5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dcera a kriminalnik

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
peny (anonym)
zdravim mam 19 letou dceru s kterou mam spise kamaradsky vztah, takze si rikame vsechno :-) Nasla si noveho pritele, na rovinu mi rekla ze to neni zadenou "svatousek", ze stravil dva roky a neco ve vezeni za vydirani, ze kdysi byl takovy jak se rika "divoky", tedkom je uz pry v pohode ze nemusim mit strach. Pri osobnim setkani na me udelal ku podivu dobry dojem. Mluvil rozumne, neustale vtipkoval, vysmaty, proste sympatak. Dceru drzel neustale za ruku, slo videt, ze mu na ni asi fakt zalezi... Je mu 25. Momenatalne pracuje jako vyhazovac, coz se mi moc nelibi a zrovna dvakrat normalni mi to taky neprijde... Dcera to mysli docela vazne, uz zacina uvazovat o nastehovani k nemu. Co byste delali na mem miste? Snazili se ji to rozmluvit nebo mu dali sanci?
2. Leden 2010 - 2:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Leona (anonym)
Určitě nerozmlouvat! Vrátilo by se ti to jak bumerang. Dcera je dospělá.Je to padesát na padesát
3. Leden 2010 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Spolupráce na k (anonym)
Dobrý den, ráda bych oslovila lidi, kteří jsou ochotni se anonymně, ale otevřeně svěřit se svými problémy a životními zkušenostmi. Jedná se o autentické příběhy/osoby a rozhovory s nimi ze kterých vzniknou nejprve materiály a poté kniha rozhovorů o skutečných lidech. Vše naprosto anonymně. Nemusíte uvést své jméno, svou adresu ani jména jiných osob. Jde mi jen o upřímnost a ochotu sdílet s jinými lidmi své zkušenosti a vnitřní prožitky. V případě zájmu napiště na mail: impress.express@email.cz.
13. Červenec 2012 - 3:51
Obrázek uživatele Návštěvník
mamina (anonym)
zdravim mam 19 letou dceru s...Nemá cenu něco rozmlouvat, čím více to budete dělat, tím více za ním půjde a Vám se přestane svěřovat. Je dobré sledovat z povzdálí, co se děje a v žádném případě finančně nepodporovat jejich společné bydlení. Mám za sebou podobnou zkušenost, kdy se pak do vztahu přidalo fyzické napadání a já nemohla zasáhnout, protože jsem o tom dlouho nevěděla.Právě, že jsem jí vztah rozmlouvala, přestala se mi svěřovat. Teď ten dotyčný opět sedí, dcera je v pohodě, ale má se brzy vrátit a já se bojím, co bude dál
13. Červenec 2012 - 8:41

Přidat komentář