5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dáma nebo partnerka?

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Dobrý den, zajímalo by mne co si myslíte že je nejdůležtější pro utvoření pevného partnerského svazku? Můj kamarád má názor, že nejdůležitější ve vztahu je aby se žena chovala jako dáma, prezentovala ho na veřejnosti, trochu mu časem pomohla v domácnosti a postarala se o děti, dokázala pochopit že je pracovně vytížený a nechtěla moc často drahou dovolenou, nic víc prý od vztahu nepotřebuje. Jaký názor na tom máte vy?
6. Duben 2010 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Luna (anonym)
Dobrý den, zajímalo by...Sex nechce? Nějaké společné zážitky, společně trávit čas? Co nabízí on? No nevím, na to co chce, je lepší placená společnice, paní na úklid a chůva. A ještě ušetří za dovolenou.
7. Duben 2010 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Dobrý den, zajímalo by...Jako obchodní vztah je to férový, ale partnerský?No nevím má to moooc naplánováný, ale asi by Tě bral jakp rodinou manažerku co mu obstará domácí servis..
8. Duben 2010 - 1:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Dobrý den, zajímalo by...Základem úspěchu je najít toho pravého. Když někoho miluješ, tak se dá ledasco. I reprezentace na veřejnosti a jen občas drahá dovolená. Horší je, když to musíš dělat z povinosti. A taky záleží na tom, co ten druhý dává zpět. Pokud Ti dává lásku, porozumění a vše co potřebuješ tak není co řešit. Jsou páry, kterým to takto vyhovuje, protože si rozumí.
8. Duben 2010 - 15:52

Přidat komentář

Reklama

Reklama