Reklama

Přidat komentář

lia (Pá, 2. 2. 2007 - 20:02)

ty pipinky mají psychickou poruchu. je mi 30 let. od 16 do 17 jsem měla anorexii, zhubla jsem kolem 30 kg. byla jsem taková pipinka víš? V době mých sladkých sedmnáct mě napadla "báječná" myšlenka, nebo spíš nápad. Četla jsem tenkrát v bravíčku o holce která hladověla, pak už to nebylo k vydržení a tak jedla a zvracela. To je nápadíček..od 17 do 20 jsem nakupovala jídlo a zvracela ho a nenáviděla se a styděla se za sebe a přišla o většinu svých kdysi krásných zubů..Protože nadtrávené jídlo které rozkládá kyselina v žaludku mi ty zuby rozleptalo..Kdysi krásné a husté vlasy jsem si musela dát sestříhat. Pak jsem přišla ještě o jiskru v oku, o přátelé a pak i o úsměvy. A pak jsem začala pít alkohol, abych nemusela jíst a zvracet. Po alkoholu jsem chut na jídlo neměla a tak jsem se propracovala až do léčebny.
Dnes jsem silný a silně ponaučený člověk. Během krátké doby jsem se dostala na dno společnosti a chtěla umřít. Proč? Abych byla moderní a dokonalá.
Dnes se mám ráda taková jaká jsem. Každé ráno je neskutečný zázrak, protože mě nic neovládá. Jsem nezávislá až na ty cigarety. Bulímie o které bych vám mohla napsat knihu vás pohltí a zničí. Bude te se tak nenávidět a podceňovat, budete tak odporné a ustrašené aby nikdo nic nepoznal...bude to takové, že vás buď zabije nebo znehodnotí...Nebo si tím holky projděte a třeba to dotáhnete k drogám a šlapání..