15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

CRP hladina v krvi

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
mám syna 2 roky sterého který prodělal před 3 týdny neštovice a u nich febrilní křeče.od té doby má již 3 týdny teplotu 38.byli jsme v nemocnici a propustili nás aby jsme nechytili rotaviry které tam řádily.V propouštěci zprávě byla hladina CRP 303.naše dětská lékařka se uplně zhrozila a nasadila nám antibiotika klacid,předtím jsme vybrali antivirotika herpasin a teploty neklesly.prosím co dělat?už je to 3 týdny co máme pořád 38.jinak je syn v pořádku má jen rýmu
8. Květen 2008 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
PO neštovicích s těžkým průběhem dochází často k poruše a oslabení imunitního systému. Pak může i obyčejná rýma vyvolávat teploty. Chyba byla v podání antibiotik ihned po antiviroticích. Hladina CRP u dětí velmi rychle stoupne na vysokou hodnotu, ale pokles je mnohem pozvolnější. Chtělo to počkat a opakovat odběr a zjistit také hodnotu leukocytů, které se při bakteriální infekci zvyšují a pak teprve podat antibiotika. Vím, že odběr je pro malého nepříjemný, ale je to pořád lepší, než mu kazit tělíčko zbytečně antibiotiky. Na imunitu je nejlepší britská homeopatie. Zkuste se ve vašem okolí pozeptat, určitě na někoho narazíte. Hodně štěstí.
11. Květen 2008 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ. Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života. Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste. Nabízíme: * vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu, * dlouhodobé zkušenosti, * individuální přístup a konzultaci s lékařem, * účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky) Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat. A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE. Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz
12. Listopad 2008 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Sona Braunová (anonym)
Dobrý den,chtěla bych Vás požádat o radu.Mám polycystozu ledvin a jater,větší problémy mi dělají ledviny.Od 13.7. jsem měla teploty a silné bolesti dostala jsem Nolicin 400,přesto jsem po celý týden byla s velkými obtížemi,bolesti a silná unava.20.7. jsem byla nakontrole urolog říkal,že to není kolika. ,vzali mi krev i moč,ta byla čistá ale FW65hod a CPR97.8,doktor řekl,že může být zánět v ledvině,nasadilAmoksiklav.
24. Červenec 2009 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
a proc se obracis s timto na tuto diskuzi,kde nikdo neni odbornik???????pokud si nejsi jista postupenm sveho lekare mas pravo na volbu lekare jineho,zde ti nikdo odborne nepopradi,jinak nevim co ocekavas za odpoved. mmj.nechapu jak si vsichni v realnem zivote hrajete ne ochranu osobnich dat a tady jste schopni napsat vse:-)))
24. Červenec 2009 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
Zánět určitě máte, kde - nevím. Normální hodnoty FW - do 20/hod., CRP - do 5.Takže antibiotika Amoksiklav jsou určitě na místě.Kolika není zánět.
24. Červenec 2009 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
doporučuji pokud se stav do tří dnů od nasazení ATB nezlepší znovu vyhledat lékaře.Hodnota CRP i FW je dost vysoká.Předpokládám,že jste s polycystozou v péči urologa.Jinak nevím proč neudělal alespoň ultrazvuk.
24. Červenec 2009 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
MJ (anonym)
Mám zvýšený CRP 46 jednotek. CO s tím dělat?
18. Září 2009 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Mám zvýšený CRP 46 jednotek....Hodnota CRP je do 5, pokud je vyšší, v těle je zánět. Tam, kde ti to zjistili, by to měli i najít a léčit!
18. Září 2009 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
heda (anonym)
má matka má crp 170 a nikdo zatím neřekl co jí je lékaři si nevědí rady
1. Listopad 2009 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
dr. (anonym)
Doufám,že se to řeší nějakou hospitalizací na interně,musí se najít příčina.
1. Listopad 2009 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Dobrý den.Dneska zjistily synovi 4 roky CRP 225,má teplotu-je dost horký.Jinak nekašle,nemá ani rýmu.Třese se a bolí ho hlava a v krku.Podle doktorky má nález na mandlích-dostal Ospen.Mám strach aby se něco nezanedbalo-jak by jste to řešila Vy.Moc díky.
24. Červen 2010 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Myslím,že to bude v pohodě,bude to angína-tomu odpovídá CRP.
24. Červen 2010 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Dobrý den, jak je prosím možné, že CRP mám jednou 25 , za týden 10, někdy 65 - nic se nenašlo ani na ORL.Mám jenom občas pocit horka- lékař říká, že jsem v pořádku,čím si můžu pomoci já sama? Díky.
24. Červen 2010 - 21:02

Přidat komentář

Reklama

Reklama