690 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dcera chodí s cikánem

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Před týdnem jsem přišla na to, že moje dcera chdí s cikánem. Je to hezká a chytrá holka, dobře se učí a nikdy s ní nebyl žádný problém. snažila jsem se jí to rozmluvit, ale má ho ráda a nechce se ho vzdát. Moje argumenty se jí zdají zastaralé a rasistické. Poradte.
20. Listopad 2004 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
pendrek (anonym)
Upřímnou soustrast. Až Vás začne navštěvovat početná cikánská familie, není Vám co závidět. Hlavně všechno přibýt a zavřít do trezoru!!!!
20. Listopad 2004 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
milka (anonym)
Co na to říct. Vžycky jsem říkala že spíš snesu černocha než cikána. Nezbývá věřit že je mezi nimi vyjímka a že můe být dobrý člověk . Zkus ho pozvat domů a poznat ho. Třeba nebude tak zle. Přeju štěstí.
20. Listopad 2004 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Helin (anonym)
Ahoj Sašo, znáš toho kluka ? Když mně bylo takových 18, taky jsem chodila s cikánem, byl to pěknej a vysokej kluk. Bylo mně jedno, co kdo říká, do takových věcí si kecat nenechám. Když to tak srovnám s ostatníma klukama, byl jeden z nejgalantnějších a nejhodnějších, udělal by pro mě cokoliv. Vadila mně jen jedna věc a to, že kamkoliv jsme šli, byla i jeho rodina. I když to byli inteligentní cikáni a všichni studovaní, rodina byla vždycky na prvním místě, myslím, že bych tam nikdy nezapadla a nemohla mít nějaký slovo. Nejsem rasista, ale jsou mezi náma velký rozdíly v mentalitě. Buď v klidu, určitě to není dceřin poslední kluk a když je chytrá, tak si na všechno přijde sama. Stejně by Tě neposlechla a bylo by to ještě horší. Snažila bych se o něm dozvědět co nejvíc, ale nezdůrazňovala bych, že je cikán, bude za ním stát a ještě se to mezi váma pokazí. Taky se těším na děti v pubertě ;)
20. Listopad 2004 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Nevím o něm zatím skoro nic, je mi jedno jaká je to rodina, podle mě cikán zůstane cikánem. Manžel o tom ještě neví, bojím se mu to říct, nevím jak bude reagovat. Je schopný jít k nim a udělat tam skandál, mohl by na to ještě doplatit.
20. Listopad 2004 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
iren (anonym)
Ahoj ty toho kluka ani neznas a uz nad nim lames hul! Takze mi nezbyva nez souhlasit s tvoji dcerou, zrejme mas zastarale a rasisticke nazory. Znam holku - hezkou, chytrou a do te doby poslusnou, ktera se rozhodla se svym bilym (presto pro jeji rodice nevhodnym) klukem utect. Utekla a domu posila jen pohledy, ze je v poradku. Jeji matka se nervove zhroutila a jeji otec znasobil sve pivni vylety. Tak doufam, ze nedopadnes podobne. Mysli trochu! Zajdi s ni na gyndu, at ji napisou antikoncepci a bud rada, ze jeste spi obcas doma. Za par mesicu ji to prejde a nebo treba taky ne.
20. Listopad 2004 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Mike (anonym)
Milá Sašo, a jaké jsou tedy ty tvé argumenty? Nepíšeš, jestli on je hloupý, špatně se učí a že jsou s ním problémy - pak bych to chápal. Z tvého dotazu ale plyne, že jediným argumentem je, že je cikán. To by rasistické bylo.
21. Listopad 2004 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
češka (anonym)
Ježiši Kriste, kdo by si chtěl nasadit do rodiny cikána? Copak to kolem sebe všichni nevidíte? Ukažte mi nějakého, který bez podvodů, krádeži a jiné kriminality dokáže uživit rodinu! A nejhorší ze všeho je to příbuzenstvo, které nemá nikde konec a nelze se z toho vymanit. Já bych svý holce rozbila hubu a přešla by ji chuť na cikány. To radši negra.
21. Listopad 2004 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Ano jsem asi rasista, navíc on nepracuje a to mi vadí ze všeho nejvíc. O té rodině toho moc nevím, ale nebude to asi nic moc. Holka je naivní, věří, že se jí přizpůsobí on, já mám strach aby to nebylo opačně. Ano mám rasistické názory když se jedná o moje dítě, navíc mám jenom ji.
21. Listopad 2004 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
pravicový extre (anonym)
Sašo nenech se zviklat zdejšími cigánomily. Kdyby je potkalo podobné neštěstí jako tebe, tak bys viděla jakou by zpívali. Zkus jim napsat proč nedělá. Nejspíš proto, že nedochodil školu. A navíc u tohoto kriminálně založeného etnika je vrozená nechuť k práci. Je docela jisté, že ti zůstane dcera na krku s amantem, potažmo ještě jeho příbuzenstvo, které na vaší rodině bude parazitovat. A až tě to potká, tak kde budou všichni co ti tu nadávají??? Určitě ti pomůžou...jo!!!
21. Listopad 2004 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Katy (anonym)
Argument, aby nechodila s cikánem, ale s čechem, mi přijde ubohý. Copak je u bělocha záruka, že jí nezačne bít, nestane se alkoholikem, bude vždy po jejím boku, bude slušný? Ona sama určitě ví, co dělá a vy byste jí měla podpořit, protože sama určitě musí na podobné narážky narážet, i když naštěstí dnes už v menší míře. Já říkám: jediná rasa je lidská rasa!A co na tom vlastně záleží? Copak národnost, majetkový nebo společenský původ, pohlaví, sexuální orientace... určují kvalitu člověka? Romové jsou národ temperamentní, jsou to bývalí kočovníci, rodina pro ně tím nejdůležitějším, nikd yby nedali starého člověka do domova důchodců ale je samozřejmost se o něj postarat... Je to jiný národ, jiná víra... - zkuste si o tom něco zjistit a možná pochopíte, proč se v něčem liší, poznáte jejich silné (i slabé) stránky. Podobně to dřív bylo s černochy v USA a dnes? Jsou to obyčejní lidé, často vysokoškolsky vzdělaní... - lidé jako každý jiný "bílý" člověk. Zkuste se nad tím zamyset a dceru respektujte! Přeji vám moc pochopení a hodně štěstí!
21. Listopad 2004 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
To Kájina;) Ono to s těmi černochy v USA není tak horké, vidíme špičku ledovce. Pokud by ti nevadilo, že tvé dítě chodí s cikánem je to tvá věc, ale mě to vadí. On nepracuje a ani nebude, je to nedoučený zámečník a kdo mu co může nabídnout. Je větší pravděpodobnost, že bude mít zpackaný život než kdyby měla normálního kluka.
21. Listopad 2004 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
To Pravicový ex.;) Z toho co jsi napsal mám strach, navíc oni jsou jiní at si říká kdo chce co chce. Navíc bydlíme ve městě kde je jich dost, málokdo z nich pracuje a když tak načerno, aby mohli ždímat stát. Jsou to věci které já nestrávím, nesnesu mít v rodině cikána, to radši vietnamce.
21. Listopad 2004 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
pendrek (anonym)
Katy má určitě doma cikána. Jinak není možný, aby tady psala takový hovadiny. Příkladem těch slušňáků je Giňa z televize. Pracoval v televizi, měl flíček a ještě potřeboval podvádět a tahat ze státu sociální příspěvky! A co ho měli kopnout do prdele, tak dostal další šanci a vysílá z terénu z Plzně. Cikán je cikán a nikdy lepší nebude. Já bych je odlifroval do Rumunska nebo do Indie, aby přestali obtěžovat slušné lidi. Paní, udělejte všechno proto, aby Vaše dcera tuto průserama zavánějící známost rychle ukončila než Vám ji gauner přivede do jiného stavu a budete chovat cikáňata. Katy tady píše, že riziko je i u bílého. To je sice pravda, ale cikáni jsou riziková skupina, u kterých se zlo spíše očekává, než předpokládá. Je to jako s rakovinou. Kdo ji má v rodině, má bohužel větší šanci sám ji taky dostat. Ale tomu se nelze vyhnout. S cikánama je to jinak, dá se tomu zabránit. Mému kamarádovi v restauraci ukradli mobil a za 2 dny za ním přišli s nabídkou, že mu ho za 4 tisíce prodají! Ksindl. Jezděj bez řidičáku, kradou, lžou, ze všech stran jsou podporovaný, aby se necítili diskriminovaní. Do prdele! Odkud sem ta pakáž nalezla! Za mého dětství kočovali na voze pod plachtou a když se blížili ke vsi, všichni zamykali a schovávali co se dalo. Já bych jim dal diskriminaci!
21. Listopad 2004 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
To je ono, kradou, lžou a ještě vykřikují o diskriminaci. Víte Pendreku, že jsem si vždycky připadala diskriminovaná já, já pracuju a platím daně narozdíl od nich. A ted tohle, nevím jak to řešit, nechci být na dceru příliš ostrá aby třeba neutekla z domova.
21. Listopad 2004 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
pendrek (anonym)
Paní Sašo, kolik je jí let? Vím, že je to těžké a hrozí i tahle možnost, že by utekla. Asi bych do toho zainteresoval Vašeho manžela. Takhle se trápíte.
21. Listopad 2004 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Katy (anonym)
Pendrek: Asi tě zklamu, ale doma žádného Roma opravdu nemám:/Přemýšlel jsi někdy nad tím, co kdyby ses ty narodil jako Rom? Neříkej, že tohle tě trápit nemusí... To říkají slabí egoisti! Anebo kdybys byl obětí nějaké havárie v horách a jediný, kdo by přežil bys byl ty a nějaký Rom - kdo by měl lepší šanci na přežití? Ten Rom, protože on má temperament a přizpůsobování se v krvi! Koukni se na Kult hákového kříže, třeba ti něco dojde.... Víš, nikdo nemůže za to, jak anebo kde se narodí, kde vyrůstá - ale všichni jsme jen lidé! Znám spoustu významných osobností, kteří se nad nás nepovyšují, nedávají ti najevo, že jsi oproti němu chudý anebo intelektuální nula, ač by to v klidu udělat mohli - pak bys byl v situaci jako je Rom tady.... Oproti lidem, kteří opravdu něčeho dosáhli, jediné, co ty máš, je místo, kde ses narodil a cos nemohl ovlivnit - nad tímhle se vytahovat může snad jen primitiv (promiň, nechci tě urážet, ale jiné slovo mě nenapadá). Ale tohle chápou jen moudřejší lidé, jsi jím? Umíš rozumně se ptát, pozorně naslouchat, klidně odpovídat a nemáš - li co říci, mlčíš? Pak je to v pořádku...
21. Listopad 2004 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Katy, nikdo nemůže za to, jak a kde se narodí a kde vyrůstá, ale ve větší míře může za to, jak se chová. I když ovšem uznávám, že to, jací jsou cikáni pakáž, máme na svědomí i my ostatní, protože kdyby byly tvrdší zákony a ta líná parazitující agresivní verbež nebyla tak podporovaná, možná by se chovali slušnějc a snažili se aspoň si na sebe vydělat. Sašu fakt docela lituju, protože jestli je její dcera zamilovaná, těžko něco zmůže ... navíc pokud je její holce ještě málo let - to pak láska úplně zaslepuje a rozum jde stranou... Já se v 17 zamilovala do týpka, kterej chlastal, nepracoval a vyšel ze sedmé třídy. Kdyby mě býval chtěl :o) tak jsem si s ním začla a rodiče se mnou nic nezmohli, to vím.
21. Listopad 2004 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Sheila (anonym)
Nemám ráda rasismus, ale bohužel v naší zemi je rasismu hodně. Určitě je spousta slušných romů, mnohdy slušnějších než jsou sami bílí. Ale co musím říct je to, že bych určitě byla proti tomu, aby moje děti měli romského partnera. Není to kvůli rasismu z mojí strany, ale právě kvůli rasismu v naší zemi. Kdyby si moje dítě přivedlo domů romského partnera, byla bych nešťastná, protože bych věděla, že nikdy nebudou v životě šťastní, okolí by jim to nedovolilo. Znám češku, která má s romem dvě děti, ta paní nikdy nebyla šťastná, zpočátku si myslela, že to dokáže, že ta jejich láska jim pomůže, ale mýlila se, teď je bez manžela a její poloromské děti jsou nešťastné, protože se neustále potýkají s narážkami, ač jsou to skvělí a slušní lidé! Z tohohle důvodu bych nechtěla, aby moje dítě mělo partnera z romské komunity, zkrátka by mě tížilo, že nikdy nebudou šťastní, že se budou stále potýkat s narážkami, zlobou a nenávistí, jak oni, tak jejich potomci...
21. Listopad 2004 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
pendrek (anonym)
To je přece omluva,že nemůže za to, že se narodil cikánem! To tady přece nebudema řešit. Tady jde o to, že všichni jsou na cikány naštvaní, protože je to pakáž. Jejich temperamentem to neomlouvej. Italové a jiné jižanské národy mají temperament vrozený, ale jsou slušní a není jim dáno do vínku krást a podvádět. Taky se říka vrána k vráně sedá , rovný rovného si hledá. Dal by se brát např. vztah, kdy jeden není tak dobře finančně zajištěn, ale je hodný, lepší, než jiní. Ale nemakačenka a ještě cikána? No to by teda byl můj konec přivéct mi holka domů něco takovýho.
21. Listopad 2004 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
To Pendrek;) Dceři ted bylo 18 let chodí do 3 ročníku zdravotní školy. Manžel už to ví, řekl mu to dneska soused když venčil psa, on naši holku viděl jak se s ním vedla za ruku. Od té doby je tu inferno, takhle vzteklého jsem ho ještě neviděla a to se známe 23 let. Ted s hrůzou čekám až se dcera vrátí domů, za 2 hodiny je tady.
21. Listopad 2004 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
pendrek (anonym)
Tak Vám držím palce, aby nebyla velká mela, ale vyřešit se to musí. Nejhorší je, že je dceři už 18. Snad dá na tátu. Držím palce.
21. Listopad 2004 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Děkuji. Jsem zavřená v pokoji a dělám, že pracuji. Dcera je s rodiči mého muže jeli na chatu, takže u toho budou i oni. Bude to hrozné oni se v ní vidí, manžel taky a ted taková rána. Každou chvíli jsou tady, pak napíšu jak to dopadlo.
21. Listopad 2004 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
pravicový extre (anonym)
Polovina příspěvků jsou kydy, které nic neřeší. Kritizujete postoj Saši a pendreka, a že sami nechodíte s cigány a nenasadíte si je do rodiny chytráci?! Sašo, ať ju taťka zlinýruje aby se srovnala se životem. Teď si představ, že prosadí svou a všechno na co jste se za celý život nastarali a nadřeli připadne něčemu takovému co nezná hodnotu práce. Pro ně nikdy nebude jak říkají "jejich", ale méněcenná gadžinka. A až bude mít holou prdel a až rozhážou váš majetek tak dceru prodají do bordelu, aby na ně vydělávala?
21. Listopad 2004 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Tchyně s tchánem odešli v slzách, dcera brečí v pokoji- zamčená, manžel kouří v kuchyni. Dal jí pár facek hned mezi dveřmi a křičel,že pro cikána ji nevychoval. Nevím jestli to bude k něčemu dobré, půjdu a promluvím s ní. Jestli bude chtít se mnou mluvit.
21. Listopad 2004 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Kyra (anonym)
Sašo,hrozně ti držím palečky,ať se holka probere!Já bych mohla povídat...Taky jsem se kdysi cikánů zastávala,a jak!S jednou cikánkou jsem kamarádila,děcka jí hlídávala,vše do té doby,než jsem ji šla ručit na půjčku.Jo-slyšíte všichni dobře!!!Já jsem šla ručit cikánovi.Schválně.. jak myslíte,že to dopadlo?Zkrátím to.Celá banka se na mě šla dívat,včetně ředitele,až jsem půjčku, těsně před vánocemi šla zaplatit.A sousedka vedle mé restaurace je taky romka,a kdo myslíte,že na mě soustavně posílá kontroly,ČOI,a policii?Naštěstí mám všechno v pořádku.Jo a taky mě udala za rasismus.A minulý měsíc,jdu po městě a najednou banda cikánů,šmik a byla jsem bez kabelky a ještě mě řízli do ruky.Tak vám nevím,asi mám smůlu na ty špatný.Jen se pořád kolem sebe koukám a nikde nemohu najít ani jednoho slušnýho.Ale pozor!Chytřejší jsou ,než my!Kdo tady v tomto státě dělá ,aby měl co do pusy,a kdo se má dobře i bez práce?Saši,ale nenuťte to dceři násilím.Nedopadlo by to dobře.Musí na to dojít sama,ať to stojí cokoliv!
21. Listopad 2004 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
iren (anonym)
Nesedi mi to Saso, tvuj manzel mlati tvy jediny dite a ty jako nic? s tebou to nic nedela? to je u vas bezna vec, mezi dverma ji namlatit a ty na to jen koukas? nevim nevim, aby tohle tema nedopadlo jako tema Masturbace mentalne postizenych.
21. Listopad 2004 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Ne mlátit ji to u nás opravdu není běžná praxe, od táty dostala podruhé v životě. Odehrálo se to tak rychle, že jsem nestačila nic udělat. Chtěla bych vidět vás v naší situaci, myslete si o mě co chcete.
21. Listopad 2004 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
B.H. (anonym)
Existuje jedine reseni: zabit cikana i dceru!! A to bez milosti. Kdyz se holka taha s takovou verbezi, tak uz klesla tak hluboko, ze ji melze napravit. Jedinym vysvobozenim pro cest rodiny je sadisticka smrt pro oba.
21. Listopad 2004 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Sheila (anonym)
Myslím, že Saša je poťouchlík, který si tu dělá na doktorce z lidí legraci. Má stále stejné osnovy, kterých se drží, vymyslí rodinný příběh a pak chodí na internet a popisuje co přesně se v rodině teď odehrává. Je to nějaký chudák, možná nudící se puberťák... takže neskákejte mu na špek lidičky!
22. Listopad 2004 - 10:32

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama