5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dědictvi

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
Dobrý den,chtěla bych se dozvědět jak je to s dědictvim,nějak tomu nerozumim.Nechci se nikoho ptat,tak to zkoušim tady anonymně. Jsme již s manželem v letech,takže se o to zajimame a navic je manžel hodně nemocny.Mame 4 děti,navštěvujem se,ale bydlime u jednoho z nich,domek jsme napsali na něho-darovali jsme ho a mame napsano věcne břemeno doživoti.S se sourozenci se vypořadali.Teda vim,že majetek nemame žadnej,takže dědit nebude co,ale mame nějake uspory,neni jich moc,ale na přilepšenou. Co se stane když jeden z nas umře s těma penězi? Taky proběhne teda dědictvi a děti se dozvědi kolik mame ještě uspor?Nerada bych to,nevime jak dlouho tady budem a n apřilepšenou je dobre mit zasobu a kdyby to děti věděli,tak vim,že se na to koukali jinak a řekli by si,že radějic mame koupit něco vnoučatkum než sobě.I když jim kupijem,ale jen maličkosti a to se mne zda,že to stači. Diky za radu
3. Duben 2014 - 8:26
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
j bych radějic penize schovala si doma kdybych nějake měla
11. Duben 2014 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
v dědictví jsem získala byt o který jsem nestála. Jelikož naše máma zemřela přímo v tom bytě, tak jsem ho prostě nechtěla, protože jsem na tyto věci strašně citlivá a nechtěla jsem tam být. Byt jsem po dědictví nechala vyklidit od firmy vyklizenipoumrti .cz a rovnou zavolala do realitní kanceláře, která ho rychle prodala.
15. Říjen 2021 - 1:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
To je ale hyenismus. Ve vedlejší diskuzi se jmenuješ Anna, zdědila jsi dům, kde údajně tvá matka ležela 2 měsíce mrtvá a propaguješ stejné stránky. Co tvá matka? Ví o tom, že o ní píšeš, že je mrtvá a že jednou umřela v bytě, podruhé zase v domě? Kam až může člověk zajít, aby podvodně propagoval nějaký byznys? V další diskuzi necháš umřít svého manžela, nebo rovnou děti? Od takové firmy bych dal ruce pryč!
15. Říjen 2021 - 6:42

Přidat komentář