Reklama

Přidat komentář

b. (Po, 31. 1. 2005 - 23:01)

Sissi to napsala dobře, nic neřeší, jen tady hodila téma k zamyšlení. Já jsem byla holka v době, kdy se objevila Twigy. Bylo to haló, chvíli některý holky blbly, aby se jí vyrovnaly v hubenosti až vyčouchlosti, ale zdaleka to nebylo, co dneska. Tolik nenávisti, co je mezi lidma, jak se někdo hanlivě až sprostě vyjadřuje o silnějších, nebo chcete-li tlustých lidech. Nedavno jsem četla diskuzi o Halině Pawlovské, no tolika ubohosti, co dovedou lidi napsat, se jen tak nevidí. A ze všech přitom hlavně mluví závist, že ta ženská, přestože je silná, dovede s tím žít, má šmrnc a hlavně umí vydělat prachy a to nejvíc vadí. Jinak zrovna s ní ty koktejly v reklamách, je to opravdu byznys, nezhubla nic, viděla jsem ji v té době několikrát na vlastní oči na Karláku ve špitále, jenom ji dovedou"dobře" oblíct do černého, nikdy ji neukážou, jak si sedá a když má někde živé vystoupení, odchází z jeviště pozadu, aby maskovala velké pozadí. Lidi přece nemůžeme posuzovat podle toho, jestli jsou tlustí nebo hubení, ale podle jejich povahy a jak se říká, duše.