49 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dárcovství uriny

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Já jsem si kvůli léčbě padání vlasů sehnal dárkyni přes inzerát. Doložila mi svůj zdravotní stav různými vyšetřeními, takže pitím její uriny nic neriskuji, navíc to neuvěřitelně pomáhá a vlasy mi postupně zase houstnou. Kupuji od ní jednou týdně jedno deci uriny za 250 Kč, takže měsíčně zaplatím za léčbu 1000 Kč, což se podle mě rozhodně vyplatí, vzhledem k cenám vlasových transplantací. Transplantace větší plešky, kterou jsem měl já, stojí minimálně 100 000 Kč a je to s nejasným výsledkem. Při dárcovksé urinoterapii mám výsledky zahuštění perfektní, také žádná transplantace nezvládne.
16. Červen 2014 - 7:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Fuj (anonym)
Co je to tady za prasata, léčit se chcankama, fuj bléé.
16. Červen 2014 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
raw-rabbit (anonym)
Co je to tady za prasata,...No jo, tady zase někdo neví, o co jde, ale hlavně že si musí zanadávat :(
16. Červen 2014 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Spíš byste si měli ověřit co vaše urina obsahuje ,že je to směs odpadních látek z těla hlavně odpad z ledvin a krve.
16. Červen 2014 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Olek (anonym)
Spíš byste si měli...Jitko, nezlob se na mě, ale jsi neskutečně hloupá. O urinoterapii evidentně vůbec nic nevíš, tak ná tady nepoučuj. Já jsem se uzdravil z rakoviny prostaty pitím uriny od mě těhotné manželky. Zkus si něco přečíst o tom, jaké látky obsahuje těhotenská moč, než začneš rozdávat rozumy.
16. Červen 2014 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
HA HA HA (anonym)
Jitko, nezlob se na mě, ale...To ti manželka nachcala do flašky a tys to vypil a její chcanky ti vyléčili raka prostaty? Co nám to tu věšíš na nos za bulíky? A ty jsi ještě tak blbej, že tomu věříš. Jó kdyby blbost nadnášela, tak tady lítáš jak holubička.
16. Červen 2014 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Olek (anonym)
To ti manželka nachcala do...HA HA HA, jsi blbeček nejvyššího stupně. Tak proč podle tebe nádor na mé prostatě zmizel? Nepodstoupil jsem žádnou jinou léčbu, žádnou oepraci, žádnou chemoterapii, žádné ozařovaání, jenom dárcovskou urinoterapii s těhotenskou močí. Ty chytráku, nepřál bych ti, abys tu rakovinu prostaty jednou dostal, protože s tvým přístupem k alterantivní medicíně bys skončil moc a moc špatně. Modli se každý den, abys tuhle nemoc nikdy nedostal. Ty seš totiž ten pitomec, který by se léčil klasickou medicínou, což obnáší v případě rakoviny prostaty vždy kastraci.
16. Červen 2014 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
HA HA HA (anonym)
HA HA HA, jsi blbeček...Jsem ženská, prostatu nemám, kastrovat mi neni co. Jsi dobytek, kterej chlastá chcanky, fuj humus. To ti musí nechutně páchnout držka, když ty chcanky chlastáš. A nesejčkuj tady s rakovinou chcankovej dobytku!
16. Červen 2014 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
raw-rabbit (anonym)
Jsem ženská, prostatu..."Jsi dobytek, kterej chlastá chcanky, fuj humus. To ti musí nechutně páchnout držka, když ty chcanky chlastáš." Proč mu nadáváš do dobytků? Jestliže má tvoje moč takovou úroveň, že smrdí a že o ní píšeš takovýmto způsobem, tak to je tvůj problém a ne jeho a vypovídá to o tvém zdravotním stavu. Zdravá čerstvá moč by v žádném případě páchnout neměla, je to takový slabý bylinkový čajík.
16. Červen 2014 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
ty stará krávo, (anonym)
Jsem ženská, prostatu...slovo Tolerance ti nic neříká, viď? Já nikdy urinu nepil, ale než si dát třeba kafe s takovou krávou jako jsi ty, vypiju radši ty chcanky..
16. Červen 2014 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
CHCANKY (anonym)
Neschovávejte úchylku zvanou piss, za nějakou vaší rádoby terapii. Jste nechutní, chcankoví úchyláci s Olekem v čele, to je takovej krypl, že věří tomu, že mu chcanky vyléčily raka.
16. Červen 2014 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Kušuj chcankove (anonym)
slovo Tolerance ti nic...O kafi s tebou jsem tady nikdy nic nepsala.
16. Červen 2014 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
zajeď (anonym)
O kafi s tebou jsem tady...do nory, ty stará vydro :D
16. Červen 2014 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Kušuj (anonym)
do nory, ty stará vydro :DChcanko!
16. Červen 2014 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
smradlavko, (anonym)
Chcanko!nachčij si do huby :D
16. Červen 2014 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
nachčij si do huby :DTakovýhle chlívárny nepraktikuju, od toho jsou tady jiný prasata s pissem a ještě tomu říkaj terapie.
16. Červen 2014 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
raw-rabbit (anonym)
Neschovávejte úchylku..."V knize Ryzí energie od Susannah a Leslie Kenton se píše, že skutečně ženy na syrové stravě popisují oslabení menstruace, popř. její vymizení. Neví se úplně přesně proč, mluví se o vlivu flavonoidů ze syrové stravy /pro tento argument by hovořil například fakt, že některým ženám údajně pomáhá při těžkých menstruačních bolestech cucání citronu/, diskutuje se o vlivu karotenu, ve hře je taky argument, že menstruace je daň za vařenou stravu, protože např. nám nejbližší samice, což jsou šimpanzice, žijí-li ve volné přírodě a živí se přirozeně, nemenstruují. Účinek syrové stravy na menstruaci se přirovnává k účinku na krevní obraz. Jistě všichni víte, že když jdete na krev, musíte jít nalačno. Proč? Protože vařená strava zvyšuje množství bílých krvinek. Tělo vyplavuje bílé krvinky tehdy, je-li ohroženo - infekcí, zánětem atd. Sníte-li ale syrovou stravu, tělo bílé krvinky nevyplavuje, což znamená, že se po syrové stravě necítí ohroženo. Jdete-li tedy k lékaři na krev, syrovou stravu si můžete dát" Kdoví, jakým kravinám ohledně rakoviny věříš ty. Ale dovedu si to představit.
17. Červen 2014 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
raw-rabbit (anonym)
Omlouvám se za zmatečný přípis. To samozřejmě patřilo jinam.
17. Červen 2014 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
moč je odpadní produkt obsahující především močovinu, kreatinin, kyselinu močovou, bílkoviny (větší část jsou bílkoviny z ochranného povlaku močových cest) a odloupané epitelie z močových cest.
17. Červen 2014 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
raw-rabbit (anonym)
moč je odpadní...Třeba koňský hnůj je taky tzv. odpadní produkt a jak na něm rostlinky pěkně prospívají :)
17. Červen 2014 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika J. (anonym)
Pro léčebné účely (dárcovská urinoterapie) mohu dodávat pravidelně ve větším množství svoji moč (až 1,5 litru každý druhý den), kterou můžete použít do očistného klystýru. Moč zdravé mladé ženy podaná formou klystýru je díky zbytkovým stopám hormonů velmi zdravá pro ženy v přechodu, ženy trpící syndromem PCO, muže trpící padáním vlasů nebo zvětšenou prostatou, také pomáhá (u mužů i žen) léčit atopický ekzém. Urinu mohu posílat dobírkou v 1,5 litrové pet lahvi nebo předat osobně v Brně. Jsem 24 letá stoprocentně zdravá (mohu doložit potvrzením od lékaře) studentka, abstinentka a nekuřačka. Pište na: urinaproklystyr@atlas.cz
2. Červenec 2014 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Rita (anonym)
Hledám dárkyni uriny z Jihlavy a okolí. Potřebuji čerstvou urinu dvakrát týdně na léčbu polycystických vaječníků. Peníze nehrají roli, zaplatím, kolik si řeknete. Pište na: samkovarado@spoluzaci.cz
24. Květen 2015 - 15:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel Kovařík (anonym)
Hledám stoprocentně zdravou dárkyni uriny, která nebere hormonální antikoncepci a má zdravotní testy na HIV, syfilis, kapavku a jaterní hepatitidu. Nabízím za 3 deci uriny 1500 Kč. Chci urinu odebírat jednou do týdne, takže měsíčně si dárkyně vydělá celkem 6000 Kč. Zaručuji odběr uriny minimálně na dva roky, po kterou bude trvat moje terapie. Jsem z Prahy a kontakt na mě je: karkovarkik1985@seznam.cz
19. Srpen 2015 - 18:42
Obrázek uživatele loveyou
loveyou
Pro léčebné účely...Já bych měl zájem o koupi nebo na oplátku můžu nabídnout svoji. Jsem zdráv , vegetarián , nekuřák a abstinent. email:lavlejs2009@seznam.cz
18. Říjen 2015 - 5:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Reakce (anonym)
loveyou je úchyl....Co to tady meleš běž si léčit svoje mindráky někam jinam. Vážně tohle nebude serózní forum.
20. Říjen 2015 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
loveyou je úchy (anonym)
loveyou je úchyl....Nechápu tento typ komentářů , na email lavlejs2009@seznam.cz reagovala pouze jedna dárkyně uriny a ta již má plný stav dárců a nemůže vyhovět všem. Jestliže má někdo nějaký komplexy nebo pocity méněcenosti at je tak hodný a nevymýšlí si že nedoporučuje odpovídat na email lavlejs2009@seznam.cz Na žádný email jsem neodpovídal.Jedná se pouze o léčbu.A pro nezasvěcený který neví a nezkusili at radši nesoudí.Nepomlouvaj. A bude na světě zas o něco líp.
20. Říjen 2015 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Nechápu tento typ...Kdyby se ti jednalo o léčbu, tak by sis nechtěl urinu vyměnovat, úchyle. Navíc píšeš, že jsi stoprocentně zdravý, tak co asi tak chceš léčit? Dle tvého inzerátu je jasné, že jsi perverzní prase a o léčbu ti nejde.
21. Říjen 2015 - 5:47
Obrázek uživatele Návštěvník
chemik (anonym)
Daruju holuby z nosu. Jsem 100%ně zdravý a holuby jsou čerstvé. Mají naprosto unikátní pozitivní zdravotní účinky. Jen vážně. email: holuby levně@cz.cz
21. Říjen 2015 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Kdyby se ti jednalo o...Takovýhle typy holek dobže znám co umí jen urážet a léčit si svoje mindráky na druhých a svůj život jim proplouvá mezi prsty. Ty budeš určitě feministka s nadváhou jen proto že tě kluci nechtějí. Prsa máš že s nima můžeš plácat poledne o rybník a jsi spíš na holky než na kluky ani sama pořádně nevíš. Ale ani holky tě nechtějí protože vypadáš spíš jako kluk. Ti poradim běž si zaběhat a udělej něco pro tvůj nudnej fádní stereotypní život a neotravuj život štastným a dobrým lidem.
21. Říjen 2015 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Farmaceutický průmysl tajně vyrábí z darované ženské uriny hormonální léky: http://www.irishtimes.com/business/innovation-in-y our-urine-1.683208
15. Březen 2016 - 12:54

Stránky

Přidat komentář