6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Cvakání zubů

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Zdravím , začalo to ze dne na den. Tézní bolesti hlavy a rychlé cvakání zubů , jak kdybych se klepal zimou, ale přitom bylo teplo. Byl jsem s tim u doktorky a ta nenašla v krvy vůbec nic. Bolesti hlavy přestali ale klepání zubů mě trápí dobré tři roky, uz jsem si na to zvykla a dokazu s tim zit. Ale poslednich pul roku, jsem zacal zapomínat, nevzpominam na slova z bezne mluvy a nedokazu se poradne soustredit na danou vec. Mohl byste mi nekdo poradit? Dekuji'
18. Březen 2008 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
U mě tohle začalo infekcí chlamydia pneumonia.Mam to už skoro rok, během psychycké zátěže se to trošku zhoršuje.Ale pomalu se léčim.Googluj příteli.
29. Prosinec 2009 - 4:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Začalo mi to taky :- a taky newím co s tím :( ale mám hodně nervy ... co je na to dobré? Prosím ?
23. Červen 2011 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dobrý den, prosím o radu , už jsem opravdu zoufalí. je mi 24 let a jednoho dne z neznámého důvodu, jsem začal klepat zubama. Nejdříve jsem začal klepat zuby jen tak. Dělal jsem to ikdyž jsem to mohl zastavit ale nechtěl sem byl to takový tik. Po nějaké době, asi po 3 měsícíh už se to stalo v závislost a poté už sem se toho konečně chtěl zbavit, ale už bylo pozdě a nešlo to. Zkoušel jsem se toho zbavit asi další 2 měsíce a po 2 měsících jsem se toho konečně zbavil, a sám od sebe jsem to přestal dělat, ale byl problém, že když jsem se to odnaučil, tak už bylo pozdě, jelikož se z toho vyvinul opravdu tik, asi takový jako když nám v mládí rodiče říkaly-nemrkej nebo ti to zůstane.Opravdu to nelze ovládat a tak to je už dodnes, po roce a půl, možná po dvou. Je to pořád,pořád dokola. Musím mít jazyk mezi zuby, jakmile povolím ústní svalstvo, začne mi to samo ťukat třít se zuby o zuby a při napětí či nervech ty zuby silně zcvaknou k sobě. Zuby už samozřejmě v katastrofálním stavu, 3 osmičky už mi museli vytrhat, a jednu sedmičku také.Všechny ostatní zuby kromě 7 zubů dola a 7 nahoře, z jedné strany větší a zdruhé menší, jakoby sešmirglované pahejly. U zubaře mi řeekli že o bruxismus nejde, že mám zuby cituji- vyžrané, že si nečistím zuby a že jsem nechodil k zubaři, ale já vím že to ten hlavní problém není.to samé mi řekli 3 zubaři. Prosím vás moc o radu co mám dělat, na E-mail: RapGodRapgod@seznam.cz.... Moc prosím o radu, už nevím co dělat :-( děkuji za jakýkoliv postřeh a radu.
8. Červenec 2017 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Doporučuji vyzkoušet kombinaci vápníku s hořčíkem.
14. Červenec 2017 - 19:22

Přidat komentář