6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Čtrnáctiletá dívka překvapená 7 měs. těhotenstvím.

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Elin (anonym)
Nezná otce.To jich měla tolik??? Kde byli rodiče ? Případ na Děčínsku.
14. Říjen 2009 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana71 (anonym)
Nedivím se. Moje kolegyně nechává svou 13ti letou dceru, přespávat u kamarádek (ani je nezná), nechá holku lítat denně do 22 -24 hod venku.....Holka hulí, chlastá. Mrkli jsme na její profil na Lidé.cz a obávám se, že moje kolegyně bude co nevidět taky babička. Myslím, že ve většině případu za to mohou rodiče.
15. Říjen 2009 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
ona dnešní doba je jiná. Když holka ve 14 musí být denně v osm doma, vpodstatě ji to vyčlení z kolektivu. Já jsem taky byla držena zkrátka, v 16 v devět doma. Vynahrazuju si to teď ve 23:-)) Ale o to nejde. Rodiče můžou být sebepřísnější, hlídat ji, ale pak ji pošlou v dobré víře, že bude pod dohledem, třeba na jazykový tábor nebo sportovní soustředění a tam už ji uhlídat nemůžou. Tam od toho jsou vedoucí, ale všichni víme, jak jsme se snažili je obelstít, tajně jít za klukama do chatky, tajně pít a kouřit. Pak se tohle stane a nemůže za to nikdo. Možná rodiče, že ji včas nepoučili o následcích.
15. Říjen 2009 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lidka (anonym)
Nedivím se. Moje kolegyně...Jestli mají rodiče nějakou vidnu, tak tu, že děti nevedou k zodpovědnosti. Držet děti doma a stále je mít pod kontrolou je často kontraproduktivní. Sice třeba neotěhotní ve 14, ale ihned poté, co nabyde plnoletosti a to není též žádná výhra.
15. Říjen 2009 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
z T. V .Karličk (anonym)
Teď na Karláku našla paní malého novorozence.Máma není zatím k nalezení. Takto se zbavit děcka ? Co by mohla udělat tahle 14 letá,kdyby se na to nepřišlo? A co porod?Taky to někdy nejde dobře na svět.
15. Říjen 2009 - 19:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama