Reklama

zneužití pacienta?

Jirka (Po, 15. 3. 2004 - 17:03)

Byl jsem na vyšetření u sexuoložky.Byl to trapas,ale musel jsem.Měl jsem problémy s erekcí a vzrušením vůbec.Pracovala tam doktorka,no jinak bych asi nezažil to,co se mi stalo.Bylo mi tehdy 25, jí asi tak 35-40.Nejdříve jsme jen tak povídali o problémech,co mám,pak jsem se měl svléknout a ona mě prohlédla.Když mi penis ztopořil,tak řekla,ať začnu onanovat.Můj problém spočíval v tom,že při souloži rychle ochaboval.Tak jsem začal onanovat.Když se začal blížit vrchol,tak to stopla.Pak měřila čas,jak dlouho mu trvá ochabnutí.No to proběhlo ještě třikrát,pak už jsem to nevydržel a měl ejakulaci.Začala trochu zuřit,že jsem jí to tam postříkal,pak,že je to jen psychického rázu,že při onanii ten problém není,prostě mě vyhodila s tím,že jsem zdravý.Od té doby se to dost zlepšilo,ale ne díky té sexuoložce,ale spíše známým,co mi vysvětlili určité praktiky a cvičení...

Honza (Po, 15. 3. 2004 - 14:03)

Jo,taky jsem měl dostatek fantazie,ale když to přijde do reálu,tak je to jiný.Ona když je ta doktorka mladá a je tam i hezká sestřička,tak to ztopoření prostě po chvíli neovlivníš,to snad znáš.A kdyby to hnala dál,tak bych se nebránil,nechtěl bych a taky bych se styděl to zastavovat.Ale možná je to jen výjimečná zkušenost.Většinou jsou na urologii chlapi a to je zase asi něco jiného.H.

Tula (Po, 15. 3. 2004 - 11:03)

Vážení a milí mám dojem , že v těchto příspěvcích je mnoho sexuální fantazie. Jednak mám celoživotní problémy klučičího charakteru (tj.záněty močových cest , varlat a hydrokelu 2x operovanou ). Sexuálně jsem dost aktivní. Ale když se vám začnou při bolestech probírat těmito aparáty , alespoň mně se podvozek pěkně zatáhne.

Honza (Čt, 11. 3. 2004 - 12:03)

No,když budu mluvit za sebe,když mi doktorka na vyšetření řekla,ať se svléknu do naha,natáhnu se na lůžko a roztáhnu nohy,za přítomnosti sestry uchopila penis a začala stahovat předkožku,penis ztopořil...tak já tedy neměl sílu říct nedělejte to.Bylo to fyzicky přijemné,nečekané a kdybych se ozval,považoval bych to za trapnou situaci.To,že to nebyly žádné staré baby,to bylo pak o to náročnější.Ne,k orgasmu nedošlo,ale věř tomu,že já bych se tomu nebránil...tomu se ale říká zneužití moci z profesionálního hlediska,i na to právo pamatuje...

Jana (St, 10. 3. 2004 - 11:03)

Já tedy myslím,že se to děje ne zase až tak málo. Jo, na gyndě mám pocit, že se doktor někdy dívá déle, že ruka,která prohlíží je nejen lékařská,ale i chlapská...snažím se na to nemyslet. A stejný to přece musí někdy být i u lékařky. Když je hezký chlap a je tam nahý, nevěřím ,že doktorka bude netečná, zvlášť, když se mu třeba ztopoří penis...Ale jestli je to zneužití? To asi až když by mu ho honila a tak...Vždy ale může říct ne...

Petruška (Pá, 5. 3. 2004 - 07:03)

No, jestli myslíš vztah doktor - gynekolog a pacientka, tak to je na hodně dlouhou diskusi. Zažila jsem doktora, který mě v šestnácti tak dlouho prohlížel klitoris, až jsem se mu tam udělala. Rozbrečela jsem se mu tam tehdy, omlouvala, myslela jsem si, že jsem udělala něco špatnýho, když jsem dopustila vzrušení.On na to jen to, že to je v pořádku,že jsem zdravá a správně reaguji...Takže to je můj názor a znám i jiný,ale to je na dlouhý povídání...Petra

Jindřiška (Čt, 4. 3. 2004 - 14:03)

Ahoj,nové téma. Reaguji na příspěvky z oblasti gynekologie a urologie,rehabilitace..., kde si lidé stěžují na jisté obtěžování ze sexuálního hlediska. Jsem zdravotní sestra, která se s tím přímo nesetkala, jen viděla pacienta, kterýmu se penis postavil, aniž bych ho nějak provokovala, takže chci rozjet diskusi na toto téma.Vaše zážitky a názory na ně. Díky Jindřiška

Pavel (Ne, 5. 4. 2020 - 02:04)

Ahoj, asi v patnácti letech se mi na penisu udělali dvě bradavice a bylo rozhodnuto o jejich odstranění. Přišel jsem na smluvený termin, hladce oholen, svlékl se do naha a lehl si. Doktorka byla dama uz v letech a zaskakovala za kolegin. Oblékla si rukavice, sestřička připravila nastroje a doktorka vyzvala sestru, aby našla ty bradavice k odstranění. Hledala asi půl minuty a já dostal silnou erekci, hrozně jsem se styděl a omlouval se. Ale dámy s úsměvem prohlásily, ze jsem vzorny pacient a že se jim bude z velké a pevné plochy lépe operovat. A doktorka ještě dodala, že za svou praxi už vydělá spoustu vzrusenych pacientu ale, že před ní v 70ti letech bude ležet vzrušeny puberťák, to prý nečekala.

Reklama

Přidat komentář