Reklama

PSYLLIUM

riva (Čt, 21. 3. 2013 - 19:03)

Rozmícháváte psyllium ve studené nebo teplejší vodě? Necháte ho napřed ve sklenici nabobtnat?

e (Čt, 21. 3. 2013 - 18:03)

Ahoj, zde je tip, jak snadno požřít psyllium. Vložte čaj. lžičku psyllia do úst, srkněte si vody a udělejte výplach úst (jako při čištění zubů) a polkněte. A je to. Nemusíte se trápis s nabobtnaným slizem "o) Mno a pak řádně zapít. Snad vám to pomůže.

Ota (Ne, 3. 2. 2013 - 22:02)

Jak velkou dávku psyllia používáte? Četl jsem různé články na internetu a píše se tam od 5g do 30g.Denní dávka vlákniny by měla být okolo 35g. Takže když jinak vlákninu nekonzumuji, mám mít dávky až okolo 35g. A jiný den když jím třeba ovoce, tak naopak si dát menši množství? Logiku by to dávalo.

Veronika (Út, 8. 12. 2009 - 09:12)

Ahoj,já tak rok užívám Dr.Popova! Jsem nadmíru spokojená. Teď jím novinku s probiotiky a jako fakt to funguje. V rodině taky chvála.
Hubnutí jen podpoří, ale chce to tak jako tak pohyb.

Návštěvník (St, 3. 6. 2009 - 21:06)

Vím,zítra to mám v plánu.Děkuji za zájem :-)

Granvin (St, 3. 6. 2009 - 16:06)

Lucie
Chápu, že to může být nepříjemné, ale je vhodné, aby se na tyto potíže podíval lékař.

Návštěvník (St, 3. 6. 2009 - 12:06)

Zatím jsem se k lékaři neodhodlala, ale vím, že to bude nutnost. Problémy mám delší dobu, jenom je nepříjemné o tom mluvit..

Granvin (St, 3. 6. 2009 - 00:06)

Lucie
A co Vám na to řekl lékař?

Lucie (Út, 2. 6. 2009 - 19:06)

Ahoj,psyllium beru přes měsíc a nějak to nepomáhá k pravidelné stolici..dnes jsem zjistila hlen ve stolici, je možné, že je to právě užíváním psyllia?? Máte někdo podobnou zkušenost??

ANDREA (Pá, 23. 1. 2009 - 13:01)

AHOJ TAK NEJLEPSI JE A CO MUZU VRELE DOPORUCIT JE PEVNA VULE Z TIMTO LEKEM MAM 30KG DOLE CO VY NA TO?

Granvin (Čt, 22. 1. 2009 - 12:01)

Lenka
Naopak znám člověka, který po braní psylia přibral, ale to by bylo na delší vysvětlování.
Každopádně tím podpoříte své zdraví a to je nejpodstatnější. Zkuste to a uvidíte.
Dejte si dvě ČAJOVÉ lžičky psylia, zapijte je půl litrem vody cca 10-15min před jídlem.

Lenka (St, 21. 1. 2009 - 16:01)

Ahoj, je tu někdo, kdo po braní Psyllia zhubnul? A pokud ano, tak jaké jste brali či berete dávky a kolik jste zhubli? L.

Jana (St, 23. 5. 2012 - 13:05)

Ahoj, chtěla bych se zeptat,...Nejsem odborník ale podle mě to může být tím, že na to málo pijete.

Empatik (Ne, 11. 3. 2012 - 16:03)

Chtěla jsem se zeptat, zda...Psyllium zamíchané do jogurtu mě kdysi ucpalo. Rozmíchám si ho do vody, někdy přidám šťávu z kompotu, takovým tím malým tyčovým mixérkem na našlehávání kávy.

(Ne, 11. 3. 2012 - 08:03)

jsem používal psyllium, ale vždycky se mi po něm začne motat hlava a je mi ještě hůř. Návod dodržuji, piji dost a celkově dbám na životosprávu. Zkoušel jsem za svůj život psyllium brát několikrát, ale po 3 dnech jsem musel přestat, kvůli zmíněným problémům.

Kamila (So, 10. 3. 2012 - 15:03)

Chtěla jsem se zeptat, zda si můžu psyllium nasypat do bílého jogurtu? Když si ho dám do vody tak to nemůžu vypít, tím jak to nabobtná :/

Ivana (Ne, 20. 11. 2011 - 17:11)

Já mám zase jiný problém a to takový,že mi po něm bývá špatně od žaludku. A to si dávám fakt jen malinkou kávovou lžičku do vody a hodně to zapiju. Taky po tom jdu až tak za dva dny na wc. To je divné,že?

Lenka (Čt, 2. 1. 2020 - 13:01)

Pouzivejte psylium v kapslich také mně po prášku bylo na zvracení kapsle pomohli

jitmik (So, 19. 11. 2011 - 14:11)

Martine, psyllium jako takove jiné druhy nemá. Dováží se v podstatě jedno jediné a akorát se balí do krabiček jednotlivých firem.
Je možné, že jste si zvykl, udělejte pauzu a znova začněte. Pauza nemusí být moc dlouhá, stačí týden až dva.

Martin (Pá, 21. 10. 2011 - 08:10)

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zdali někdo můžete doporučit nějaké dobré psyllium. Asi před rokem jsem zkoušel od doktora Popova a zezačátku to bylo jako zázrak, výsledky byly velmi dobré, ale časem to přestávalo fungovat (nevím proč), pak jsem zkusil Lepicol a to taky nic moc. Tak si říkám, zdali nemáte zkušenosti s nějakým psylliem, nevím proč mi to tak nepomáhá jako dřív (že bych si na to nějak zvykl?). Děkuji předem za odpovědi.

Reklama

Přidat komentář