13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dcera má problém s vyprazdňováním

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den, mám manžela a 2x děti (kluk Honza 17 a holka Anetka 15), jsme podnikavá rodina a často vyrážíme na výlety po ČR i zahraničí. Jde o dceru, která má problémy s vykonáváním stolice. Během turistiky není nic neobvyklého, že na někoho z nás přijde velká potřeba, nemáme problém s jejím vykonáním-všichni se k tomu stavíme, že to je normální tělesná potřeba a jdeme, když se ozve. Jenže poslední roky Aneta začíná mít problém s jejím vykonáním, snaží se to vydržet co nejdéle, i když říká, že se jí chce hodně kadit. V lese „to“ tak nějak udělá, ale má velké obavy, že ji někdo uvidí. Horší to je s veřejnými záchody (v kempu, ve městech, u čerpací stanice) tam jde vždy až když není zbytí. Navíc jí nejde „to“ ze sebe dostat, ani když opravdu potřebuje. V zimě jsme byli na Vánočním trhu, kde byly pouze Toi Toi budky, kam odmítla jít, takže jsem s ní jela k pumpě za město, kde se vykakala. Nechodí prý ani ve škole a celý den to drží až domů, kde ihned po příchodu usedá na wc. Problémy se projevily s pubertou-má to nějakou souvislost ? Dříve ovšem šla kdekoliv bez problémů, jen si obložila prkénko nebo normálně v podřepu, zde by problém nevidím. Připadá mi to jako psychický problém související s věkem, ale syn nikdy takovéto problémy neměl. Je mi ji líto, že se takto trápí a chtěla bych ji pomoci, už protože 2x jsme stavěli neposlední chvíli u silnice (průjmy netrpí, má tuhou stolici). Máte někdo podobné zkušenosti ? Stalo se Vám někdy, že by musela dcera během puberty kadit mimo domov a byl s tím problém ?
14. Červen 2011 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
už jsi to psala jinde a tam máš odpověď
15. Červen 2011 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Báči (anonym)
Holce už je 15, takže sexovat může. Ať si najde přítele, který má rád anální sex (včetně prstění prdelky) a bude si dávat sakra bacha na to, aby byla vyprázděná.
15. Červen 2011 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
pepik (anonym)
informuj ji, ze kdyz bude casto a dlouho zadrzovat, ochabnou ji sverace a bude se jako starsi posravat
15. Červen 2011 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
nice (anonym)
Zase nějaký úchyl má...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
21. Srpen 2011 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
mr.dick (anonym)
Dobrý den, mám manžela a...kurva ta dnešní generace je samý pojebanec, dojebanec a trotl, do prdele my na takový píčoviny neměli čas
17. Srpen 2012 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Co si představuješ pod pojmem "dnešní generace"? Takové paušalizování a strkání všech do jednoho pytle mám moc rád. Pokud patříš do "dřívější generace", lze z tvé odpovědi pomocí paušalizace dedukovat, že se vyjadřuje vulgárně na rozdíl od té "dnešní".
17. Srpen 2012 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
vlasta (anonym)
Dobrý den se zácpou mám vlastní zkušenosti, věřte bylo to velice nepříjemné. Pomohl mně přírodní produkt,, EMULIPS FORTE ,, Pokud chcete poradit pište Vlasta.Fucikova@seznam.cz www.zdravipokapkach.webnode.cz (03-000334)
31. Srpen 2012 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Dealerka Vlasta Fučíková je nezmar a snaží se (zřejmě marně) prodávat svoje zboží na všech diskusích).
31. Srpen 2012 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Alex (anonym)
bych te cubke flakla pres...Ty asi jedeš na fetu, že máš tak vylízaný mozek co? Tak jí to prostě nejde. Sama si Debilna či co si to tu vypustila za kravinu! ;)
2. Únor 2013 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
… (anonym)
Je to pro me celkem divné se na to tu ptat ale jak. Zabranit pri analnim sexu aby zena nevypustila stolici
12. Červenec 2015 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Je dobre si udelat klystyr. Na zacpu jsou dobre Chia seminka.
12. Červenec 2015 - 16:30

Přidat komentář

Reklama

Reklama