Reklama

* WEBKAMERA-- VideoChat *

Zdeněk z Ostrav (So, 19. 6. 2004 - 14:06)

INFO.Na webu http://kluby.quick.cz/ je založen KLUB s tématikou komunikace (tedy psaní, volání a video "live") přes ICQ, SKYPE a EYEBALL chat. Klikněte si na odkaz: http://kluby.quick.cz/klub.asp?klID=12267&k=1 Nalezneta tam informace, programy ke stažení ZDARMA a diskuzi o zkušenostech s používáním těchto programů.'

Ignácius R. (Po, 14. 6. 2004 - 23:06)

Co je Skype ?Skype je volný a jednoduchý software který umožnuje abyste se dovolali skýmkoliv někde ve světě. Skype vytvořily autoři známeno programu KaZaA. Využívá inovované P2P technologie spojeni z jinými uživateli Skype. Je určen právě pro vás, kterým vadí vysoké poplateky za telefonování !Skype je rychle a snadný instalovatelný. Jen stačí stáhnout, zaregistrovat, a v minutě můžete z vašeho PC volat vaše přátele na Skype. Volání přes Skype ma znamenitý zvuk a je vysoce bezpečný s šifrováním. Nejlepší ze všeho. Skype nepotřebuje aby se měnili parametry vašeho připojení firewall nebo routeru, je funkční právě přez ně ! K překladuTato stránka si neklade za cíl kompletní překlad originálních stránek autorů programu Skype. Pouze se snaží o možnost najít nejnovejší verzi jazykové mutace v češtině a uvést odkaz na konferenci k temuto programu. Kde hledat Skype ? Tady: http://skype.tydyt.cz/Originál webová stránka (Anglicky) Konference k programu Skype (Anglicky) Konference k programu Skype (Česky)Čeština pro v.0.98 Pavel Bedáň Čeština pro v.0.98.0.04 Pavel Bedáň Archiv starších verzí Skype v.0.98.0.06 Překlad stránky: TydýtPomoc při tvorbě: Pavel Bedáň Staženo z http://www.skype.com/'

Ignácius R. (Po, 14. 6. 2004 - 01:06)

Pro ty,kdož nemají webkameru,ale jen mikrofon: zkuste program SKYPE 0.98, info v češtině,včetně programu ke ztažení, naleznete zde: http://skype.tydyt.cz/ funguje to i u pomalého připojení (já mám např.jen 64 kbs), můžete si s protějškem povídat jak dlouho chcete, ale, ve SKYPE se dá i písmenkovat, podobně jako u ICQ.Pokud chcete poradit, bývám on-line na ICQ: 204.872.245 *Zd.'

ALENA (Ne, 2. 5. 2004 - 19:05)

Já používám program messenger.'

Panacek12345 (Ne, 18. 8. 2019 - 13:08)

ahoj chtela by jsi na mesengru popovidat, diky

Panacek12345 (Út, 21. 5. 2019 - 11:05)

Ahoj dáš kontakt? Můžem trošku?

Panacek12345 (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

ahoj dáme mesengr? chceš?

man (Ne, 2. 5. 2004 - 10:05)

Připojuji se na eyeball pomocí videokarty a normální kamery,myslím,že kvalita obrazu je lepší než u webkamerek,nicméně mám dva problémy.Jedu na W98 a často se mi program seká a to tak,že musím restartovat.Je to nepříjemné,zvlášť když mám na drátě nějakou ženskou...Zkusil jsem to tedy na notebooku s XP a digitální kamerou,tam mi ale připojení uživatelé hlásí,že mají jen zelenou obrazovku,u mě je ale vše v pořádku.Nevíte někdo co s tím?'

bilgin_27m (So, 1. 5. 2004 - 17:05)

sex

Markýz (St, 28. 4. 2004 - 05:04)

V mučírněV mučírně bylo přílišné horko. Hořel zde velký krb, jehož oheň osvětloval celou místnost.Po nahém těle dívky ležící natažené na žebříku stékaly kapky potu. Nebylo to jen vedrem, ale také zoufalým pocitem z palčivého tlaku v podbřišku, způsobeného k prasknutí naplněným močovým měchýřem.Dívka jen potichu sténala, její útrapy začaly před půlhodinou, kdy do ní její věznitelé naleli trychtýřem dva litry vody, pak ji svlékli a natáhli na skřipec.Nyní se většina požité tekutiny přemístila do jejího měchýře a nešťastnice jen zoufale zatínala zuby, ve snaze ten mučivý nápor v podbřišku udržet."Prosím, pusťte mě, já se musím...vymočit," zašeptala prosebně dívka."Ale jistě, pustíme tě, jen co se přiznáš," odpověděl jí vyslýchající."Ale já..." vzlykla dívka, "jsem vážně nevinná.""To už jsem slyšel stokrát," zavrčel vyslýchající."Prosím...já už to nevydržím," zasténala dívka.Vyslýchající se uchechtl."Dobře, dobře, už brzy se vymočíš, slibuju. Pánové..." zavolal.Do mučírny vstoupili dva pořízci. Úzký pruh světla z chodby na chvíli ozářil dívčino od potu lesklé tělo natažené do té míry, že se na něm rýsoval každý sval a šlacha.Dívka pohlédla na oba příchozí a zlá předtucha jí zahlodala v útrobách.Oba muži měl ve svých rukou nepříjemně dlouhá husí brka. Snad na psaní, blesklo dívce hlavou. A nebo na...."Pánové, přistupte blíž. Tady slečna si už dlouho nemůže vzpomenout. Prosím povzbuďte jí paměť. Pokud vím, jste na to odborníci."Muži se jen zle uchechtli a přiblížili se k bezmocné krásce.Jeden z nich se postavil přímo k jejím bosým nohám a druhý k horní polovině těla."Můžete začít," zavelel vyslýchající."Prosím, to ne," zablekotala bledá dívka, které bylo nyní už zcela jasné, jaká muka si na ni připravili.Muž stojící u jejich nohou ji začal oběma péry lechtat na chodidlech a jeho parťák naopak lehce přejížděl špičkami brků po nahých bocích ubohé zajatkyně.Dívka vybuchla smíchy a začala se svíjet.Oba mučitelé se škodolibým úsměškem pokračovali. Ten, jenž si pohrával s jejími chodidly střídal taktiku, chvílemi ji lechtal na ploskách, prstech a nártech chodidel chmýřím a chvílemi zase opačným tvrdým koncem škrábal její paty.Druhý zase pomalu a zálibně přejížděl od citlivých podpažních jamek po žebrech až dolů, na boky bříška a pak zase zpátky. Chvílemi se jeho pírka mazlily i s dívčími prsy a bradavkami a potom zase s bezbranným pupíkem.Upoutaná kráska řvala smíchy a škubala sebou v poutech. Její protesty byly naprosto zbytečné, pouta byla dostatečně pevná, aby se z nich nemohla osvobodit. Její tělo a všechny jeho citlivá místa byla vydána napospas dvěma rafinovaným mučitelům.Nebyla schopná vypravit ze sebe ani slovo, takřka se pro smích nemohla ani nadechnout, ale co bylo horší, zničující tlak v měchýři se už dostal za hranici, kterou byla schopná snést. Lechtání ten strašný pocit zestonásobilo a dívka cítila, že už to nevydrží ani okamžik.A skutečně-v příští vteřině se již objevil zlatý déšť z jejího rozkroku, který signalizoval, že je u konce svých sil.Oba její mučitelé ustali se svým mučením a odstoupili od dívky. Vyslýchající se zklamaně podíval na hodiny."Jen tři minuty, to je ale slabota. Už jsme tady měli přebornice, co vydržely skoro hodinu. No co se dá dělat...tak co, přiznáš se, nebo máme pokračovat.""Ne, prosím už ne," zasténala dívka. "Ano, přiznávám se. Ke všemu..."'

Ignácius (Út, 27. 4. 2004 - 00:04)

Eyeball Networks is the leader in real-time Internet video communications software.Eyeball Networks software and services enable real-time, high-quality Internet video communications from any desktop.Our patent-pending Any-Bandwidth

WebCamera (Ne, 25. 4. 2004 - 10:04)

Ahojky Evo!Ano, některé digitální foťáky se dají použít jako webkamera.Stačí nainstalovat, zapojit do PC podle návodu a pak třeba za pomoci programu z http//www.eyeball.com/ zapojit on-line.Mé ICQ je 179.872.562 tak se klidně ozvi :-) čauky!'

Eva (So, 24. 4. 2004 - 20:04)

já jí nepoužívám, protože nevím jak, mám ale foťák.Ahoj'

Eva (So, 24. 4. 2004 - 20:04)

já mám foťák který podle návodu lze použít jako webkameru. Nevím ale jak na to. Jestli mi chceš pomoct, tak moje icq je 300212473 a mejla máš. Ahoj.'

Panacek12345 (Ne, 18. 8. 2019 - 18:08)

ahoj mas email?

WebCamera (So, 17. 4. 2004 - 16:04)

Tome,tak se raději věnuj své přítelkyni Františkovi,či jak se jmenuje a neztrácej čas v tomto diskuzním fóru, neboť "Tempus fugit". ;-))'

tom (So, 17. 4. 2004 - 15:04)

holt tě se.. že je to tak, jak jsem to napsal.s tím se musíš zkrátka srovnat :-) je ale fakt, že jsem se někoho tím ...4%...mohl dotknout...je známo,že potrefená husa nejvíc kejhá :-)) a měl jsem spíše použít slovo .. exhibicionisté...ale jinak videochatu zdar, ovšem u nás doma jen tomu "nesexuálnímu".tak nějak nemám potřebu svoji přítelkyni "mediálně virtuálně anonymně exhibovat" což ona ani nepřipouští :-)asi jako většina ženských.P.S. ovšem chápu, že ty máš těch kontaktů spoustu a spoustu a tudíš už radši mlčím, ju? :-))'

WebCamera (So, 17. 4. 2004 - 08:04)

Tome, ve Tvém případě plně platí: "mluviti stříbro, mlčeti zlato.." A pokud máš 4% orientaci, tak je to smutné, ale netřeba to dávat najevo.Tak tady nedělej vlny a běž raději masturbovat na WC, čichajíce k slipům, které jsi odcizil v šatně na plovárně :-))'

tom (Pá, 16. 4. 2004 - 23:04)

jestli si myslíš, že si přes webkameru bude spolu s tebou honit svoji kočičku nějaká pěkná holka, seš na omylu. možná ale, že nějakej 4% se najde určitě.no a měnit si videoklipy? asi duševně jednodušší jedinec ti možná "svůj" či spíše z netu stažený videoklip pošle.každej normální člověk si své natočené hrátky nechá pro sebe.'

WebCamera (Čt, 15. 4. 2004 - 09:04)

Haloooo! Kdo tady ještě z vás používá Webkameru? ;-)'

Reklama

Přidat komentář