392 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

David Weingartner a jeho tragická smrt

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
V sobotu ráno (při úplňku) 29.srpna tohoto roku se utopil zpěvák David Weingartner,příbuzný známé herečky Stely Májové a zpěvák ve skupině x left to day (v překladu to znamená že neznámo zbývá do smrti).Název vymyslel jeho bratr ale i tak měl David zvláštní vztak ke smrti a přehnaně jí řešil,což mohlo přispět k tomu,že před týdnem umřel v pouhých 30 letech.Minimálně poslední rok trpěl depresemi,možná déle a tak se propadal do závislostí na drogách a alkoholu.Další věc co možná souvisí s jeho smrtí je to,že se na webu objevilo,že si měl převzít nějakou písemnost od 20.srpna tohoto roku,pravděpodobně šlo o zrušení trvalého pobytu.Utopil se v pouhých 30 cm vody,ale za jeho smrt a to,že se to stalo může zcela určitě jeho psychika.Možná se schválně předávkoval a pak spadnul do vody,možná šlo o nehodu,faktem ale je,že v poslední době už asi nechtěl žít a přestože měl údajně hodně kamarádů cítil se hrozně sám a nikdo mu nepomohl,což je smutné ! Sdílel depresvní fotografie,z kterých také dýchala smrt.Poslední koncert měl týden před smrtí a na září byli plánované další.Místo toho se bude konat 12.září rozloučení.Přemýšlím jestli se brzkému konci Davida dalo zabránit,nebo by nastal tak jako tak během pár měsíců.Každopádně v poslední době se měnil a už nebyl podobný tomu Davidovi,který před třemi lety zpíval v hlasu Českoslovenka.Poté co v soutěži neuspěl se stáhnul z showbyznysu a nešel do Prahy jak chtěl.I když některé jeho písně zněly drsně,byl to určitě velmi citlivý člověk.
4. Září 2015 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
oprava (anonym)
Skupina,která už po smrti hrát nebude se jmenuje X left to die..další symbolika,kterou to možná mělo je ta,že byl David levák a left znamená i levý..
7. Září 2015 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
zpěvák David We (anonym)
A v té říčce skutečně nebyla téměř žádná voda..musel spadnout z té zdi vedle...buď byl úplně mimo pod drogou,a třeba tam schválně skočil a praštil se do hlavy..nebo se schválně předávkoval a utopil..každopádně na 99 procent už tak 3 roky vážně uvažoval o smrti..v téhle písni a v textu je vše : https://www.youtube.com/watch?v=W9NGyvQ2cLg Ten klip byl asi přesně o jeho životě..je škoda,že mu nevyšla kariéra tak jak chtěl a asi po Hlasu Československa se začal měnit a padat do depresí..v mnoha jeho textech jsou dnes hodně děsivé věty..Mám toho dost! Yeahe! Jsem jen kůže a kost, tak sám,zhasnu světla nade mnou! V poušti frází od úst se práší, na čele symbol tvůj co síly odnáší,ať vezme si i můj splín. Cos mi dal,zpátky sis vzal, teď mě černou nocí vláčíš dál. To je jako by to zpíval o životu..co mu dal,zpátky si zas vzal..
7. Září 2015 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
zpěvák David We (anonym)
I když to rozumově chápu,že se po Hlasu československa v roce 2012 začal ničit,tak mi to k němu stejně nejde,přestože sám přiznal,že drogy bral už dávno..ale jen lehčí..musel přejít k tvrším drogám..ale i tak mi to k němu nejde,jelikož v televizi působil normálně a nevypadal jako typ,který by fetoval..to se muselo stát,až poté co spadnul do depresí,že se snažil uniknout pomocí drog..
7. Září 2015 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
poslední rozlou (anonym)
Rozloučení s Davidem pro veřejnost 12.9.2015 cca 19:30, X-Left To Die Pořádá to x-left to die · Veřejná Přidat seMožnáPozvatZveřejnit na Timeline Shrnutí sobota v 19:30 od teď za 5 d · 21 °C / 8 °C Jasno Café Atrium Palackého 4995/85, 43001 Chomutov
7. Září 2015 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
a jak říkal jeh (anonym)
..že byl David bohém a užíval si života,tak to asi tak docela pravda nebyla..možná před lety ano,ale v poslední době byl v depresích a vedl zvláštní řeči..v tv to podali,že prostě jen omylem spadnul do vody,ale mělo to hlubší souvislosti několik let zpátky..a jeho blízcí i právě spoluhráči z kapely si toho museli všimnout..jak se změnil..je škoda,že včas nezasáhli..v něčem to připomíná Ivetu Bartošovou,jen s tím rozdílem,že o Davidovi nebylo od hlasu slyšet..bulvár o něm nepsal a tak věděli jen lidi okolo něj,co se s ním děje..a taky mu to psali,ať porazí svoje démony..bohužel už ale pozdě.. tohle psal pár měsíců před smrtí David Weingartner Znovu se začít bát zkusit vyslovit a uslyšet frázi "Miluji Tě!" Stát rovnýma nohama na zemi a vědět,že láska je nemoc!!!..... že být zamilován,je to největší zlo a neštěstí,co mě může potkat. A když ten mor a bolest je zamnou, cítit po tom sebeklamu stesk a strádání po něm. A být za ten čas,kdy mysl je kompletně nakažená infekcí té zákeřné emoce, ještě vděčný...?!. Důkaz tomu,že příště mít oči otevřené a rozhodně se podobné situaci zkoušet za každou cenu vyhnout! 4 květen v 18:42 · Chomutov · Veřejný
7. Září 2015 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
poslední 30.nar (anonym)
David Weingartner: (– cítí se šťastně) Ještě jednou Vám všem moc děkuji za přání k dosažení kulatého počtu let,co jsem měl možnost prožít s Vámi, mezi Vámi, blízko,nebo okolo Vás na této planetě! Hodně štěstí a zdraví přeji i já Vám! At Vás má osud rád a jste stastni! 25 leden v 22:43 · Veřejný
7. Září 2015 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
tohle mu napsal (anonym)
..ten spoluhráč co vystoupil den po jeho smrti v tv..z toho je vidět,že o jeho problémech věděl..Ian Valenťák > ?David Weingartner Díky za včera Davide, je vidět, že na to stále máš! Tak vykopej ty zrůdy! Vykopej ze sebe ven! ... 10 srpen v 1:25 · Veřejný
7. Září 2015 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
taky sdílel čás (anonym)
David Weingartner Lítosti, které lámou kosti! Propasti, co už nepřemostím a otázky..."Pane bože co s tím?" 3. duben 2014 v 23:32 · Veřejný evidentně už tehdy byl na dně,jinak by tohle nesdílel..
7. Září 2015 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ponaučení (anonym)
Neberte drogy,pokuď se cítíte na dně a pokud tušíte,že je někdo kolem vás na dně jako byl David,zasáhněte včas ! U Davida měli zasáhnout už před třemi lety,kdy začal myslet na konec a měl pocit,že mu všechno zmizelo..ale i když měl na fb 1500 přátel,stejně všude psal i zpíval,že se cítí sám..
7. Září 2015 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
david (anonym)
připomíná i Michala Penka,který se po užívání drog taky změnil k nepoznání nejen vzhledově..zatím ale přežil,jelikož našel sílu se léčit,přesto je to s ním i tak stále nahnuté..
7. Září 2015 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro některé lid (anonym)
je prostě svět příliš moc, jeho tíhu neunesou, a záhy umírají. Je to tak kruté, jako pravdivé, normální a přirozené, a nelze proti tomu nic dělat. Ostatně mezi podobnými slabochy a námi ostatními je rozdíl jen v kvantitě - většinu z nás život umoří k smrti jen o něco později, nicméně každý se dočká.
7. Září 2015 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
njn (anonym)
je prostě svět příliš...Ano to je pravda,přesto je příliš kruté umřít ve 30 a utopením..a poté co něco dokázal,se tam válela jeho mrtvola..stejně jako u Ivety Bartošové..každý má právo na důstojnou smrt..a ne na to umřít takhle !
7. Září 2015 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
navíc.. (anonym)
..toužil po slávě a ta se mu nakonec nepovedla jak chtěl..týden před smrtí měl poslední koncert..od hlasu z roku 2012 se o něm nepsalo a nakonec až po jeho smrti.nakonec utopil svůj talent v drogách..
7. Září 2015 - 21:36
Obrázek uživatele Návštěvník
asi.. (anonym)
..se nakonec zbláznil..hranice mezi genialitou a šílenstvím je tenká..
8. Září 2015 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
vpadá to že se. (anonym)
..na něj vykašlali kolegové z kapely..x-left to die sdílel(a) událost uživatele Zakk Zakk. Další místní sešlost kapel v sobotu 8.srpna, zahrajeme v čtyřčlenné sestavě, která je od roku 2006 stálá. Za 11 let existence se stalo nespočítatelně nejen mnoho extrémně šílených, ale také veselých událostí, které navždy zůstanou v každém z nás. Hlavně dotek životních okolnosti jako například odchod dvou kytaristů, opuštění kapely skvělým pomocníkem a managerem, pravdou a lží, sebeuvědomněním, rodinou, prací, bohémstvím, je potřeba vnímat přítomnost. Život stejně jako láska se vyvýjí, létá jako vážka a je třeba otevřít oči a uvědomit si situaci, která se nás dotýká v nás a přilétá i od Vás a měl by přijít čas postavit se tomu čelem a nečekat až zahřmí a všechno se sesype, když přátelské rady pozbívají účinku, kapela je vnitřně potrhaná a uvědomění stále nejiskří. Osobně mám sílu žít, bojovat, ale co když....... r_man. Děj se vůle naše. Nechť se sejdem včas a všichni na zkoušce. A_men.
8. Září 2015 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ach jo (anonym)
x-left to die Dneska se na Vás těšíme do Nejdku přátelé , neni to s náma v posledních měsících, letech růžový, ale tak už to chodí, nové priority, osobní vývoj, láska a jiné možnosti.... Zatím to vísí na nitce a stačí asi málo jen a bude zpřetržena, tak uvidíme dnes.... Těšim se . Roman 20 červen v 9:27 Jak velkou pravdu měl..škoda,že Davida nezachránili..
8. Září 2015 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
njn (anonym)
x-left to die sdílel(a) odkaz. 11 červenec · Letos vystoupíme ve Vrskmani, nechcem být mrtvý! Tohle psali..David možná umřít chtěl,když byla kapela v rozkladu tak ho to zničilo..
8. Září 2015 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
david.. (anonym)
..se asi neměl rád..neužíval si života,jak řekl jeho spoluhráč..on bohužel čekal na smrt..bral drogy,aby utekl realitě,kde se cítil k ničemu..
8. Září 2015 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
základ.. (anonym)
..je vždy v rodině..tam se získávají závislosti nebo jsou naopak odmítnuté..
8. Září 2015 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
drogy (anonym)
X-Left To Die: Na začátky vzpomínám velice rád! 5.11.2013 | 759 Chomutovská kapela X-Left To Die, hrající rock-crossover, vznikla v roce 2004. Mají za sebou několik CD, vyhrané soutěže jako jsou Erzgebirgischer Rockpreis, Můza v Plzni pod Lampou, Skutečná liga, Česká rocková liga a Rock Nymburk. Taky vydali několik videoklipů a DVD. Mezi jejich největší úspěchy patří koncert před kapelou MARILYNa MANSONa. Na otázky odpovídal David Weingartner. Jak by jsi představil Vaši kapelu, kdyby Vás ještě někdo neznal? Kapela kluků, kteří mají rádi sami sebe, každý nějaký svůj styl hudby a je to daný dohromady, proto bych to neházel ani do žádné škatulky. Jsme normální kapela, kterých tu je milión. Jak vzpomínáš na Vaše začátky? Vzpomínám na ně poslední dobou čím dál radši, protože jsme starší a starší. Už to není jen o tom si dát brko a jet si jen tak někam pro srandu. Dřív bylo jedno jestli tam bude 15 nebo 1500 lidí. Hlavně, že jsme se zhulili, opili, někde spali a byla to prostě sranda. Dneska to už řešíme trošku jinak, máme nějaké své povinnosti, svou práci. Už je to prostě jiný, takže na začátky vzpomínám velice rád. Když řeknu Váš největší úspěch, co se ti vybaví? Největší úspěch je naše kapela, bez ní bychom nesestavili ani žádný společný úspěch. Takže určitě všechno spojený s kapelou. Ať první demo nebo koncert před kapelou MARILYNa MANSONa. Vám se na CD Ekompilace 2013 objevily dva songy a to End On The Road a Láskovrazi. Jak se Vám na nich pracovalo? Natáčeli jsme to v Domažlicích ve studiu Kavkaz, práce byla velmi příjemná. Bylo to pod vedením někoho jiného, ale myslím, že bylo vše v pohodě. Jak jste si v rámci ekompilace koncerty užili? V rámci možností samozřejmě, ale užili jsme si je jako každý jiný koncert. Někde bylo více a někde méně lidí, někde bylo víc srandy a někde míň. Naposledy jste vydali klip Mám toho dost. Plánujete teď v nejbližší době nějaký klip nebo CD? Klipy budou hned 2. Určitě na písničku Bang a Láskovrazi. Asi tak během půl roku to bude počítám a na nové desce pracujeme taky. Vy se účastníte soutěže Spark Fresh Blood, kde pro Vás fanoušci můžou hlasovat do konce listopadu. Co byste jim vzkázali, aby hlasovali právě pro Vás? Ať pro nás hlasují hlavně lidi, co nás slyšeli a chodí na koncerty, aby hlasovali upřímně a srdcem.
9. Září 2015 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
smutné je.. (anonym)
..že mu zřejmě pomoci nebylo..měl určitě nějakou psychickou nemoc,možná maniodepresivní psychozu možná něco jiného..a neléčil se a snažil se pomoct drogami..což byla konečná..
9. Září 2015 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
tak zítra je.. (anonym)
..rozlouční s Davidem..kdo může přijďte uctít talentovaného zpěváka.
11. Září 2015 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
nejdu.. (anonym)
..bude vzpomínat v ústraní..tak je to správné..nedělat show ze smrti člověka,ale vzpomínat v tichosti !
12. Září 2015 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Skupina,která už po smrti...Nechápu jak tady tohle můžete rozebírat a plácat nesmysly?Tohle josu věci,které mají zůstat mezi přáteli,veřejnosti a tisku skryté. Plácáte si svoje rozumy,abyste dali najevo,že víte víc než ostatní a přitom kašlete na to co jeho rodina nebo blízcí přátelé.Jste hyeny. Ať už byla smrt Davida jakákoli,odešel jedinečný člověk a i kdyby zemřel jinak,nebyla by ta ztráta menší.Nebo jo?Je mi z vás špatně
13. Září 2015 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
A v té říčce skutečně...Na tyhle kecy nemam fakt slov.Nechápu,že se vrtáte ve smrti člověka takhle hnusným způsobem.Hned to vyventilovat na internet,ať se všechno bolavý dostane hezky mezi lidi.Na blití!
13. Září 2015 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
nemám slov.. (anonym)
Davidovi nikdo nepomohl..a já se ptám proč ?
14. Září 2015 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
je to jako u Iv (anonym)
..akorát se David zničil drogami ještě rychleji..u něj to ale nevěděla celá republika,jen právě to blízké okolí co mu nepomohlo..o to je to smutnější..navíc mu bylo jen 30 let..a psát se o tom musí ! Hezké řeči na pohřbu jsou nanic ! Každý kdo ví,že má někdo stejné problémy jako měl David mu musí pomoct a nesmí čekat,až ho najdou podobně jako našli Davida !!
14. Září 2015 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
tak to je.. (anonym)
..poselství je jasné..boj s drogami a depresemi člověk nemůže sám zvládnout ! A David bohužel sám zůstal !
14. Září 2015 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
právě proto.. (anonym)
Nechápu jak tady tohle.....o tomhle se nemluví a lidi umírají..je to tabu,.ale musí se o tom psát i kdyby to mělo zachránit jen jednoho člověka !!!
14. Září 2015 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
nee (anonym)
Na tyhle kecy nemam fakt...Kdyby lidi okolo Davida nelhali,tak by to bylo jiné ! Proč tvrdí,že byl v pořádku 2 dny před smrtí,když už 2 roky předtím dávno lítal v drogách ! I když je David mrtvý a nic už mu nepomůže,tak je nejhorší to okolí co dělá že nic nevidí a odvrátí se od člověka když je na dně !!
14. Září 2015 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
a když už vysto (anonym)
..členové kapely v tv na rozloučení a David přecejen byl aspoň chvíli známý,tak právě na jeho případě je vidět,že sláva nakonec mnohdy nic neznamená ! K čemu je sláva,když pak stejně člověk zůstane sám a nikdo mu nepomůže ? Sláva neznamená nic ! Jen člověka může zničit ! David chtěl slávu ale taky štěstí ale protože se šťastný necítil,tak sáhnul po drogách !
14. Září 2015 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
lepší než lhát (anonym)
http://www.drogy.net/nazory/boj-s-drogami.html
14. Září 2015 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
bohužel.. (anonym)
http://www.novysever.cz/chomutov-se-stal-mistem-snadno-dostupnych-drog-1407307468.html A to asi zabilo Davida!!!
14. Září 2015 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Davida je u (anonym)
Chomutov se stal místem snadno dostupných drog Letos v lednu vybuchla v bytě v ulici 17. listopadu, jen nedaleko školy, varna pervitinu. Silná detonace utrhla balkón na domě a jen zázrakem se nikomu nic nestalo. Tento silně medializovaný případ sice vyvolal vlnu oprávněného zděšení, bohužel však jde pouze o špičku ledovce. Z Chomutova se totiž v posledních letech stala pod dohledem policie i politiků jedna velká varna pervitinu. Nejde však jen o drogy a obchod s nimi, co ohrožuje bezpečnost obyvatel města. Situace ohledně násilné kriminality je nyní dokonce tak kritická, že se lidé bojí večer a v noci vyjít ven, aby je někdo nepřepadl a neoloupil. Ne náhodou: i podle statistik patří Chomutov mezi města s nejvyšší mírou kriminality v celé ČR. Pokud máte v posledních měsících pocit, že na sídlištích i v centru města potkáváte řadu podivných lidí, kteří nebudí dobrý dojem, vězte, že nejde jen o váš pocit. Je to smutná realita. V Chomutově i Jirkově se razantně zvyšuje počet narkomanů, kteří berou drogy a úměrně s nimi počet těch dalších, kteří drogy vyrábějí a prodávají. Šokující je zjištění, že například pervitin se na Chomutovsku dá sehnat snadněji, než si myslíte. Varna drog totiž není žádný technologicky vyspělý prostor konspiračně ukrytý na špatně dostupném místě. Dost možná je varna drog za dveřmi bytu vašich sousedů, dost možná ve vašem vchodě, velmi pravděpodobně kolem jedné z varen chodíte do práce nebo do školy. V posledních týdnech a měsících jsme mapovali jak funguje drogová scéna v Chomutově. Zjištění je šokující! Dostupnost drog nejen pro naše děti je neuvěřitelně snadná a způsob prodeje naprosto triviální. Pokud by nešlo o tak nebezpečnou komoditu jakou jsou drogy, slušelo by se napsat, že prodej tohoto sortimentu funguje geniálně jednoduše. V následujících dnech vám ukážeme, jak snadno lze v Chomutově pořídit drogy. Přiblížíme vám místa, kde se drogy prodávají. Budete překvapeni a zjistíte, že jste se s prodejem této nebezečné komodity velmi často setkávali, aniž byste to tušili. Budete šokováni v jakém rozsahu se drogy v Chomutově a okolí prodávají. Nulová tolerance drogám! Vyhlašujeme válku varnám a dealerům! Nedopusťme, aby se drogy dostaly do rukou našim dětem!
14. Září 2015 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
děs (anonym)
http://chomutovsky.denik.cz/zpravy_region/chomutov-drogy-jako-rohliky-pervitinu-ve-meste-pribyva-20140928.html Co s tím? Pro začátek nezavírat oči… Drogy samotné nikdo hned tak nevymýtí. Ale dá se proti nim bojovat. Jednou z možností je upozorňovat majitele domů či policii na podezřelé chování ve vchodě. Varna bývá často v obyčejném panelákovém bytě. Sousedi si o tom často šuškají, ale nic nenahlásí. To byl třeba případ varny na Březenecké ulici. Tam to letos v lednu došlo tak daleko, že při vaření drog došlo k výbuchu, který zdemoloval celý byt. Přestože bytové družstvo nemělo hlášené žádné podezření, nájemníci tušení měli. „Potulovali se tu normálně po vchodě a když jsem se jednou zeptal jednoho z nich, ke komu jde, tak si vymyslel jméno rodiny, která tu samozřejmě nebydlí," popisoval Chomutovskému deníku jeden z nich. Odhalení varny? Týdny i měsíce Podle policistů se varny většinou nedají odhalit za den či dva. Nebo alespoň ne tak, aby při odhalení bylo proti vařičům dost důkazů. „Je to případ od případu. Někdy je místo odhaleno do týdne, v opačném případě to může trvat i několik měsíců," říká policejní mluvčí. Naposledy místní kriminalisté odhalili varnu v ulici Na Bělidle. Bylo to v polovině srpna při domovní prohlídce tu našli kompletní varnu a zatkli dva muže. Jeden z nich byl přitom už za vaření drog v podmínce. Vařiči se totiž často ke své „profesi" vrací i přes předchozí tresty. Lze to vyčíst i ze zpráv policie a K-centra. Několikrát se tam zmiňuje, že jakmile se z basy vrátí několik vařičů, v ulicích se objeví více a kvalitnějšího pervitinu. A stejně jako klienti K-centra policisté zaznamenali, že daleko více se na výrobě či prodeji pervitinu podílí vietnamská komunita (více čtěte v grafických prvcích dole). Výsledek? Nutno dodat, že některá města v kraji (Děčín či Most) jsou na tom ještě hůř. Považovat to za dobrou zprávu je ale nesmysl. V Chomutově jsme drogy opravdu rozšířené a představují čím dál větší problém. Možná se nedají sehnat jako rohlíky, ale třeba jako kniha určitě. Když víte kde a jak, seženete ji rychle. To není návod. To je povzdech. Nebo možná varování…
14. Září 2015 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
hnusnej chomuto (anonym)
http://www.e-chomutovsko.cz/zpravodajstvi/2336-novy-sever-obstarat-si-v-chomutove-a-jirkove-drogy-je-stejne-snadne-jako-koupit-rohliky Nulová tolerance drogám! Pomyslné prodejny drog feťákům z ulice jsou v Chomutově a Jirkově mimo jiné na překvapivém místě! Na chvíli se zamysleme... Možná i vy chodíte denně kolem telefonní budky a možná i vy jste si někdy položili otázku: „Proč se tu scházejí tito podivní lidé?" Dáme vám odpověď. V telefonních budkách probíhá obchod s drogami! A co víc, pokud v blízkosti telefonní budky bydlíte, velmi pravděpodobně bydlíte poblíž drogové varny. Dost možná vaši sousedé v tichosti zásobují okolí pervitinem. Nevěříte nám...? Podívejte se na video, které názorně ukazuje, jak se v Chomutově a okolí také prodávají drogy. Zaměřte se na popisovaná místa, vnímejte ruch kolem sebe.
14. Září 2015 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
drogy v Chomuto (anonym)
realita je ještě horší ! Až smrt Davida znovu připomněla krutou realitu,že je Chomomutov hlavním městem drog v ČR ! Pak se bohužel už ani nedá divit tomu,že drogy semlely i Davida,když tam jsou na každém rohu !
14. Září 2015 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
realita je ještě horší !...Ále, tohle je všude. Byl dospělý člověk, měl vlastní rozum. Byla to jeho volba, nikdo ho nenutil.
14. Září 2015 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
to ne.. (anonym)
Ále, tohle je všude. Byl.....ale prostě to asi rozhodlo..třeba by se to nestalo,kdyby žil jinde..
14. Září 2015 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
bohužel.. (anonym)
http://www.e-mostecko.cz/zpravy/most/6199-mladik-prisel-o-ridicak-presto-opakovane-jezdil-pod-vlivem-drog 14. 9. 2015 9:06 Jan Vraný / e-mostecko.cz Mostecko - Policisté oddělení hlídkové služby přistihli 25letého řidiče z Mostu opětovně pod vlivem návykových látek. Už 2. září byl kontrolován při řízení a měl pozitivní test na drogy. Přišel o řidičský průkaz. Policejní hlídka ho tentokrát zastavila v ulici Vítězslava Nezvala. Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. Ilustrační snímek policistů hlídkové služby při zadržení pachatele. Foto: Jan Vraný Řidičský průkaz muž policistům nepředložil a měl znovu pozitivní test na drogy – na canabis, metamfetamin a amfetamin. Policie řidiči další jízdu zakázala a předala mu záznam o sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.
14. Září 2015 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
to je otázka.. (anonym)
Ále, tohle je všude. Byl.....jestli ho někdo nutil nebo případně co ho donutilo..asi to hudební prostředí a pak neúspěch po vystupování v tv..nesmířil se s tím..dřív bral prý jen lehké drogy,ale pak asi spadnul do těch nejhorších..
14. Září 2015 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ano byl dospělý (anonym)
..ale stejně..je těžké ho vidět jak byl v pohodě a ani ne za rok se všechno sesypalo..
15. Září 2015 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Nesmysl (anonym)
..poselství je jasné..boj s...Žádný člověk nemůže druhému pomoct dostat se ze závislosti na drogách pokud závislý sám nechce. Ani kamarád nebo rodina nemůže závislého zavřít do léčebny bez příkazu soudu! Tak nepište nepravdy že mu nikdo nepomohl. Nedělejte z Davida obětního beránka. Možná jeho smrt byla nešťastná náhoda nebo si za ní mohl sám.
22. Září 2015 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
JIrky bylo ško (anonym)
a co Jirka Schlinger, to byl hrdina, skočit do dunaje to je odvaha, a žádnej jinej posranej kdákal co se utopí v potoce není hoden ani zmínky v tomto posraném tématu!
22. Září 2015 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
tohle se může s (anonym)
..každému,že se mu všechno v životě sespye..Davidovi se to stalo..vyhodili ho z práce,přišel o bydlení,všichni se na něj vykašlali,nedařilo se mu v hudbě jak chtěl,přítelkyně ho podvedla s kamarádem..už toho bylo až dost..bohužel to řešil těma drogama..
28. Září 2015 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
ne (anonym)
a co Jirka Schlinger, to byl...Asi měl taky v životě problémy a zřejmě i on byl pod vlivem drog a alkoholu a stejně jako David asi měl vážné psychické problémy ale i talent..ono to spolu souvisí..maniodepresivita a talent jdou ruku v ruce..a bohužel ten tragický konec bez léčby je skoro vždy..
28. Září 2015 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
náhoda ne.. (anonym)
Žádný člověk nemůže.....Roky myslel na smrt,v době když ještě nebyl závislý..měl asi maniodepresivní poruchu,což je léčitelné a okolí to muselo vědět,už když bylo Davidovi kolem 18 let,že tím trpí..ty stavy se nedají přehlédnout..
28. Září 2015 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
zítra je zas.. (anonym)
...29.a bude to měsíc od smrti Davida..jeho okolí už na něj zaapomnělo snad 2 dny poté..ale já budu dál vzpomínat..
28. Září 2015 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
..... (anonym)
..každému,že se mu...jakou přítelkyni máš na mysli??
3. Říjen 2015 - 9:21

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama