Reklama

Přidat komentář

taky jedna idio (Čt, 15. 2. 2007 - 18:02)

ahojky..taky se to snažím přeprat..už dost dlouhou dobu. Jenže poslední dobou je to spíš horší než lepší. Naštěstí jsem to nikdy nedopracovala až tak, že bych zvracela a jsem fakt ráda, že mám tuhle záklopku,nedokázat si strčit prst do krku a zvracet..protože to občas člověka po těch "záchvatech" napadne. Myslím, že ta cesta ven by byla daleko horší. I tak nevím, jak z toho ven.Přitom chci, nějak to nejde, je to silnější. Takový "záchvat",pak jsi chvíli jak smyslů zbavená..a pak přijdou ty výčitky. Snaha to zvládnout. Ale nevím, proč to nejde. Lia tady píše pro aaaabbbbcccd, že jí může něco ze svojí zkušenosti poradit..jak z toho fakt ven..Jak se Ti (nebo vám ostatním,co jste to přepraly..)podařilo přestát ty "krize"a vydržet a vrátit se do normálu? Vím, že je to běh na dlouhou trať. Já tomu říkám "absťáky"..kdy stejně třeba po čtyřech dnech normálního režimu to tělu chybí a je to v háji..Neovládnu se a je to tady na novo. Vím, že je to hodně o psychice..něco se ve mně "porouchalo" a teď se nemůžu najít..Je pravda, že se říká, že anorexie má blízko k bulimii a často ti co na ní začínají, hupsnou do bulimie. Z vlastní zkušenosti to znám..to jsem překonala, ale teď nevím, proč se někde v zádu v hlavě nemám ráda a ničím se tímhle..Mohla bych být spokojená se svou postavou, ale nevím, kde se to ve mně bere..trochu je to i zvyk, návyk..