Reklama

Přidat komentář

Lucka (Po, 16. 11. 2009 - 17:11)

Ahojte.Som študentka 5.ročníka psychológie na FF MU v Brne.V lete budem končiť a čaká ma diplomovka a štátnice. Ako tému diplomovej práce som si zvolila mentálnu anorexiu a bulímiu.Chcem sa zamerať na telesné sebepojetí,sebeúctu a objektívne vnímanú úspešnosť čiže ako sa to ktoré dievča cíti,vidí,aký je jej ideál a ako si myslí,že ju vidí opačné pohlavie.Sama som si prešla ako anorexiou tak i bulímiou preto som si ju zvolila ako tému diplomovej práce.Všetko to u mňa začalo v 12rokoch,čo je pomerne skoro dalo by sa povedať,a trvalo to až príliš dlho.Bojovať som začala,až keď som sa dostala do nemocnice s hladinou draslíka 2,2.Vtedy mi doktor povedal,že keď odídem,môže sa stať,že mi vo výťahu skolabuje srdce,lenže oživiť sa už dať nebude.Viem presne,čo to je,ako sa človek cíti,aké myšlienky ho prenasledujú.A prečo píšem?Pretože by som potrebovala zohnať na svoju diplomku 30 dievčat,ktoré trpia,alebo trpeli anorexiou a 30 s bulímiou.Išlo by iba o to,že by som Vám dala 3dotazníčky,ktoré by ste mi vyplnili.Žiadne údaje nebudem zverejňovať,všetko bude anonymné.Najlepšie by bolo,keby to boli vysokoškoláčky,ale budem rada,keď sa mi budete hlásiť aj mladšie dievčatá.Pokiaľ budete chcieť s niečim poradiť,alebo počuť moje skúsenosti,kľudne mi napíšte,rada si s vami popíšem.Budem čakať na vaše správičky.Píšet mi prosím na e-mail:[email protected]