouze potlačuje příznaky! Nikomu nezajistí psychické, ani fyzické zdraví! Já bych tedy rozhodně antidepresiva, natož antipsychotika, totiž nikdy nebrala! Už pro ty vedlejší účinky! Psychiatrie neléčí! Je třeba hledat jiné cesty!
5. Únor 2016 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Je to fakt! (anonym)
Psychiatrie nemá vyléčeného ani jednoho pacienta! Úspěšnost psychiatrické léčby je 0 %! Psychiatrické léky neuzdravují! Možná existují mezi vámi výjimky. Ale těch je skutečně velmi málo! Tomu věřte!
5. Únor 2016 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Lízu (anonym)
Vykašlete se na nějaký DENIBAN na středně těžkou depresi! Srovnejte si to napřed v hlavě a nepřipouštějte si problémy! Můžete se z toho dostat bez DENIBANU, antidepresiv, antipsychotik atd... Ale to napřed musíte chtít, víte? Na středně těžkou depresi se rozhodně neumírá! To buďte v klidu! Hledejte jiná řešení! Psychiatři Vám stejně nepomohou, protože neznají příčinu! Zkuste třeba kineziologii one brain-jednotný mozek. Najděte si na internetu šikovnou terapeutku. Vhodná je i psychoterapie KBT -kognitivně behaviorální terapie! Deniban vážně neberte! Ten Vám je úplně k ničemu! Akorát po něm ztloustnete a budete ještě víc nešťastná! Ale to je Vaše věc, jak si život zařídíte! Tak takový ho budete mít!
5. Únor 2016 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Deniban je taky na psychosomatické potíže, já depresi nemám. Beru 59 mg už rok a přbrala jsem asi 5 kg, to je v pohodě . Hlídání si, co jím a sportuji.
6. Únor 2016 - 10:55

Stránky

Přidat komentář