6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

cordyceps závislost?

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
mia (anonym)
zdravím, prosím mohl by nekdo říct, co vlastne obsahuje tento prípraveka jestli u nej nemuže vzniknout závislost? manžel je alkoholik rok po léčení a když začal brát cordyceps, prestal užívat antabus a celkove zmenil charakter. je to v souvislosti i s jeho novou prací jako je MLM a ruzné finanční produkty a semináre na téma zdravý životní styl, ale i tak si myslím, že toto neco bude obsahovat, co pusobí jako droga...
10. Září 2009 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
lea (anonym)
Nevím, já vybrala jedno balení a změny jsem nepozorovalal žádné ani při braní ani později. Řekla bych, že pocity jsem při jeho braní měla tak jako bych brala třeba nějký multivitamín, tedy žádné.
12. Prosinec 2009 - 0:30
Obrázek uživatele Návštěvník
luate (anonym)
Cordyceps čínský (Cordyceps sinensis) - je jako živá bytost. Je možné ho zařadit ke skupině flóry, tak jako ke slupině fauny. Cordyceps se vyskytuje ve vysokohorské Číně: v provincích Sečuán, Juňnan, Cinchaj a Tibet. Jeho forma existence je podivuhodně zvláštní. Ve skutečnosti, cordyceps je jako dvoujediná bytost. Je to i houba, je to i hmyz, jak to bylo řečeno v starobylé čínské knize "Nová kompilace farmakologie" (r. 1757). Cordyceps v zimním období žije v zemi jako houba ve formě kokonu. Dochází u něho k růstu podhoubí, které s příchodem letního období vyrůstá ze země ven, a cordyceps se úplně přeměňuje v houbu. V letním období vystřeluje z dceřinné cysty spóry (nebo askogonodia), které se usazují na housence motýla a začínají zde žít jako parazit. Nakažená housenka se zahrabává do země. V zimě houba postupně ničí vnitřní orgány housenky, ale chitinový obal housenky zůstává neporušený a houba postupně vyplňuje celé její tělo. Cordyceps žije ve vysokých horách, ve výšce 3500 m nad mořem. Housenka, na které žije cordyceps, má extrémně vysokou schopnost přežití. Živí se oddenky vysokohorských rostlin, včetně takových jako jsou: Hořec, Astragal, Ofiopogon. Housenka cordyceps během dvouletého vývoje v zemi snáší dlouhé hladovění, chlad a nedostatek kyslíku. Tělo houby cordycepse je bohaté na živiny a specifické enzymy a další látky, vlastní pro rostliny vysokohorských biotopů. V Číně je cordyceps tradiční lék. Stojí na stejné úrovni s takovými všeobecně známými prostředky pro upevnění zdraví a zvýšení odolnosti organizmu jako jsou ženšen a jelení parůžky. Historie použití cordycepsu v Číně jako prostředku k upevnění zdraví a prevence se počítá už na více než 1200 let. Před mnoha stoletími Činané znali cordyceps jako "zázračné boží dílo", jako talisman. Jak hovořili čínští lidoví léčitelé, cordyceps pomáhá lidem zbavovat se množství chorob. Více na: luate@atlas.cz
16. Prosinec 2009 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
isabela.krasna (anonym)
Dobrý den, mám zkušenosti s tímto Cordycepsem: http://www.cinskamedicinatiens.cz/cinskelecitelstvi/eshop/0/3/5/12-Cordyceps-Kordyceps a můžu ho jenom chválit. Vždy zabral, na co měl. Je však jasné, že u někoho je potřeba tento produkt na daný problém doplnit dalším. Já za sebe a svoji rodinu mohu jenom doporučit :).
23. Srpen 2014 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
MaDi (anonym)
Cordyceps čínský...Tak jestli má podobné účinky jako mají jelení parůžky, tak to bude bomba! Nebude to zas taková atomovka, jako rozemletej kel nosorožce, kterých už běhá jen tak 20, ale asi to bude lepší než naše Micka, kterou jsme zakopali i s koťaty na zahradě... :-)
23. Srpen 2014 - 12:18

Přidat komentář