298 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dagmar Kludska - kartarka

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
zuri (anonym)
Dobry den, jsem objednan na sezeni k teto kartarke. Mate nekdo s ni nejake zkusenosti? Prosim o komentare!
13. Leden 2008 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ivča (anonym)
byla jsem u ní,je to asi 7let,je to každým coulem profík a práci bere zodpovědně.Já ji mám moc ráda,takže mě zajímala i jako člověk,byla jsem tehdy v těžké situaci,udělala mi výklad,já už si to moc nepamatuju,vlastně ani nebylo nic moc co vykládat,ona prostě odpovídá na jednu věc a nerozebírá to,čas je drahej...určitě mi dobře posloužila kartářka v mém okolí,ty výklady byly podobné.Už jsem k ní nikdy nejela,ale dodnes na ní vzpomínám s úctou.Na karty chodím jinam,Praha je daleko.Je spousta vynikajících kartářek,které se klientovi věnují i víc,ale Dagmar Kludská, to je legenda.
13. Leden 2008 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Byla jsem u ní asi tak před deseti lety. Perfektně se strefila do přítomnosti, popsala mi celou moji rodinu a okolí, ale tím to končilo, z předpovědí se mi nevyplnilo skoro nic.
14. Leden 2008 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Já jsem slyšela na paní Kludskou převážně negativní reakce. Jako 700 Kč za 20 minut a nic z toho...Kolegyně z práce u ní byla a právě, že nic moc. Řekla ji její povahové vlastnosti a mluvila dost obecně. Mamky kamarádka tam byla před lety a nic z toho, co jí řekla se nesplnilo. Sekla se dost. Ono asi záleží, kdo k ní přijde. Když je to nějaká ,,celebrita", tak si dá záležet, ale obyčejní lidé mají smůlu. Myslim, že se u ní platí hlavně za její jméno.
14. Leden 2008 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Hani (anonym)
No prave, ja uz na znamou firmu nedam, casto je lepsi nejake mene zname jmeno, ktere nepracuje jen pro celebrity, ale venuje se i normalnim lidem. Takze z tohohle pohledu Kludskou asi nebrat.
14. Leden 2008 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Nevím, nevím. U paní Kludské jsem byla 2 krát (ani se neptejte, kolik to stálo), a výklad mi vyšel tak na 20%, nahrávala jsem si ho.
14. Leden 2008 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
F. (anonym)
Byla jsem u kartářek několikrát a vždy se mi téměř vše vyplnilo,dokonce před 13lety u Kludské a to co mi předpověděla do budoucnosti, bylo tehdy pro mě úsměvné, ale ono se to opravdu postupem let začalo plnit,(i když ne do puntíku)už několikrát jsem si na ni vzpoměla jen škoda že je ode mě 400km....právě ted uvažuji že se zase objednám ale k Dagmar Kludské už ne, asi k paní do Zlína u které už jsem před 3 lety byla a taky mi hodně věcí vyšlo.
14. Leden 2008 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ke kartarce Kludske me dovlekla kamaradka asi pred 4 lety, a nesplnilo se mi vubec nic. Zato te kamaradce vsechno- snad do puntiku a to i takove veci, ze mi zustava rozum stat
14. Leden 2008 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Po rozchodu s přítelem jsem ji navštívila a docela jsem se divila, co všechno mi vyložila. Je pravda, že minulost a současnost otypla takřka na 100%, až jsem z toho byla vykulená. Ale to, co mi říkala k budoucnosti, bylo hodne neuvěřitelný, a přestože se to mělo stát do roka, nestalo se nic. Je to skoro sedm let.
14. Leden 2008 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
kacka (anonym)
Moje sestra k ni chodi pravidelne,ale bohuzel nic z toho,co ji predpovida se nevyplnuje.
14. Leden 2008 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Navštívila jsem paní Kludskou před třemi lety, taky mě zaujala ta věhlasná reklama a články v novinách. Na 99% přesně, aniž bych ji o sobě cokoliv řekla, popsala tehdejší současnost, vč. členů mé rodiny. Potom říkala, že svou lásku, budoucího manžela, dosud neznám, že je o asi 10 let starší a poznám ho při cestování.Budu mít dvě dcery, rýsuje se mi pracovní nabídka a udělám kariéru... Řekla, že děti vidí tak za 5-10 let. Já jsem v té době partnera neměla, ale měla jsem dobrého kamaráda, do kterého jsem se záhy bláznivě zamilovala, a snažila jsem se nevidět, jaký je sobec. Pracovní nabídku, která vypadala dobře, jsem opravdu dostala. Jenže s přítelem jsem záhy otěhotněla. Nyní jsem svobodná matka se synem a sama. Kartářka říkala, že věštba je tak na 80% přesná, tak potom něčemu věřte! Když si navíc uvědomíte, kolik si paní Kludská za tyhle ,,zaručené věštby" říká, myslím že tu není co řešit. Svýho klučinu bych zanic nevyměnila, ale ptali jste se na zkušenosti s paní Kludskou. Já myslím, že víc už dodávat nemusím.
14. Leden 2008 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Radost pro dneš (anonym)
text
14. Leden 2008 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
To je pravda, už jsem to tu psala, mně se od p. Kludský nevyplnilo nic, ani mým známým, přestože jsem ve všech bulvárech četla, jak to všem celebritám přesně vycházelo, i tu ,, prezidentskou svatbu prý předpověděla. Tak nevím...
14. Leden 2008 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Byla jsem předloni u p. Kludský a přišlo mi to divný. Po dvou a půl letech se mi nevyplnilo nic. Jaké vy máte zkušenosti?
14. Leden 2008 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Já jdu k pí. D. Kludské koncem března na doporučení kámošky, která u ní byla spokojená. Tak nevím co mám čekat, když si to tady čtu. Ale jsem na to zvědavá. Četla jsem od ní asi dvě knížky a přišla mi dobrá.
14. Leden 2008 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Já byla před čtyřmi lety Dagmar Kludské. Byla moc příjemná, žádnej fofr, jak mě někdo varoval.Při výkladu mi řekla o mně spoustu věcí. Současnost a mou povahu mi řekla docela přesně. Budoucnost se ale nevyplnila vůbec. Stojíte o takovéto věštění za tisícovku?
14. Leden 2008 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
A já vám musím oponovat. Nejlepší kartářka, která "sedí" z 80% na fakta co znám je paní Kludská. To, co vyloží, je o jejích schopnostech dostat se do tvého podvědomí a sdělit ti fakta. karty jsou jen šidítkem, aby se něco dělo. Nicméně, stran paní Kludské - je snad jediná, kerá ti neřekne bláboly, ale napoví ti, co bys měla udělat - PRACOVAT NA SOBĚ A VĚŘIT V SEBE. Jinak chodit ke kartářkám je šílenost.Copak nemám dost síli zvládnout sebe sama? Mám chodit ke kartářce, zda mne má partner/ka ráda? To snad záleží na mně a na ní a ne na kartách. Holky choděj ke kartářkám kvůli neš'tastný lásce, chlapi zase kvůli financím, místo aby pracovali na sobě. POKUD UŽ BEZ TOHO NEMŮŽETE BÝT A CHCETE JÍT KE KARTÁŘCE, PAK K TAKOVÉ, KTERÁ K TOMU PŘISTUPUJE JAKO PANÍ KLUDSKÁ. POKUD UŽ TAM PŮJDETE, NEPTEJTE SE JAK CO DOPADNE, PTEJTE SE NA SEBE - KDE A V ČEM DĚLÁTE CHYBU V PŘÍSTUPU K SOBĚ. Většina lidí není totiž schopna zacházet sama ze sebou, jak pak chce zvládat vztah?
14. Leden 2008 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Pí. Kludská je výborná. Ona mi neřekla, co mám dělat, ale spíš mi dodala seběvědomí a sílu. Nevím jak to říct, ale po její návštěvě jsem byla v klidu a měla ze sebe moc dobrý pocit. U mě pí. Kludská věděla detaily, které nikdo jiný neznal. Nevím jak to dělá, ale to co dělá, dělá skvěle.
14. Leden 2008 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Beatrice (anonym)
Také jsem kdysi navštívila paní Kludskou, i její sestru Alici. Paní Dagmar o mně věděla opravdu hodně, ale z její předpovědi se nesplnilo vůbec nic, a to už je to cca 7 let. A kromě toho jsem měla pocit, že zdržuju. U Alice to bylo trochu lepší.
14. Leden 2008 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Ayam (anonym)
Ja se musim trochu ohradit proti pi. Dagmar Kludske. Vse co bylo a moje vztahy s rodinnou "trefila" perfektne, proste na jednicku. Vztahy do budoucnosti a moje dalsi postupy se naprosto minuly ucinkem.
14. Leden 2008 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
U paní Kludské jsem byla před pěti lety Je to velmi příjemná, sympatická paní (alespoň mě se tak jevila). Když mi říkala věci ohledně mé současné situace a minulosti, tak jsem si říkala, že to není možné, co ví. A s tou budoucnosti....na to nejzásadnější ještě čekám a ten zbytek....80% vyšlo.
14. Leden 2008 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Byla jsem u ní cca před třemi lety, pamatuji si, že byla prima, věcná a to, co říkala, celkem sedlo. Je fakt, že mluví hodně rychle, takže výklad skončil po 20 minutách, ale já jsem v té chvíli už stejně neměla na co se zeptat. Výklad byl do 1 roku, ale nestalo se zatím víc, než tak 20%...
14. Leden 2008 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Je to velice milá a sympatická paní, ale moc toho od ní nevychází. Když k tomu připočtete, kolik si za svoji předpověď bere,tak by bylo možná lepší pooohlédnout se jinde.
15. Leden 2008 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
platila v roce 2001 pět stovek....dělala minulost a pak rozebrala jednu otázku....byla jsem u ní přes půl hodiny
15. Leden 2008 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
jolka (anonym)
byla jsem u ní v roce 1997,minulost odhadla perfektně,budoucnost katastrofálně,nic se nesplnilo,věštila manžela,2 dětí,společné podnikání,bydlení v rodinném domě,měla jsem ho potkat do dvou let,nyní po 10letech jsem svobodná v jednopokojovém bytě,ale spokojená celkem to mě vyléčilo od kartářek a už se jen tomu směju
15. Leden 2008 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Byla jsem u ní asi před 10ti lety a nestrefila se ani s minulostí ani s budoucností.Co mi povídala,byl příběh o někom úplně jiném.Nevyplnilo se nic.
16. Leden 2008 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
zuri (anonym)
Ahoj! No, tak ja nevim....Celkem vsichni se tady shodujete na jednom...Ze pritomnost, (resp. minulost), odhadne pani Kludska vyborne, (co poukazuje asi na jeji dobre "psychologicke" vlastnosti, nebo co..), ale budoucnost se nejak nevyplnuje :-( Jenze to je prave to, proc k ni clovek jde, ne? Nevim, zda jeste o "sezeni" stojim... Mam pocit, ze tech 20 min. je naozaj malo...Apropo, kolik si za to pani Kludka rekla Vam? Mi o 1000 Kc.(Co treba Tobe, Marcelo?). Poradite taky nekdo nejakou jinou osvedcenou "vestici"? :-) ....Jinak, dekuji moc Vam vsem za prispevky!!!!
16. Leden 2008 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Manuela (anonym)
Paní Kludskou jsem viděla jen v televizi, ale 1.000 Kč za 20 min. se mi zdá hodně. Ne že bych na karty nevěřila, ale beru to s rezervou. Před několika lety jsem navštívila asi 3x paní, která kombinovala karty a horoskop, ale hlavně byla slušný psycholog. Času na mě měla dost, vše se mnou probrala, řekla mi, co jsem chtěla slyšet, povzbudila a navedla dál (kontakt nemám, žila v takovém zapadákově a tenkrát si účtovala za jeden dotaz - do půl hodiny asi 200, za hodinu pak asi 500Kč). A o tom to je. Dnes si myslím, že lepší i levnější je najít si dobrého psychologa a u něj se vypovídat, něco si rozebrat, ujasnit, jak kdo potřebuje.:-) Nedávno jsem četla rozhovor s panem Baudyšem a ten prý přijímá reklamace. Jestli je to pravda, tak je to dobrá firma.:-)))
17. Leden 2008 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Který pan Baudyš přijímá reklamace, senior, nebo junior? To zní dost seriózně...
17. Leden 2008 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Manuela (anonym)
Ten co byl ministrem, nevím kolik je jich žijících a zabývá se astrologií.:-)))
17. Leden 2008 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Ministrem byl pan Baudyš starší, ale astrologiií se zabývá i jeho syn. Oba jsou Antonínové...
18. Leden 2008 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta P., Příbr (anonym)
U paní Kludské byla moje maminka. Měla z toho smíšené pocity, protože sezení bylo velmi drahé, a za ncelou plhodinku se opravdu dozvíte jen holá fakta a přeberte si to v hlavě, jak umíte. mamkapak na doporučení byla ješte u dvou kartářek, jedna bydlí kousek od Prahy(paní Iveta Vojtová) a druhá do Prahy za zákazníky dojíždí(paní Běla Kostková). mamka říkala, že se dost shodovaly v důležitých otázkách, a hlavně, což už dnes obě můžeme říct, se dámy strefily docela přesně. Vím o čem hovořím, jednalo se o mamčina partnera a mého nevlastního "tátu". Zaplaťpánbůh to zlé je za námi a už se plní i ty dobré věci. Ale karty nejsou všechno, jde o to, že nás nasměrovaly a jinak si každý musíme vybrat, osud není neměnný. Obě dámy doporučuju.
18. Leden 2008 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Aneto, kolik se tvé mamince toho splnilo?
18. Leden 2008 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Líba (anonym)
Aneto, kolik se, prosím, platí u paní Vojtové a u paní Kostkové?
18. Leden 2008 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta P. Příbra (anonym)
Mamka platila u paní Vojtové tisícovku za hodinu, u paní Kostkové taky tisícovku, a výklad trval přes dvě hodiny, a úak jí ještě párkrát mamka volala, to neplatila nic. Nechci tu psát, co nám "táta" udělal, kvůli mamce, ale když mamku kartářky varovaly, ať si na něj dáme pozor, moc jim nevěřila, ale byla to pravda a mohlo to dopadnout i hůř, mamka zachránila aspo? část majetku, všechno by jinak rozfofroval... Už jsem napsala víc než jsem chtěla.
19. Leden 2008 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
K paní Vojtové chodím asi 3 roky (vždy 1x za rok) mám s ní Ty nejlepší zkušenosti. Ve výkladu je velice přímá a nebere si žádné servítky. Mluví konkrétně, někdy uvádí i měsíce kdy se to či ono stane. To co mi předpověděla z minulosti se 100% shoduje a budoucnost se na 99% plní. Je to až zarážející jak jí předpovědi vycházejí. Jsem s ní velice spokojen jak s výkladem samotným (formou) tak i věcnou. žádné prázdné plkání, jde rovnou k věci. Doporučil jsem svým kamarádům paní Vojtovou a mé zkušenosti s ní a s jejím výkladem mi všichni potvrdili. V jejím případě se nedá moc mluvit o kartářce, ale spíše o vědmě.
23. Leden 2008 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
zuri (anonym)
Mate na pani Vojtovou prosim kontakt?
23. Leden 2008 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
zuri (anonym)
...A mate nekdo zkusenost s pani kartarkou z Legerovi ul.2 na Praze 2 ?
23. Leden 2008 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
kontakt na paní Vojtovou je 603 858 727. Sms ji neposilejte, nemá to ráda! telefonní číslo má aktivní tak 1x za 2 měsíce, jinak je tam schránka s informací kdy bude zapnut pro objednání.
26. Leden 2008 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
zuri (anonym)
Diky Radku! Zkusim to :-)
27. Leden 2008 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dobrý den, ráda bych se zeptala pana Radka, v jakém městě paní Vojtová bydlí. Děkuji
28. Leden 2008 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Paní Vojtová je z Prahy. Ale tohle je diskuze o Dagmar Kludské, tak je zbytečné sem míchat jiná témata, která jsou všechna na ,,Kartářky, jasnovidci a spol"
28. Leden 2008 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Je škoda, že paní Kludská nedělá něco jako,,první pomoc", kdy by se člověk zeptal jenom na jednu věc ze současnosti. To umí dobře.
29. Leden 2008 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
zuri (anonym)
Ahoj vsichni, tak uz se blizi cas, kdy bych mel k ni jit...Ja jsem vsak porad na vazkach...1000 Kc za "pobaveni"- (presne) povidani si o minulosti a (mylne?) budoucnosti, je trochu dost. Zmeni nekdo muj nazor? ;-)
29. Únor 2008 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Zuri, já už bych k ní nešla. Ale měl bys tam jít, abys viděl, o čem je tady celou dobu řeč... A třeba zrovna tobě to vyjde...
29. Únor 2008 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeanette (anonym)
Teda za 1000 korun bych si uměla jinak užít...
29. Únor 2008 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
madla (anonym)
Byla jsem nedávno objednaná k Pí.Košanové.Moc jsme se těšila a čekala na termím skoro 3 týdny.Musím říct,že jsem byla vcelku zděšená,protože tato ,,dáma,,když jsem k ní dorazila nebyla doma.Po několika mých telefonech napsala sms,že stratila hlas a že tedy nemůže.Čekal u u dveří jejího bytu ,kde jsme slyšela cvrkot a pohyb.Vrátila jsem se k domovu s nědůvěrou ,ale stále jsem doufala ,že je to pravda.Tentýž večer se k ní objdenávala má kamarárka.Bylo jí řečeno ,,zlato jsem ve společnosti a nemám na tebe čas,,kamarádka se tedy zeptala kdy může zavolat a bylo jí skoro s výsměchem řečeno ,,musíš to zkoušet,,Bohužel i od další kamarádky jsem dostala zprávu ,že po objednání k paní Košanová doma také nebyla a ani se neozvala.Tak nevím co si mám o tom myslet.Každopádně o nějakém slušném chování tady nemůže být ani řeč.Kdyby jste se k ní někdo objednával dejte si pozor při otázce odkud jste .Pokud řeknete,že z Prahy máte velkou šanci na to ,že vám při první návštěvě neotevře.Takže doporučuji místa dále jak 100 km od Prahy.
13. Březen 2008 - 7:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Tohle je sice diskuze o Dagmar Kludské, ale postřehy o ostatních taky neuškodí...Taky jsem jednou řešila dost velkou krizi, a tak, naivně věříc reklamám v časopisech, jsem jednou volala o radu k paní Z. Kinkorové,kterou doporučovali v jednom známém astrologickém časopise. Řekla, že dělá horoskopy, karty ne, protože,,takové to laciné věštění z mariášek jí nazajímá", jak i úvodem sdělila.(v tisku jí prezentovali jako hodnou vílu, ochotnou pomoci kdykoliv a komukoliv), pak mi dala kontakt na kolegyni Věru Hévrovou, která byla ,,ochotná" asi tak stejně. Těžko říct, kterou z nich jsem víc obtěžovala. Zajímalo by mě, kdo pořád píše ty oslavný ódy do časopisů, vždyť vidíte, že je to úplně jinak!
13. Březen 2008 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
madla (anonym)
Ahoj Petro ,chci se tě zeptat jestli,jsi nakonec dobře pochodila a dostala si se alespon k té jedné a řekla ti snad něco co se vyplnilo???Každý na to má asi jiný názor ,protože spíše záleží čemu věří.Ale už jsem se mnohokrát setkala s názorem ,že z lidí tahají jen peníze.Těžko říct co je pravda,když někomu něco na výkladu výjde.Nebo snad raději horoskop???Ono asi ,když je člověk zahnán do kouta tak se obrátí na vše možné....madla
13. Březen 2008 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ne, odbyly mě obě, přestože se všude o nich píše, jak jsou tu pro lidi... Šla jsem tenkrát k paní Wolfové, pomohla mi. Teď chodím k paní Zelenkové, dost věcí se mi už plní. Tak uvidím!
26. Duben 2008 - 1:29

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama