Reklama

Přidat komentář

Jana (So, 15. 7. 2006 - 18:07)

Jani, mame rovnake mena, rovnaky problem, rovnaky vek - ja mam 42. Akurat som slovenka. Presli odvtedy 3 mesiace, ja som nasla tvoj prispevok az dnes., chcela by som vediet ako si na tom teraz. Ja zle, aj dnes, som taka sama smutna a citim sa vnutri prazdna. Ja to mam asi 8 rokov, nikdy predtym by som si nebola ani pomyslela ze touto zvlastnou chorobou alebo co to je, budem trpiet aj ja. Navonok posobim ako dost silna zena, ale pritom aj citliva, mam zmysel pre zodpovednost aj pre humor. Ale pravda je taka, ze to neunesiem, chcem byt dobra pracovnicka, matka...je toho na mna asi vela, a chcem si najst partnera - lebo momentalne ziadneho namam. Chcem byt stihlejsia ako momentalne som, diety drzim skoro pravidelne, ale nikdy nie do konca....je to nekonecny kolotoc, uz asi nemam sil ho zastavit, ale na druhej strane sa bojim, velmi sa bojim o svoje zdravie..mam 10 rocne dieta, ktore ma potrebuje...Jani, ak ta mozem poprosit, ozvi sa, ako si na tom, ci sa ti podarilo s tym nieco urobit...dakujem...