9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

cvrnknuti o expartnera

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Bak (anonym)
Kdyz jste potkali sveho expartnera (treba i po dlouhych letech), cvrnklo to ve Vas (tzn. proletel nejaky pocit, vzpominka, atd..).?
27. Červenec 2007 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ja se s ex partnery pomerne pravidelne schazim na kafe (ne casto, tak jednou za ctvrt roku) a vzpominame vzdycky. Nastesti vsechny me (tri) rozchody probehly slusne, tak mame pohodove vztahy a tak je to vzdycky prijemne je videt.
27. Červenec 2007 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Eos (anonym)
Expartnera občas potkávám, protože (čistě shodou okolností) si našel práci kousek od mého bydliště. Oba jsme moc rádi, že se vidíme, ale raději nevzpomínáme na minulost, spíš si vyměňujeme novinky. Jinak, on už je ženatý a má strašně žárlivou krávu, takže kdyby nás zahlédla jen na ulici se spolu bavit, měl by doma peklo. Dobře mu tak! :-)))
28. Červenec 2007 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
kikinyky (anonym)
Expartnera jsem potkala teď o pár dní zpět, a i když mám nový vztah, a kluka svýho mám moc ráda, tak jsem taky zavzpomínala na expartnera, a dostala jsem pochybnosti, zda jsem na té správné cestě, nebo bych se měla vrátit (což by můj ex chtěl), a pak jsem nad tím pořád přemýšlela, ale další den když jsem se viděla s tím mým novým, tak jsem na ex úplně zapomněla, a jsem ráda že toho novýho mám. A nic mi nechybí, uvědomila jsem si, že bych udělala naprostou hloupost, kdybych se vyspala s ex :-(.
6. Srpen 2007 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
Já jsem se s přítelem rozešla teprve před měsícem ( po 3,5 letech..) a včera jsem ho potkala.....bylo to hodně zvláštní, stát vedle sebe, koukat si do očí, on v nich měl pořád tu křivdu, že jsem se s ním rozešla, a i pro mě to bylo hodně těžký....obrečela jsem to a ten večer jsem taky měla pochybnosti jesli jsem udělal dobře, v hlavě ty vzpomínky ale ráno jsem se probudila, a věděla že ty důvody pro rozchod by tam byly pořád ( nerozuměli jsme si, protože já jsem aktivní a on spíš lenoch, miloval PC a sex už připomínal 20 let manželství...) a tak myslím že jsem udělala dobře.....ale těžký to je moc potkat ho..:-(
9. Srpen 2007 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Lucko,čtu tvůj příspěvek,zkus se mi ozvat na zdenekka"seznam.cz,chtěl bych tě poznat,PC nerozumím,ale jsem aktivní,energickej,rád hraju scénáře,jsem dominantně zaměřenej. Zdeněk (jinak úspěšný,sympatický,sportovní muž)
9. Srpen 2007 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Á, Zdeněk utěšitel. To víš, přesně na takový sexuální loudily lucka čeká.
8. Září 2007 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
fidli (anonym)
No,když je Zdeněk tak úspěšný a sympatický,tak to bude asi dobrá partie.Jen si asi spletl forum,nebo předpokládá,že každá žena,která sem píše,je husa a čeká zrovna na takového blbečka.Já tipuji,že se hluboce mýlí.Tak čao,Zdeno.
8. Květen 2008 - 11:28

Přidat komentář

Reklama

Reklama