6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Cystokéla

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
maka (anonym)
Byla u mě diagnostikována cystokéla.Moc prosím,zajímá mě naprosto všechno o této nepříjemné věci.Nikde na internetu jsem nic moc uspokojivého nenašla.Děkuji!
19. Březen 2011 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
lala (anonym)
Byla u mě diagnostikována...Jsem na tom stejně, spoustu informací najdete na zahraničních vebech. Máte močový měchýř sestouplý do pochvy. Nevím co víc vás může zajímat.
26. Březen 2011 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
maka (anonym)
Jsem na tom stejně, spoustu...Lalo zajímá mě např. jestli jde tomuto nějak jinak pomoci než chirurgicky.Četla jsem o kostkovém pesaru, ale zajímalo by mě jestli s tím někdo nemá nějaké zkušenosti.Na operaci se mi opravdu nechce.Jak se ti s tím Lalo žije?
1. Duben 2011 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
lala (anonym)
Lalo zajímá mě např....no kostkový pesar jsem taky objevila, ale je to dle nich jen podpora před tou operací. Já to mám po prvním porodu, dost mne to nervuje, že by se to mohlo zhorsit. Taky jen hledam pomoc. Obecne mne to vadi dost, tim ze se sunou dolu organy mne casto boli bricho, mam pretocenou panev, takze zada boli porad a toci mi to i dolni zebra. No a sexualne je to na nic :-( fyzicky i psychicky. Jeste kojim tak porad cekam, ze by treba i potom mohlo jeste trochu telo zabojovat a s mimi ani nemam cas poradne cvicit. Zatim to vidim na 2. stupen cystokely.Jeste chci zkusit homeopatii, kdesi psaly ze muze spolecne se cvicenim pomoc a ted jsem objevila nejakou pomucku proti inkontinenci - neen, ktera ma pomahat zpevnit panevni dno, cekam jestli mi nekdo odepise jestli se muze i pri cystokele.Ta operace mne nejvic odrazuje, protoze jsem cetla ze se to vraci. tak nevim, zatim mne silne silne toci a stve protoze tak trochu dost za to muze spatne vedeny porod a velke zapinkani od doktoru. Ale ty nasledky uz nikdo resit neumi. ach jo. Kdytak mi prosim pisnete odpoved na email, abych mohla reagovat, uplne jsem na tu diskuzi zapomnela. email: fici@seznam.cz
29. Duben 2011 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Hedvika (anonym)
Prosím poraďte jak na cystokelu bez operace? Děkuji za odpověď,Hedvika.
2. Červenec 2012 - 11:14

Přidat komentář