298 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dagmar Kludska - kartarka

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
zuri (anonym)
Dobry den, jsem objednan na sezeni k teto kartarke. Mate nekdo s ni nejake zkusenosti? Prosim o komentare!
13. Leden 2008 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ivča (anonym)
byla jsem u ní,je to asi 7let,je to každým coulem profík a práci bere zodpovědně.Já ji mám moc ráda,takže mě zajímala i jako člověk,byla jsem tehdy v těžké situaci,udělala mi výklad,já už si to moc nepamatuju,vlastně ani nebylo nic moc co vykládat,ona prostě odpovídá na jednu věc a nerozebírá to,čas je drahej...určitě mi dobře posloužila kartářka v mém okolí,ty výklady byly podobné.Už jsem k ní nikdy nejela,ale dodnes na ní vzpomínám s úctou.Na karty chodím jinam,Praha je daleko.Je spousta vynikajících kartářek,které se klientovi věnují i víc,ale Dagmar Kludská, to je legenda.
13. Leden 2008 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Byla jsem u ní asi tak před deseti lety. Perfektně se strefila do přítomnosti, popsala mi celou moji rodinu a okolí, ale tím to končilo, z předpovědí se mi nevyplnilo skoro nic.
14. Leden 2008 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Já jsem slyšela na paní Kludskou převážně negativní reakce. Jako 700 Kč za 20 minut a nic z toho...Kolegyně z práce u ní byla a právě, že nic moc. Řekla ji její povahové vlastnosti a mluvila dost obecně. Mamky kamarádka tam byla před lety a nic z toho, co jí řekla se nesplnilo. Sekla se dost. Ono asi záleží, kdo k ní přijde. Když je to nějaká ,,celebrita", tak si dá záležet, ale obyčejní lidé mají smůlu. Myslim, že se u ní platí hlavně za její jméno.
14. Leden 2008 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Hani (anonym)
No prave, ja uz na znamou firmu nedam, casto je lepsi nejake mene zname jmeno, ktere nepracuje jen pro celebrity, ale venuje se i normalnim lidem. Takze z tohohle pohledu Kludskou asi nebrat.
14. Leden 2008 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Nevím, nevím. U paní Kludské jsem byla 2 krát (ani se neptejte, kolik to stálo), a výklad mi vyšel tak na 20%, nahrávala jsem si ho.
14. Leden 2008 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
F. (anonym)
Byla jsem u kartářek několikrát a vždy se mi téměř vše vyplnilo,dokonce před 13lety u Kludské a to co mi předpověděla do budoucnosti, bylo tehdy pro mě úsměvné, ale ono se to opravdu postupem let začalo plnit,(i když ne do puntíku)už několikrát jsem si na ni vzpoměla jen škoda že je ode mě 400km....právě ted uvažuji že se zase objednám ale k Dagmar Kludské už ne, asi k paní do Zlína u které už jsem před 3 lety byla a taky mi hodně věcí vyšlo.
14. Leden 2008 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ke kartarce Kludske me dovlekla kamaradka asi pred 4 lety, a nesplnilo se mi vubec nic. Zato te kamaradce vsechno- snad do puntiku a to i takove veci, ze mi zustava rozum stat
14. Leden 2008 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Po rozchodu s přítelem jsem ji navštívila a docela jsem se divila, co všechno mi vyložila. Je pravda, že minulost a současnost otypla takřka na 100%, až jsem z toho byla vykulená. Ale to, co mi říkala k budoucnosti, bylo hodne neuvěřitelný, a přestože se to mělo stát do roka, nestalo se nic. Je to skoro sedm let.
14. Leden 2008 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
kacka (anonym)
Moje sestra k ni chodi pravidelne,ale bohuzel nic z toho,co ji predpovida se nevyplnuje.
14. Leden 2008 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Navštívila jsem paní Kludskou před třemi lety, taky mě zaujala ta věhlasná reklama a články v novinách. Na 99% přesně, aniž bych ji o sobě cokoliv řekla, popsala tehdejší současnost, vč. členů mé rodiny. Potom říkala, že svou lásku, budoucího manžela, dosud neznám, že je o asi 10 let starší a poznám ho při cestování.Budu mít dvě dcery, rýsuje se mi pracovní nabídka a udělám kariéru... Řekla, že děti vidí tak za 5-10 let. Já jsem v té době partnera neměla, ale měla jsem dobrého kamaráda, do kterého jsem se záhy bláznivě zamilovala, a snažila jsem se nevidět, jaký je sobec. Pracovní nabídku, která vypadala dobře, jsem opravdu dostala. Jenže s přítelem jsem záhy otěhotněla. Nyní jsem svobodná matka se synem a sama. Kartářka říkala, že věštba je tak na 80% přesná, tak potom něčemu věřte! Když si navíc uvědomíte, kolik si paní Kludská za tyhle ,,zaručené věštby" říká, myslím že tu není co řešit. Svýho klučinu bych zanic nevyměnila, ale ptali jste se na zkušenosti s paní Kludskou. Já myslím, že víc už dodávat nemusím.
14. Leden 2008 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Radost pro dneš (anonym)
text
14. Leden 2008 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
To je pravda, už jsem to tu psala, mně se od p. Kludský nevyplnilo nic, ani mým známým, přestože jsem ve všech bulvárech četla, jak to všem celebritám přesně vycházelo, i tu ,, prezidentskou svatbu prý předpověděla. Tak nevím...
14. Leden 2008 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Byla jsem předloni u p. Kludský a přišlo mi to divný. Po dvou a půl letech se mi nevyplnilo nic. Jaké vy máte zkušenosti?
14. Leden 2008 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Já jdu k pí. D. Kludské koncem března na doporučení kámošky, která u ní byla spokojená. Tak nevím co mám čekat, když si to tady čtu. Ale jsem na to zvědavá. Četla jsem od ní asi dvě knížky a přišla mi dobrá.
14. Leden 2008 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Já byla před čtyřmi lety Dagmar Kludské. Byla moc příjemná, žádnej fofr, jak mě někdo varoval.Při výkladu mi řekla o mně spoustu věcí. Současnost a mou povahu mi řekla docela přesně. Budoucnost se ale nevyplnila vůbec. Stojíte o takovéto věštění za tisícovku?
14. Leden 2008 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
A já vám musím oponovat. Nejlepší kartářka, která "sedí" z 80% na fakta co znám je paní Kludská. To, co vyloží, je o jejích schopnostech dostat se do tvého podvědomí a sdělit ti fakta. karty jsou jen šidítkem, aby se něco dělo. Nicméně, stran paní Kludské - je snad jediná, kerá ti neřekne bláboly, ale napoví ti, co bys měla udělat - PRACOVAT NA SOBĚ A VĚŘIT V SEBE. Jinak chodit ke kartářkám je šílenost.Copak nemám dost síli zvládnout sebe sama? Mám chodit ke kartářce, zda mne má partner/ka ráda? To snad záleží na mně a na ní a ne na kartách. Holky choděj ke kartářkám kvůli neš'tastný lásce, chlapi zase kvůli financím, místo aby pracovali na sobě. POKUD UŽ BEZ TOHO NEMŮŽETE BÝT A CHCETE JÍT KE KARTÁŘCE, PAK K TAKOVÉ, KTERÁ K TOMU PŘISTUPUJE JAKO PANÍ KLUDSKÁ. POKUD UŽ TAM PŮJDETE, NEPTEJTE SE JAK CO DOPADNE, PTEJTE SE NA SEBE - KDE A V ČEM DĚLÁTE CHYBU V PŘÍSTUPU K SOBĚ. Většina lidí není totiž schopna zacházet sama ze sebou, jak pak chce zvládat vztah?
14. Leden 2008 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Pí. Kludská je výborná. Ona mi neřekla, co mám dělat, ale spíš mi dodala seběvědomí a sílu. Nevím jak to říct, ale po její návštěvě jsem byla v klidu a měla ze sebe moc dobrý pocit. U mě pí. Kludská věděla detaily, které nikdo jiný neznal. Nevím jak to dělá, ale to co dělá, dělá skvěle.
14. Leden 2008 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Beatrice (anonym)
Také jsem kdysi navštívila paní Kludskou, i její sestru Alici. Paní Dagmar o mně věděla opravdu hodně, ale z její předpovědi se nesplnilo vůbec nic, a to už je to cca 7 let. A kromě toho jsem měla pocit, že zdržuju. U Alice to bylo trochu lepší.
14. Leden 2008 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Ayam (anonym)
Ja se musim trochu ohradit proti pi. Dagmar Kludske. Vse co bylo a moje vztahy s rodinnou "trefila" perfektne, proste na jednicku. Vztahy do budoucnosti a moje dalsi postupy se naprosto minuly ucinkem.
14. Leden 2008 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
U paní Kludské jsem byla před pěti lety Je to velmi příjemná, sympatická paní (alespoň mě se tak jevila). Když mi říkala věci ohledně mé současné situace a minulosti, tak jsem si říkala, že to není možné, co ví. A s tou budoucnosti....na to nejzásadnější ještě čekám a ten zbytek....80% vyšlo.
14. Leden 2008 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Byla jsem u ní cca před třemi lety, pamatuji si, že byla prima, věcná a to, co říkala, celkem sedlo. Je fakt, že mluví hodně rychle, takže výklad skončil po 20 minutách, ale já jsem v té chvíli už stejně neměla na co se zeptat. Výklad byl do 1 roku, ale nestalo se zatím víc, než tak 20%...
14. Leden 2008 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Je to velice milá a sympatická paní, ale moc toho od ní nevychází. Když k tomu připočtete, kolik si za svoji předpověď bere,tak by bylo možná lepší pooohlédnout se jinde.
15. Leden 2008 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
platila v roce 2001 pět stovek....dělala minulost a pak rozebrala jednu otázku....byla jsem u ní přes půl hodiny
15. Leden 2008 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
jolka (anonym)
byla jsem u ní v roce 1997,minulost odhadla perfektně,budoucnost katastrofálně,nic se nesplnilo,věštila manžela,2 dětí,společné podnikání,bydlení v rodinném domě,měla jsem ho potkat do dvou let,nyní po 10letech jsem svobodná v jednopokojovém bytě,ale spokojená celkem to mě vyléčilo od kartářek a už se jen tomu směju
15. Leden 2008 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Byla jsem u ní asi před 10ti lety a nestrefila se ani s minulostí ani s budoucností.Co mi povídala,byl příběh o někom úplně jiném.Nevyplnilo se nic.
16. Leden 2008 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
zuri (anonym)
Ahoj! No, tak ja nevim....Celkem vsichni se tady shodujete na jednom...Ze pritomnost, (resp. minulost), odhadne pani Kludska vyborne, (co poukazuje asi na jeji dobre "psychologicke" vlastnosti, nebo co..), ale budoucnost se nejak nevyplnuje :-( Jenze to je prave to, proc k ni clovek jde, ne? Nevim, zda jeste o "sezeni" stojim... Mam pocit, ze tech 20 min. je naozaj malo...Apropo, kolik si za to pani Kludka rekla Vam? Mi o 1000 Kc.(Co treba Tobe, Marcelo?). Poradite taky nekdo nejakou jinou osvedcenou "vestici"? :-) ....Jinak, dekuji moc Vam vsem za prispevky!!!!
16. Leden 2008 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Manuela (anonym)
Paní Kludskou jsem viděla jen v televizi, ale 1.000 Kč za 20 min. se mi zdá hodně. Ne že bych na karty nevěřila, ale beru to s rezervou. Před několika lety jsem navštívila asi 3x paní, která kombinovala karty a horoskop, ale hlavně byla slušný psycholog. Času na mě měla dost, vše se mnou probrala, řekla mi, co jsem chtěla slyšet, povzbudila a navedla dál (kontakt nemám, žila v takovém zapadákově a tenkrát si účtovala za jeden dotaz - do půl hodiny asi 200, za hodinu pak asi 500Kč). A o tom to je. Dnes si myslím, že lepší i levnější je najít si dobrého psychologa a u něj se vypovídat, něco si rozebrat, ujasnit, jak kdo potřebuje.:-) Nedávno jsem četla rozhovor s panem Baudyšem a ten prý přijímá reklamace. Jestli je to pravda, tak je to dobrá firma.:-)))
17. Leden 2008 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Který pan Baudyš přijímá reklamace, senior, nebo junior? To zní dost seriózně...
17. Leden 2008 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Manuela (anonym)
Ten co byl ministrem, nevím kolik je jich žijících a zabývá se astrologií.:-)))
17. Leden 2008 - 9:34

Stránky

Přidat komentář