43 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Co říkáte na tuto vědeckou studii? Podle ní je průměrná délka penisu cca 12,5 cm www.readcube.com/articles/10.1038/ijir.2014.9
22. Duben 2021 - 11:01
Radka (anonym)
Ahoj no je to dost málo 12,5cm :D, ale zase tady klučina s 26cm.. chápu, že se musí špatně hledat partnerka. Doporučuji kouknout na ekondomy.cz a vybrat pořádný vibrátor a partnerku "předchystat" :D
18. Červenec 2021 - 23:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj no je to dost málo 12
A na co má deset prstů a jazyk ? Ale dnešní mládež si zřejmě bez chytrých telefonů ani nevrzne že?
19. Červenec 2021 - 0:05
Návštěvník (anonym)
Když vezmeme v úvahu, že průměrná hloubka běžné pochvy je 8- 10 cm, tak na co extrémě dlouhý penis na drcení dělohy? Jsem normálně vyvinutý a několikrát se mi stalo, že většina penisu se do pochvy nevešla.
19. Červenec 2021 - 0:10
Obrázek uživatele zvedavy
zvedavy
tak to je fajn že 8 až 10. sice o něco více než můj penis ale ne o tolik
19. Červenec 2021 - 6:49
kluk (anonym)
Když mám ještě ve 14 penis jako malý děti, je to už zastydlá puberta, nebo je to ještě normální
20. Červenec 2021 - 16:47
Návštěvník (anonym)
Nc není definitivní. V patnácti šestnácti, to dohoníš, možná za pár týdnů. Jinak tělo roste do 21let.
20. Červenec 2021 - 19:04
Návštěvník (anonym)
Nc není definitivní. V patnácti šestnácti, to dohoníš, možná za pár týdnů. Jinak tělo roste do 21let.
20. Červenec 2021 - 19:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na tak to je fajn že 8 až 10.
Vagína má dvě jistá nejcitlivější místa. Poštěváček a tzv. bod G, který se nachází uvnitř pochvy cca 3-4 cm za vchodem. Pokud na něj dosáhneš, máš šanci ženu uspokojit. Pak prý existuje bod L, který je hlouběji, kousek od dělohy. Věřím že ano, protože některé partneky měly ogasmus při hloubkové souloži.
20. Červenec 2021 - 19:12
Zuzik (anonym)
Odpověď na Když vezmeme v úvahu, že
Každá žena to vnímá ale jinak.. takže co je vlastně extrémně dlouhý, všechno nad 10cm? To se mi zdá taky málo..
23. Červenec 2021 - 22:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Každá žena to vnímá ale jinak
Uvědom si, že k tomu msíš připočítat stydké pysky, které přírazy u štíhlých stlačíš na jeden až dva cm, ale u baculek je to více, takže je k té hloubce můžeš připočítat, takže ideální délka penisu je kolem patnácti centimetrů, ale bod G je podstatný.
23. Červenec 2021 - 22:24
Návštěvník (anonym)
Ještě jedna věc je ve hře. Můj penis je po bězném změření dlouhý 17 cm, ale všiml jsem si, že při maximálním vzrušeni je delší. Jedna zkušená kolegyně mi to předvedla. Masturbovala mne, změřili jsme zcela ztopořený penis, obvyklých 17 cm. Pak jej stlačila dolů a masírovala kořen penisu tak dlouho, až povylezl. Naměřili jsme 19 cm. Jak to funguje při souloži nevím, ale na pohled je to "jiný penis", než který běžně vídáš, když ti stojí. Jakoby ani nebyl tvůj.
24. Červenec 2021 - 0:00

Stránky

Přidat komentář