489 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dcera a vibrátor

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
Poraďte mi prosím ! Včera jsem slyšela nějaké sténání a vzdychání z dětského pokoje.Opatrně jsem otevřela a škvírkou mezi dveřmi jsem viděla svoji 16 letou dceru jak masturbuje s vibrátorem. Měla asi orgasmus a mě vůbec nevnímala a proto jsem ihned zavřela !Je to normální aby dívka v jejím věku používala takové věci? Zatím jsem o tom s ní nemluvila ale řekla jsem to manželovi a ten řekl, že ji přerazí! Nevím, kde k tomu přišla, protože já takové věci nepoužívám.
11. Srpen 2005 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Leo, tak se probuď do 21. století, kde už se dávno ví, že masturbace s pomůckama či bez je normální. ČauPS: Kup si ho taky, potřebuješ ho jako sůl
11. Srpen 2005 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
Díky za názor! Nemám nic proti masturbaci, ale 16 ti letá holka, není to trochu brzy, aby se dělala vibrátorem? Do sexschopů je vstup snad od 18 let, ne?
11. Srpen 2005 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
Vím, že je to asi divný pocit, když je to dcera, ale NEPLAŠ. Je to naprosto normální.
11. Srpen 2005 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
Díky, trochu jste mne uklidnily.Musím promluvit s manželem, aby neprovedl nějakou hloupost! Já bych to ale do sebe nikdy nevstrčila!!!Dneska jsem to prohlížela a byl dost velký , nechápu jak se jí tam vešel ! Je to trapárna takhle o tom mluvit!!!To už asi není panna, že?
11. Srpen 2005 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
Ideální by bylo zakázat jí i sexuální fantazie. Ty jsou stejně škodlivé jako onanie. Od 18ti ať si fantazíruje jak chce, ale když je jí teprve 16...
11. Srpen 2005 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Hehe, no... ehm... to uz panna asi neni... Vite s kym chodi? Pochybuju, ze by 16-lete devce samo napadlo, aby si kupovala vibrator.
11. Srpen 2005 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Spojení "16ti-letá dcera" a "dětský pokoj" je poněkud bizardní.
11. Srpen 2005 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Demi (anonym)
Proboha Leo, nic ji nerikejte!!!!Uplnej standart to asi neni, ale my kdyby jsme byly v jeji dobe, nejspis bysme si ho taky sehnaly.Hlavne me prejvapuje,ze 16 lety holce vejdes do pokoje, aniz bys zaklepala.Troska soukromi by u pubertacky asi neuskodilo,ne? !!!
11. Srpen 2005 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
16 let není málo, už je prostě velká a navíc doba je trochu jiná, než když tobě bylo 16. V 16 mi můj přítel taky koupil vibrátor a není na tom nic špatného.
11. Srpen 2005 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Hlavně bych s tím neletěla za manželem, nikomu bych to neřekla, cítila bych , že tím dceru nějak kompromituju. Jak by jí asi bylo, kdyby věděla, že to ví i otec? Asi dost blbě. Leo, mám 17 letého syna, sama jsem si to v pubertě běžně dělala,/někdy i teď/, k vibrátorům nebyl přístup, ani člověk nevěděl, že to existuje, dnes je to o jiných informacích, je fakt, že mladé dívky moc ještě nepotřebují vaginální uspokojení, stačí jim to spíš přes klitoris, ale je to jak to je, a fakt se divím, že děláš vědu, mimochodem vibrátor mám asi dva měsíce a v kombinaci se sexem je to super. Jestli ji nějak s manželem naznačíte, že to víte, tak ji úplně odrovnáte, osobně bych na to v životě nezapomněla a začala bych se rodičům vyhýbat, ten stud a nenávist k nim by byla těžko překonatelná
11. Srpen 2005 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
No já vždy klepu, ale tentokrát jsem byla v šoku!
11. Srpen 2005 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Leo nemyslíš, že vagína 16leté dívky je její "majetek" a co si s ní sama dělá je jen a jen její věc? Nebo snad člověk má právo na samosprávu svého těla až od 18ti?Vím žes říkala, že vibrátor nepoužíváš, ale snad alespoň občas masturbuješ; jak by se ti líbilo, kdyby tě u toho někdo šmíroval, notabene blízký příbuzný/-zná? Hlavně prosím ani ty ani tvůj manžel dceři neprozraďte, že jsi ji při tom viděla. Jestli ji máte aspoň trochu rádi. Chudák holka.
11. Srpen 2005 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
To se muselo a musí dceři super vyrůstat a dospívat, v takové rodině, kdy je máma v šoku z vibrátoru své dospívající dcery a sama by se toho ani nedotkla, táta ji chce za to přizabít, fakt skvělé prostředí. Dcera se ti asi ohledně sexu a lásky moc nesvěřuje, co? Nedivím se jí, asi by za to dostala výprask. A navíc nerespektuješ její soukromí.
11. Srpen 2005 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Zvostradamus (anonym)
Vy bando perverzních úchylů a nadržených děvek, vám bych nesvěřil výchovu ani prasete, natož dcery!!To je teda společnost, fuj na blití!!!!
11. Srpen 2005 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Zvostříku, ko-ko-ko...
11. Srpen 2005 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
lkj (anonym)
Plně se umím vcítit do pocitů Lei. Nedělal bych si z ní srandičky jako některí idioti tady. Samozřejmě, že každý z nás poznával své tělo a zkoušel jak reaguje, ale statný, umělý masturbátor je u 16-i leté trošku silnější kafe. S pohlavním životem už asi nebude žádná začátečnice, docela bych trnul z nečekaného těhotenství. A ty kecy a pindy, že kde to žije, a že je jiné století, apod. ty se kecaly v každém století, tak ze sebe nedělejte pokrokové osvícence! Běžné to tak úplně není. Lea udělala správně, že se svěřila manželovi a samozřejmě si to budou muset nechat pro sebe. Oni jsou stále za ni zodpovědni i ze zákona (!) a jí do rozumu a dospělosti chybí mnoho let, to není o 18-ých narozeninách. Musí ji sledovat i v oblasti intimního života. Diskrétně, s pochopením, s usměrňováním.
11. Srpen 2005 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
lkj (???), já bych se taky bála nechtěného těhotenství, protože jak je vidět z přístupu, tak o antikoncepci se se svojí dcerou zaručeně ještě nebavila.
11. Srpen 2005 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel L. (anonym)
S tím klepáním do pokoje-mně máma v 16 když šla do pokoje tak většinou klepala. Ale do koupelny často ne. Třeba přišla z nákupu, vešla mi do koupelny a začala skládat k pračce láhve. Když se mi to nelíbilo, tak mi řekla ať neblbnu, copak by na mě asi viděla...
11. Srpen 2005 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
bob (anonym)
Jen k pravopisu nebo k porozumeni: sexshop,ne sexschop,pardon....
11. Srpen 2005 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
bondy17 (anonym)
buď naprosto v klidu, je to fakt normální
11. Srpen 2005 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Leo, myslím si, že jsi se s tím manželovi svěřovat neměla , ale už jsi to udělala, tak co. Hlavně mu zakaž, aby dal cokoliv najevo dceři a ty si s ní o tom přátelsky, jako kamarádka promluv...
11. Srpen 2005 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
Proboha lidi, to si vážně myslíte, že tohle téma založila máma dospívající holky?? Copak nevidíte, že je to nějakej puberťák nebo provokatér? Myslíte, že cca 35-45letá ženská se bude ptát, jesli je její dcera ještě panna, když měla v sobě vibrátor údajně dost velkých rozměrů? A ty ostatní kecy...
12. Srpen 2005 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ael (anonym)
Bobe trefil jsi hřebík na hlavičku!žádná Lea neexistuje!Potřeboval,la jsem si udělat obrázek o smýšlení lidí, kteří přispívají do Doktorky.Také se přesvědčit jak témata mají reálnou pravdivost!Dále celkové smýšlení mužů a žen , většinou do 30, až 35 let! Velice zajímavé výsledky!
15. Srpen 2005 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
lkj (anonym)
Tak to se budeš muset ještě i sama hodně vzdělávat a nazbírat kvanta informací. Takové dívčiny totiž existují. Možná by se ještě doma našly i fotky dívčiny v podobné situaci s parádním udělátkem. Měla 15, když ji přefik můj kamarád (nebyl první). Ona mu věnovala (už si nepamatuji, jestli to bylo při té první šukačce, nebo při některé z následujících) tyto fotky a on pak pár dal i mě. Byla to dívenka na konci devítky, z velmi dobré rodiny, výborná žačka, jedináček a předsedkyně všech pionýrů na ZDŠ-ce. Příjmění si pamatuji dobře, křestním nejsem si jist. A měl bych i jiný, vděčný příklad dvou sester, hezkých jako panenky a přitom kur.. nejvyššího stupně. Tatík náměstek suprobrovské firmy... Takže nepodceňuj ty, kteří reagovali. Pravděpodobně mají podobné vědomosti.
15. Srpen 2005 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
majka (anonym)
To byla ester Ládová s tím obřím vibrátorem, ne?
15. Srpen 2005 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Přiznám se, že mi to nedošlo, že by to mohlo být falešný, není to nereálný, včetně histerický reakce matky, určitě by se jich taky našlo dost, které by to rozhodilo, pokud věří v naprostou nevinnost svých 16 letých holčiček.A k jakému závěru jsi ve svém průzkumu dospěla?
15. Srpen 2005 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
jarča (anonym)
Jednou mě otec přistihl při onanii,bylo mi asi 13.Dostala jsem pěkně vynadáno a spoustu zákazů.Ten den jsme měli jít na pouť a nešlo se nikam.Ještě do dnes si přesně pamatuju,jak na mě zařval"co to děláš".Já jsem se samozřejmě lekla,měla jsem pocit,že dělám něco strašného a hodně dlouho jsem z toho měla depky.
15. Srpen 2005 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
majka (anonym)
Teď už ji honíš ostošest, ne?
22. Srpen 2005 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Před pár měsíci jsme s manželkou chtěli k našim hrátkám použít vibrátor a hle, nebyl na svém místě. Našel jsem ho později pod polštářem 16ti leté dcery, hned vedle plyšáků. Nikomu jsem nic neřekl, dal ho kam patří a k narozeninám, které měla za měsíc jsem jí koupil její vlastní. Opět jsem to nechal bez komentáře, jen jsem jí dal zabalenou krabičku pod polštář. Druhý den jsem našel na klávesnici kartičku s prostým "děkuji" (věci, které se nám špatně říkají si s dcerou běžně píšeme).
12. Říjen 2005 - 14:13

Stránky

Přidat komentář