Reklama

Přidat komentář

Sissi (Po, 31. 1. 2005 - 09:01)

Zdá se mi, že časopisy si s dnešním módním stavem nějak nevědí rady, co je IN nějak není jasné a chtějí hrát na obě strany, aby získaly co nejvíce čtenářek ( hubené, tlusté, ošklivé, krásné ) a tak se prostě snaží, ale často si ty článečky dost odporují a protiřečí. Ráda si kupuju časopisy a prohrabuji se děním ve světě, módou, novinkami... ale začínám se pozastavovat nad tím, jak je časopis doslova nadupaný dietami a zároveň opěvuje boubelky. Také z reklamy na nás vykukuje boubelka, která nabízí drink na hubnutí a zároveň vypouští z úst větu, že milejší než hubeňourky jsou přece boubelky. Také jsem si všimla, jaká zášť a závist panuje zde na internetu mezi hubenými a silnějšími. Proč média rozpoutávají válku mezi štíhlými a silnějšími? Mně je dobře ve svém těle, jsem od přírody hubená, ale cítím se skvěle, mám kamarádky různých postav a mám je ráda takové jaké jsou, co pořád všichni řeší? Já svým tělem nikoho nechci provokovat, ale často tomu tak je, stávám se terčem narážek. Dopadne to tak, že se vše otočí a štíhlé holky budou terčem posměchu? Já nepřiberu ani gram, ať sežeru co sežeru, můžu za to? Ať nechají média nás ženy konečně žít!!!!!!!!!!!!!! Bez rozdílu váhy!!!!!!!!!!!Za vším jsou jenom peníze a byznys! Byznysmané hrají na obě strany, zároveň boubelce nabízejí drink na hubnutí a XXL oblečení a přesvědčují ji, jak jí to bude slušet. Proč sebou necháme takhle manipulovat???