Reklama

Existuje Bůh?

Slavěna (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Když tě tak trápí osud...No jistě. A když mě náhodou zaujmou problémy hladových sirotků v Sůdánu tak mi odpovíš proč si jich hned 10 neadoptuju, když jsem tak chytrá, že?

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Jestli ti slívka promazává...Ty jsi momentálně asi opožděná kravka.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Možná budeš mít štěstí...Ty blbečku. Já nechci násilníka. To poznám. Že je čuně. Mám na to už dost zkušeností. A víc se to "profackovat, nechat vyzuřit" dá očekávat od ateistického burana.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Mimochodem, ty si o podobnou..."profackovat, nechat vyzuřit" říká muž o ženě

Aby tě nezavřeli.

Borec (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

No fuj!!! Aspoň vidím, že...Možná budeš mít štěstí a najdeš si zbožného křesťana, kterej tě bude mlátit z horlivého náboženského přesvědčení.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Mimochodem, ty si o podobnou...Chudáku, pořiď si boxovací pytel.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Mimochodem, ty si o podobnou...No fuj!!! Aspoň vidím, že nějakýho tupýho ateistu určitě ne.

Borec (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

"Tady zase působí zlou...Mimochodem, ty si o podobnou nerovnoprávnost přímo koleduješ. Nedá se s tebou jednat na rozumový bázi. Ani na tý emoční. Nejlepší moteda bude profackovat, nechat vyzuřit, pod sprchu, profackovat a je klid. Ale nechtěl bych být ten, kdo se s tebou bude někdy zlobit.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Ten muslimský patriarchát má strašlivou stránku. Ty mužský jsou na všechno sami, když maj problémy, musí se poradit radši s oslem, než se ženskou. Podle toho to taky vypadá. Podle mě jsou v tomto oběti sami sebe a mělo by se s muslimským světem jednat jinak, ne takto násilně.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Polovina jemenských žen...No... tam jsou prostě ještě hodně pozadu. Ani ty mužský ještě nedosáhli emancipace. Tam nepomůže export feminismu, ale vůle k tomu, aby se tyhle lidi normálně přirozeně přizpůsobili světu, bez válek. To by museli žít jinde, aby se to nestalo.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

Můžeš si postavit..."Tady zase působí zlou krev ta snaha řadit všechno (včetně lidí) do hierarchie, do těch tvých "levelů"."

Jak komu. Já to tak vidím. Lidi mají různý levely a já preferuju věřící oduševnělce, který chápou, že základ zvířete už byl obohacen o pár dalších programů až do nebe. Se zvířetem se blbě přečká třeba hladomor, nebo tak něco.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

Tos taky nenapsala žádnou...No to samozřejmě taky. Jenže ženská ho nejdřív musí skutečně chtít. Já kdybych chtěla tenkrát toho, co jsem ho údajně tak chtěla, tak by stačilo se hezky oblíknout, učesat a vystrčit, chápeš. Ale já to stejně neudělala. Sama sobě jsem se divila, proč se stydim být před ním hezká :-D Sebezachovávací systém člověk neoblbne.

matouš (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

Polovina jemenských žen...Když tě tak trápí osud jemenských žen, tak předpokládám, že tam pracuješ jako terénní pracovnice. Psaním na internetu jim moc nepomůžeš.

Borec pro suei (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

Můžeš si postavit duchovní nadstavbu třeba do nebes, ale pokud budeš ignorovat, že má základy na zemi a tvrdit, že se v těch nebesích vznášíš, tak žiješ ve lži.
Proto říkám, že jsme zvířata.

Ohledně nerovnoprávnosti muže se ženou můžu říct, že v zákonech to měli zakotveno hlavně monoteisti jako jsou křesťani a muslimové. (Dva největší zdroje zla na zemi, pokud můžu soudit já.)
Křesťani už se z toho trochu vymanili (protože se vymanili z moci samotnýho křesťanství), muslimové v tomto směru stále dodržujou aláhovu vůli.
Eště hinduisti to maj tušim dost vyhrocený. Všude jinde je to mnohem víc na pohodu, protože to neni bráno jako nerovnoprávnost, ale spíš jako neporovnatelnost.
Tady zase působí zlou krev ta snaha řadit všechno (včetně lidí) do hierarchie, do těch tvých "levelů".

Slavěna (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

Ano suei, hezky jsi to...Polovina jemenských žen byla provdána násilím v době, kdy byly ještě děti.

Slavěna (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

jenže ony vás přechcaly a...Ano suei, hezky jsi to napsala.
Přikládám obrázek dokazující nutnost feministického hnutí v Jemenu. ještě tam evidentně nedorazilo.

http://www.washingtonpost.com/lifestyle/style/world-press-photo-2012-winners/2012/02/10/gIQA1EJ83Q_gallery.html?wprss=#photo=4

matouš (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

Ale houby oběť. To jde o...Tos taky nenapsala žádnou novinku. Jenom jsi pozapomněla napsat, že se ta ženská musí chlapovi zamlouvat. Pak teprv může začít ta komedie.

matouš (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

konec řezníkům!!!!Kdo ti to řekl? Na novinkách nepíšou, že by se rušily masny.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

To bylo myšleno ve vztahu...Ale houby oběť. To jde o to, jakýmu blbcovi se dá. Protože se jí zdá. A stejně - když ženská nechce, tak může nápadník lízt po okně a houby z toho. Ženská tě musí chtít nejdřív. Pak se jí můžeš teprve úspěšně dvořit, aby to nebylo tak trapně přímočarý :-D

matouš (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

To si pleteš se samicema...To bylo myšleno ve vztahu chlap - lovec, žena - oběť.

Reklama

Přidat komentář