426 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele doktorka
doktorka

COVID 19 - zkušenosti SARS-CoV-2 pozitivních - testy, karanténa, izolace, průběh, léčba...

Téma pro všechny, kdo měli osobní zkušenost s tímto onemocněním.

Doktorka
17. Říjen 2020 - 10:57

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Měl jste již někdo Covid?
17. Říjen 2020 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Měl jste již někdo Covid?
dítě mi leží na JIP, je na výživě, ,tlakoměru, sonda, sledují srdce , dusí se ,tak dostává masku s kyslíkem. nezvládá základní tělesné potřeby,třes, malátnost.
17. Říjen 2020 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
nofran (anonym)
Nalejme si čistého vína..Co je dnešní světové zdravotnictví a jak dokáže lidem pomáhat ? Co dokázalo za posledních 70 let ? Je to katastrofa a hlavně je z něho byznys s trilióny dolarů i na úkor zdraví lidí.. Nebylo schopno být připraveno na viry ,které jsou zde od nepaměti..Nyní to trapně dohání..Přičiny rakoviny byly prokázány Dr. Oto Warburgem již v roce 1926 za kterou dostal Nobelovu cenu..Vše je zamlčováno a potlačováno..Podívejme se na jiná odvětví..Létáme a bydlíme v kosmu..Elektronika a nanotechnologie jsou na 3x takové úrovni, jak je zdravotnictví.. Tvrdí se, že máme vyšší věk dožití.. Nemáme, prostudujte si knihy narozených v diecezích nebo v archivech od 16 století..To by jste se divily kolik je tam 90 - 100 letých lidí..Jediné co zdravotnictví vylepšilo jsou porody a úmrtnost dětí, které tehdy pomáhal odrodit nějaká samopochvalná bába..Dnes jdete k lékaři a on neví co má dělat a ani nepozná stále se opakující lidské problémy vyplývající ze zaplnění těla toxiny z potravy a jiných neřestí..Natož aby uměl poradit.. Máme elektronické mikroskopy, které zvětšují tak, že je to až neuvěřitelné..A k čemu to je? FDA zavírá lidi do kriminálu a zakazuje alternativní léčbu bylinkami, která funguje po lidské generace.. Všichni víme proč..Kolo dějin stejně tento ubohý byznys trilionů, který brzdí rozvoj lékařské vědy semele na smetiště dějin...Zdravím slušné lidi...
18. Prosinec 2020 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Odpověď na Nalejme si čistého vína..Co
Farmaceutické firmy moc dobře ví, že pacienta je třeba léčit, ale ne vyléčit. Vyléčený pacient je pro ně bezcenný. Proto se hledají "léky", které choroby pouze mírní a je nutno je podávat opakovaně a dlouhodobě. Jen tak je zajištěn trvalý a maximální zisk.
18. Prosinec 2020 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Nofran (anonym)
Je mne 70 let..Také se proto samozřejmě snažím být velice opatrný, abych se zabezpečil proti virové infekci Covid - 19..Mám svoji konstrukci roušky s nanovlákny kterou pravidelně, když jdu mezi lidi napouštím mlhou z iontového stříbra,které je ověřeno desítkami generací našich předků v boji proti virům.. Také si propláchnu oči, nosní sliznice a ústa, než jdu ven mezi lidi.. Měl jsem již podle mobilní aplikace mapy.cz a e-rouška již desítky sekání s nakaženými lidmi.. Dokonce jsem procházel kolem řady lidí čekajících na test na Covid - 19,aniž bych to věděl.. Také mne před měsícem začala pokoušet teplota a bolesti v krku..Ihned jsem začal orálně užívat iontové stříbro a výplachy nosu a krku každé 2 hodiny..Po dvou dnech vše skončilo a bylo mne dobře..Pochopitelně jsem ihned zůstal doma a rodina mne zajištovala během 14 dní nákup..Je to již měsíc a jsem v pořádku, přesto, že mám nemalé metabolické problémy díky cukrovce a vysokému tlaku.. Piji velmi hodně velice kvalitní vodu, které je z reverzní osmózy a následně upravená na hodnotu 150 ppm a ionizovaná s vysokým ORP a velikým podílem atomárního vodíku..Do těla je tato voda doslova nebezpečná..Vůbec v žaludku netlačí a klidně vypijete litr na posezení.. Tělo jí asi pouští okamžitě do krve,což je evidentně výhra pro ředění krve na správnou konzistenci.. Také používám ozon, který zabíjí od plísní až po viry..Rád bych věděl zda se někomu podařilo s prokázaným Covidem 19 vyléčit iontovým stříbrem..Pokud ano,nechte mne zde e-mail a ozvu se..Zdravím slušné lidi..
18. Prosinec 2020 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Chemik (anonym)
Co si představujete pod pojmem "iontové stříbro" - kation Ag+? Co se týká vody z reverzní osmózy, píšete správně že "je tato voda doslova nebezpečná. Vůbec v žaludku netlačí a klidně vypijete litr na posezení. Tělo jí asi pouští okamžitě do krve, což je evidentně výhra pro ředění krve na správnou konzistenci." Do organismu se vstřebává opravdu rychleji, a to díky nízkému osmotickému tlaku. Krev se tím naředí a srdce má mnohem více práce takový velký objem krve zvládnout. Ještě k tomu "atomárnímu vodíku" - ten existuje jen velmi krátkou dobu například při rozpouštění kovů v kyselinách. Ihned se však slučuje na normální molekulární vodík H2 a jeho účinek na organismus je nulový v důsledku jeho malé rozpustnosti ve vodě.
18. Prosinec 2020 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Nofran (anonym)
Odpověď na Co si představujete pod
Odpovím vám pane chemik.. Rozhodl jsem se raději ukočit pití městské vody z řádu v které po destilaci 3 litrů (500ppm) zůstává na dně malý panák hnědého smradlavého kalu. (mohu vám poslat vzorek) Co to je nevím a ani mne to nezajímá..Pokud budete chtít udělat rozbor,tak vám s radostí dodám velkého panáka tohoto smradlavého humusu..Tím jsem ztratil liluze,natož abych věřil někomu druhému,jak si zodpovědně dělá svoji práci v tomhle režimu..Vím co dokáže pití demineralizované (osmotické,destilované) vody,ale já si tu vodu tlakem čistím na její vysokou.. čistotu (7 ppm)..Dříve jsem jí pracně destiloval na(0 ppm)...Ve vodě samozřejmě doladím Anionty a kationty podle toho na co jí zdravotně potřebuji.. Kvalitních a loaboratorně kontrolovaných lázeňských vod je dost,abych si vybral..Vodu domíchám na 150 ppm přesně takovou,jakou pili po lidské generace našich předci..Oni nepili vodu z krápníkových jeskyní,ale vodu povrchovou..Větví nelze vyvrtat vrt a čerpat vodu která se v Česku pije běžně a má 450 ppm..Tato voda vytváří krásné krápníkové jeskyně..A co ty vodovodní trubky zanesené za dvacet let?Co konvičky plné sanitru!!! To je tělu prospěšné? A to mne chcete říct,že ten neanorganický humus tělo potřebuje a pak vyloučí? Víte kolik kilo za život se ve vás usadí tuhých minerálů? A co ta bolest kloubů páteře a praskání v nich v pokročilém věku, takřka u každého člověka co to je? Ano tuhé minerály příteli..Vodu piji průběžně celý den,což je logické..Na stříbro nezbylo místo..Tak někdy jindy...
21. Prosinec 2020 - 5:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Nofran (anonym)
Odpověď na Co si představujete pod
Vysvětlení pro "chemika" - Co je koloidní a intové stříbro.. Koloidní stříbro je vodný roztok kationtů stříbra (Ag+). Jedná se o nanočástice čistého metalického stříbra, rozptýlené v čištěné vodě (destilované 0ppm) Koloidní stříbro má díky svým antimikrobiálním účinkům využití v široké řadě případů. Před objevem moderních antibiotik se koloidní stříbro používalo jako univerzální lék na řadu infekcí a onemocnění. V poslední době se opět těší velké oblibě a někteří lidé tvrdí, že dokáže nahradit antibiotika (je to dokázané) a další léky na léčbu bakteriálních, virových a plísňových infekcí. Dnes již vyšeptaná antibiotika likvidují tak 7 druhů patogenů,Ionty stříbra jsou považovány za "biologicky aktivní" substanci, která je odpovědná za léčivé účinky koloidního i iontového stříbra,která dokáže likvidovat 650 druhů patogenů plísní,bakterií a virů...Stříbro se používá od dob Říma,kdy se zjistilo, že se velmi prodlužuje doba životnosti mléka ve kterém byla lžíčka ze stříbra... Rozdíly mezi koloidním a iontovým stříbrem Koloidní stříbro vzniká rozptýlením nanočástic čistého stříbra v čištěné vodě (desliované). Stříbro je tak v roztoku rovnoměrně rozděleno v koncentraci, která je pevně stanovená. Velikost částic stříbra v roztoku se pohybuje řádově mezi 1-10 nm. Jen pro představu - velikost virů se pohybuje řádově mezi 15-100 nm. Proč je to zakázané je myslícímu člověku naprosto jasné..Výroba je totiž velice jednoduchá..Důkaz: Dej si pár kapek stříbra do skleničky s mlékem a do druhé nic nekapej a uvidíš co se bude dít "chemiku" !!!!!! Valná většina produktů neužívá stříbro koloidní ale iontové. Tyto 2 formy lze od sebe rozeznat relativně snadno, a to pouhým okem. Zatímco disperze nanostříbra je žlutá až hnědá (její odstín závisí na velikosti nanočástic a jejich koncentraci, resp. na stáří disperze), roztok iontového stříbra je čirý.
21. Prosinec 2020 - 6:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Laik (anonym)
Odpověď na Vysvětlení pro "chemika" - Co
A jaky je rozdil v ucinnosti iontoveho a koloidniho stribra? Muze mit stribro nezadouci ucinky?
21. Prosinec 2020 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Chemik (anonym)
Odpověď na Odpovím vám pane chemik..
Ten tzv. hnědý humus, co zbývá při destilaci vodovodní vody, jsou vysrážené hydroxidy železa a uhličitan vápenatý (modifikace aragonit). Aragonit je též součástí usazenin ve varných konvicích apod. Když vám vyhovuje pití demineralizované (nebo destilované) vody, je to vaše věc. Jinak desinfekční účinky stříbra jsou známé od nejstarších dob, podobně se chovají i jiné kovy, např. měď. Cpát do sebe zbytečně stříbro (které není esenciálním prvkem) považuji za zbytečné až nebezpečné. Dotaz: čeho se týkají vámi uváděné jednotky ppm, jde o odparek, tj. celkovou mineralizaci vody?
21. Prosinec 2020 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Odpověď na Vysvětlení pro "chemika" - Co
Citace: "Koloidní stříbro je vodný roztok kationtů stříbra (Ag+). Jedná se o nanočástice čistého metalického stříbra". Pisatel zjevně nechápe rozdíl mezi iontem (Ag+) a metalickým stříbrem (Ag).
21. Prosinec 2020 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Nofran (anonym)
Nevidím jediný důvod,proč bych měl do sebe cpát koloidní stříbro stále..Antibiotika do sebe také nikdo necpe stále..Při nekvakvalitní vodě při výrobě iontového a kolidního stříbra vzniká nebezpečí argyrie (zmodrání)..Jde o předávkování stříbrem..Ale co já se s tím psát nebudu,tady máš odkaz: https://www.rehabilitace.info/nemoci/argyrie-co-je-to-za-nemoc-priznaky-priciny-a-lecba/... A k té vodě...Tak ,že dobrou železnou vodu do těla ti přeji,když jí máš rád..Já si ji klidně odfiltruji a doplním si jen do určté meze potřebné minerály,které tam mám stejně jen kůli chuti vody.. Tělo to stejně považuje za humus a vyloučí ten neorganický minerální sajraj.. Tělo potřebuje organické minerály,které hltá plnými doušky z rostlin a ze stravy..To je pro tělo přirozené a né ty byznysové minerály z tablet,které se prodavají,aby se lidi tím mohli okrádat finančně..Byl jsem 2 roky na osmotické vodě a jsem tady..Pil jsem zeleninové štávy a jedl ovoce a krásně doplńoval potřebné organické minerály tímto způsobem.. Bylo to ovšem časově nákladné a i spotřeba proudu nebyla zanedbatelná.. Nyní otočím kohoutek napustím si protlačenou čistou vodu a dám tam panáka lázeňské vody,kterou si dám ionozovat na 9.3 pH..To co pijí ostatní mne nezajímá..
21. Prosinec 2020 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Vypadá to, že máte hodně volného času, když si dokážete takhle vyhrát s obyčejnou pitnou vodou.
21. Prosinec 2020 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Nofran (anonym)
Odpověď na Vypadá to, že máte hodně
Ano,tato obyčejná pitná voda je v našem těle zastoupena ze 75 %..Má na všechno v těle a k životu člověka rozhodující vliv...A kdo věří ,že druhý mu poskytne kvalitní vodu po které nezkamení a nezanese se toxiny je najivní hlupák..V dnešní době se na všechno kašle a jeden okrádá druhého.. Stačí nakoupené zboží Českými podnikateli Číny..Tam stojí zboží, které si koupím na AliExpresu za 1000 Kč + 200 Kč pošta..To samé zboží tady 20 tisíc.. Co k tomu dodat..
21. Prosinec 2020 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Nofran (anonym)
Protože mne server na tomto fóru začíná citelně omezovat prostor na psaní,tak se s Vámi loučím a přeji všem,krásné prožití Vánočních svátků a mnoho štěstí a zdraví do Nového roku...Vašek Pardubice..
21. Prosinec 2020 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Odpověď na Ano,tato obyčejná pitná voda
Norfan, vypadá to, že jsi zralý pro dr. Chcholouška.
21. Prosinec 2020 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Nofran (anonym)
V Německu se konečně našel lék na CORONA VIRUS. Němečtí lékaři neuposlechli zdravotní zákon WHO, který požaduje, neprovádět pitvy při úmrtích na koronavirus a zjistili, že smrt NEDĚLÁ VIRUS, ale BAKTERIE,.Vede ke krevním sraženinám a ke smrti pacienta. Německo poráží takzvanou Covid-19, což není nic jiného než "široká intravaskulární koagulace" (trombóza). A způsob jak ji léčit, znamená léčit ji antibiotiky, protizánětlivými léky a antikoagulaci. PRVNÍ - ASPIRIN. Tuto senzační zprávu pro celý svět přinesli němečtí lékaři pitvou mrtvých těl produkovaných Covid-19. Němečtí patologové navíc říkají, že mechanické větrání a jednotky intenzivní péče nikdy nebylo třeba. V Německu začala změna protokolu KDO identifikoval a odstranil mezinárodní globální epidemii Lék už byl znám, ale WHO o tom Číňany neinformoval, je to jen obchod!!! Zdroj: Německo, Ministerstvo zdravotnictví. Sdílejte!!!!!! Ať se to dostane do celého světa! Předejte to své rodině, sousedům, známým, kamarádům, kolegům, do okolí. Prevence? Užívejte 100 mg aspirinu a apronexu nebo paracetamolu. Proč? Protože bylo prokázáno, že Covid-19 stimulací podporuje vývoj trombózy. Protože krev není nasycená kyslíkem. Krev houstne, její proudění v srdci a plicích zpomaluje, člověk nemůže dýchat a rychle umírá. V Německu byl porušen protokol o doporučení WHO a byla provedena pitva těla, která zemřela na Covid-19. Tělo, paže, nohy a další části těla byly otevřeny a bylo zjištěno, že krev se rozšířila a žíla a krevní sraženiny ve všech žilách a krevní sraženiny v tepně zasahují do normálního průtoku krve a zabraňují dodání kyslíku do všech orgánů, zejména mozek, srdce a plíce a pacient nakonec zemře. Německé ministerstvo zdravotnictví okamžitě změnilo protokol léčby Covid -19 a začalo předepisovat infikovaným pacientům 100 mg aspirinu a apronaxu - výsledek: pacienti se začali zotavovat a došlo ke zlepšení. Poskytněte tyto informace, okamžitě je zpřístupněte veřejnosti v celé zemi. Německo /naštěstí/ porušilo normu, po celém světě budou soudní spory za skrytí tolika úmrtí a za kolabující ekonomiky mnoha zemí po celém světě. Ať všichni pochopí proč byl vydán rozkaz pohřbít mrtvé okamžitě bez pitvy a označit je jako velmi znečišťující. Je v našich silách konat spravedlnost a doufat, že můžeme zachránit mnoho životů. Proto fungují antibakteriální gel a oxid chloru..... Všechna PANDEMICKÁ PSYCHIS byla potřeba, protože byznys je byznys. Stínová vláda chce očkovat vakcínu a implantovat čip, který zabíjí masy k ovládání populace a snížení světové populace. Je to plánované a kruté, ale neskryje se to, jen na nějaký čas A J E T O V E N K U !
22. Prosinec 2020 - 3:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jednou jsem se zapovidala na internetu s nejakou laborantkou a ta mi tvrdila to same, ze vsem v laboratori je jasne, ze ti lidi v nemocnici maji bakterialni infekci, ale ze to nikdo neresi, nikdo nepatra jakou. Jenze co to je anonymni rozhovor na internetu. Mate presny zdroj, kde se o tom v Nemecku pise?
22. Prosinec 2020 - 6:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Nofran (anonym)
Odpověď na Jednou jsem se zapovidala na
Dobrý den paní Hanko.. Toto je přeložený e-mail od sestry z Německa.. Dnes jsem na Váš popud hledal nějaké bližší informace.. Sestra to také dostala emailem.. Nikde v síti Německého internetu jsem nic nenašel a nebo mám smůlu.. Může to být tedy hoax..I když je pravdou,že jsem také četl o souvislostech srážení krve s Covidem-19.. Je to nesmírná ostuda světového zdravotnictví..Viry a bakterie jsou zde od vývoje člověka a přestože do něj tečou triliony dolarů, tak není 100 let žádný zájem..Pouze a jenom prachy..V takovém případě není vůbec potřebné.. Nikdy stejně dřív žádné nebylo a asi to bylo lepší...
22. Prosinec 2020 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Volič (anonym)
Neberte politikům koronavirus! Je to mimořádně vhodná příležitost pro zamaskování krachu tzv. celosvětové globalizace a ekonomiky EU zvlášť. Taková šance se už nikdy nebude opakovat.
22. Prosinec 2020 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
nofran (anonym)
Odpověď na Neberte politikům koronavirus
Ale horší je její multikulturalismus, který je zaměřen proti původním evropským národům a lidem. Evropská unie otevřeně podporuje masovou imigraci a islamizaci Evropy. Eurokomisařka Ylva Johansson otevřeně říká, že Evropa potřebuje více a více imigrantů. Evropská unie je smrtelným nepřítelem Evropy a evropských národů. Je přece zásadou zdravého rozumu, že když přijdu k někomu domů, je mou povinností přijmout pravidla mého hostitele. Multikulturalisté říkají, že to je naopak – že to jsme my, kdo se musí přizpůsobit zvykům, pravidlům a hodnotám imigrantů! Islám je nenávistná ideologie a je proti našim ústavním právům a proti našemu konceptu občanských svobod. Unijní elity chtějí zničit evropské národy masovou migrací. Lidé bez své vlasti, bez národní hrdosti a bez tradičních křesťanských hodnot mohou být lehce ovládáni globalisty, kteří chtějí ustavit totalitní Nový světový řád, v kterém není místo pro národy, rodiny, tradiční hodnoty a pro náboženství. V jejich vizi má existovat jedna globální centrální moc, která bude ovládat všechny lidi jako otroky.
23. Prosinec 2020 - 1:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Já to mám jednodušší , nosím plenku .
23. Prosinec 2020 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Odpověď na Ale horší je její
Jo jo, Spojené státy i Evropská unie zahájily svoje působení úplně stejně: vyhlazením původního obyvatelstva.
23. Prosinec 2020 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Dědek (anonym)
Náš ho měl a v životě prý během “léčby” neudělal víc práce než během “léčby”toho covidu.Dřeva udělal na 8 zim,střechu porovnal a novou králîkárnu postavil.Musí to být tedy nemoc tuze hrozná.No holt propagace covidfašismu je silnější než ve 30.letech nacismu a v 50.letech na Východě komunismu.Největší sîla toho viru je totiž v propagaci a úmyslném strašení lidí.Takových virů tu bylo,je a bude že bysme se museli vrátit zpátky na stromy kdyby měl každý vir takovou propagaci.
23. Prosinec 2020 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
nofran (anonym)
Dobrý den,dostal jsem zajímavou informaci, ale nic o ní nevím.. Posuďte sami prosím,zkopírujte tento odkaz a vložte: http://www.vaclavhrabak.cz/zaloba-na-lekarsky-system-z-duvodu-odmitani-lecby.html ŽALOBA NA LÉKAŘSKÝ SYSTÉM V ČESKU Z DUVODU ODMÍTÁNÍ ÚČINNÉ LÉČBY ONEMOCNĚNÍ COVID,JEŽ SE BĚŽNĚ POUŽÍVÁ V ZAHRANIČÍ A KTEROU MUŽE UŽÍVAT KAŽDÝ ...
28. Prosinec 2020 - 6:04
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
"Dobrý den, dostal jsem zajímavou informaci, ale nic o ní nevím." Když o ní nic nevíš, jak jsi poznal, že je zajímavá?
28. Prosinec 2020 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Nicméně (anonym)
Odpověď na Náš ho měl a v životě prý
při některých historických epidemiích vymřela v některých oblastech i převážná většina populace. Současná zdravotní krize vyvolaná covidem je obrovskou globální tragédií s komplexními důsledky pro lidstvo - nejen důsledky zdravotními, ale samozřejmě i ekonomickými, politickými, sociálními, ba dokonce i kulturně societálními.
28. Prosinec 2020 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano, (anonym)
Odpověď na při některých historických
je tomu tak. Mnozí lidé s nelibostí zažívají svoji obrovskou závislost na státní moci a odbornících, jako jsou epidemiologové, hygienici, a konec konců i obrovské farmaceutické koncerny, které vyvíjejí a vyrábějí protivirové vakcíny.¶ Dané situaci se musejí podřídit dokonce i ti nejarogantnější hlupáci, kteří si o sobě nejvíce myslí, že něco znamenají - mají své aeronety a Parlamentní listy, kterým bezmezně věří, mají svůj "zdravý selský rozum" a "vysokou školu života", takže o sobě dosud byli přesvědčeni, že vědí, co je správné a pravdivé, že nejsou žádné "ovce" a že se nenechají manipulovat mainstreamovými médii ani mainstreamovou politikou, zejména pak tou, která se uskutečňuje na úrovni EU.
28. Prosinec 2020 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jak je vidět, tak sem píšou samí blázni a žádní nemocní s koronavirem. Ti mají nejspíš jiné starosti...
29. Prosinec 2020 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Je zvláštní, že očkovací látka proti covidové chřipce byla vyvinuta za 10 měsíců, zatímco proti jiným virovým onemocněním (např. AIDS) je "vyvíjena" už asi 30 let a výsledky nejsou. Možná to bude tím, že případů AIDS je poměrně málo a tudíž zisky farmaceutických společností by byly nízké, kdežto covid je masovou záležitostí a prodej vakcíny bude tudíž vysoce ziskový (zvláště pokud se zjistí další nové mutace viru a bude třeba vyvinout nové vakcíny).
29. Prosinec 2020 - 12:50

Stránky

Přidat komentář