12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dámy, co poradit partnerce?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Tímto zdravím zejména všechny přítomné dámy. Chtěl bych se zeptat co mám poradit své manželce, aby dosáhla vyvrcholení i při jiných polohách, než klasické misionářské. Když se spolu milujeme, musí pro své vyvrcholení ležet na zádech, křečovitě se celá napnout, poštěváček mi tlačí proti penisu a pak se jí to podaří. V jiných polohách se jí to líbí, ale sama říká, že jí pořád ""kousek chybí"", takže nakonec vždycky skončíme jako vždycky. Dámy, co děláte se svým tělem, aby to přišlo tak nějak ""samo"" a bez námahy? Chtěl bych jí poradit, ale protože jsem chlap, tak nevím co. Chtěl bych, aby se udělala tak nějak spontánně, bez toho křečovitého napětí celého těla. Věřím, že když se jí to podaří, půjde jí to i v jiných polohách. Poradíte mi, na co ji mám navést? Díky.
13. Únor 2008 - 4:10
Obrázek uživatele Návštěvník
BÁRA (anonym)
Zkuste to na koníčka,tak aby k tobě partnerka seděla zády,při téhle poloze jsem hotová skoro hned.Hodně štěstí.
13. Únor 2008 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Pesimistická (anonym)
Tome, myslím si, že právě to křečovité napětí celého těla je pro dosažení jejího orgasmu důležité. A jelikož tohoto napětí nejspíš v jiné poloze nedosáhne, tak si myslím, že jinou cestu nenajdete. Snad by to ještě šlo v poloze, kdy by ležela na břiše a také mohla být napjatá. Spíš bych ale být Vámi byla ráda, že partnerka vůbec orgasmu dosahuje, ať už je to třeba komplikované a něčím podíměné. Je spousta žen, co orgasmus jen předstírá.
13. Únor 2008 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
honey (anonym)
Ahoj tome, ja nemohu uplne radit, protoze orgasmu zatim dosahuju pouze pri stimulaci rukou meho partnera. Ale musim rict, ze i kdyz to je moooc prijemne, pokud bych jen tak prijimala jeho hlazeni, tak bych orgasmu nedosahla. Proste to pouzivani svalu me k orgasmu dovede, tudiz si myslim, ze spontanni orgasmus asi jen tak nejde... Taky jde o to, na co je telo naucene a z toho duvodu si myslim, ze to muze trvat hodne dlouho dosahnout orgasmu jinak...
13. Únor 2008 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
BÁRA (anonym)
To je pravda,važte si toho že ten orgasmus má alespoň v nějaké poloze:-)))
13. Únor 2008 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Naprosto souhlasím s pesimistickou.
13. Únor 2008 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
vacsina zien dosiahne orgazmus len stimulaciou klitorisu!!! a ten sa da stimulovat vo vsetkych polohach...ja sa nepamatam kedy som mala naposledy sex bez orgazmu!!!
15. Únor 2008 - 23:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Xiadia (anonym)
Radši nic radit nebudu..ale co bych udělala já? Kdyby mi to s nějakým penisem nešlo,tak musím hledat anatomicky vhodnější.
16. Únor 2008 - 1:04
Obrázek uživatele Návštěvník
paja (anonym)
ta moje se udělá vždy jen na koníčkovy, škoda že mě nikdy neveme na vyjíždku sebou :D
17. Únor 2008 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
zkus jí to dělat ze zadu a pořádně jí ho navlhči a jemně dráždi.nebo robertek a jazykem dráždit poštěváček.ono je hodně řešení ale musí se experimentovat a nepospíchat jen pomalu a pšěkně se mazlit a dotýkat se jeden druhého.zkus jí pořádně rozdráždit,zkuste vakuovou pumpu.kundička se jí pěkně zvětší a třeba to pak půjde.taky jsem při pumpičce na to došla až po několikátém vyzkoušení.
17. Únor 2008 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Klitoris můžeš třít o penis a uspíšíš orgasmus.Yveta.Počernice.
30. Srpen 2016 - 16:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama