13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

cukrovka a antikoncepce

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Romča (anonym)
Je mi 30let, jsem diabetička II.typu, nevím jakou antikoncepci mám zvolit, aby mi neuškodila. Poraďte mi vy, diabetičky, co je dobré? Zkouším teď náplasti Evra, mám dost časté bolesti žaludku a dokonce jsem prodělala slabé žlučníkové záchvaty. Začínají se mi objevovat exemy a suchá kůže, jsem často unavená. Co vy na to?
28. Duben 2004 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Ahoj do HA bych s cukrovkou rozhodne nesla! Mela jsem problemy s HA a to jsem byla "zdrava" !! On ti to dneska predepise kdejakej dokturek, ale poradne si to promysli, myslim, ze uz takhle je to o zdravi!
28. Duben 2004 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Romča (anonym)
Myslíš, že HA může způsobit i psychické potíže. Mám pocit, co beru tu náplast, že mám jakoby více mužských hormůnů jsem dost tvrdá, vznětlivá a lehce podrážděná. Jakoby ve mě něco pořád žnulo a nedokážu se zklidnit.
28. Duben 2004 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Psychicke potize - to byl jeden z duvodu proc jsem HA prestala brat, dalsi byl absolutni nezajem o sex, navic jsem celkove byla otekla, divna ... Posledni HA (Novynette) me doslova prevalcovala. Nemam zkusenosti s Evrou, je to novinka a draha a navic jsou to opet hormony....:( Doporucuju procist diskuze: vysazeni horm.antikoncepce; Pharmatex, Patentes oval ...atd. Je to tvoje telo, takze bud opatrna!
29. Duben 2004 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE,je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM. CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET. TADY JE ODKAZ NA STRANKY. http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
19. Prosinec 2006 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Terreza (anonym)
Ahojky je mi 20, cukrovku mám asi rok a gynekoložka mi jako antikoncepci předepsala Cilest. A když jsem koukala do příbalového letáčku, tak tam se píše, že by to diabetici neměli užívat... Tak snad ta doktorka ví, co mi může a nemůže předepsat, ne?
18. Květen 2007 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
terreza (anonym)
Ahoj Terko Cilest bych opravdu neužívala taky mám cukrovku,a byl mi předepsán Cilest ,a popravdě řečeno absolutně mi nevyhovoval,ihned jsem stloustla a byla celá oteklá ...a náladu mi taky nezvedl dvakrát...Nyní užívám Yasmine a jsem velice spokojená...Žádné otoky ani přibírání a cítím se skvěle...S pozdravem Hana
28. Leden 2008 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
To budeš mít napsané v každé HA, že by ji neměl používat diabetik... já bych do toho raději s cukrovkou nešla.
28. Leden 2008 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Byreta (anonym)
Diabetes 1.typu mám skoro deset let a nikdy antikoncepce neovlivnila glykémie ani jsem neztloustla. Záleží na typu HA a na informovanosti gynekoložky o DM.
27. Únor 2008 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivanka (anonym)
Ahoj,mám diabetes 1.typu,prosím o radu jaký typ antikoncepce si mám nechat předepsat.Jedná se mi o Vaše zkušenosti, mívám nálady ještě bez antikoncepce,tak nevím jak to bude s ní.
21. Listopad 2010 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Ahoj,mám diabetes...Mám DM I.typu 5 let,HA beru 15 let,žádné potíže v souvislosti s DM nepociťuji,pokud jsem potíže měla tak to vždy bylo HA ,na cukrovku by to tedy mít vliv nemělo,svému gyn.nahlas ,že máš DM a on už ti něco doporučí.
21. Listopad 2010 - 19:00

Přidat komentář