220 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jindřich Hvížďa (anonym)
Pan MUDr.Malina nyní pracuje...Prosím, můžete mi poslat kontakt na MUDr. Malinu z Františkových Lázních. Nutně bych potřeboval pomoci s vyhřezlou plotýnkou. hvizdala.j@seznam.cz
26. Červen 2010 - 8:36
Marie (anonym)
Prosím nezná někdo osvědčeného dobrého chiropraktika v Brně nebo v okolí? Moc díky.
5. Listopad 2010 - 9:00
dara (anonym)
ahoj, neví někdo o chiropraktikovi na Zlínsku??
29. Listopad 2010 - 7:41
Honza KoníčekR (anonym)
Nezná někdo tel.číslo na...Pan primářMUDr Karel Malina pracoval 4O let ve společnosi Františkovy Lázně a.s.kdena konci HO VLÁDNOUCÍ ČÍŠNÍCI SILNĚ NASRALI A TAK ODEŠEL PRACOVAT JAKO VEDOCÍ LÉKAŘ SPOLEČNOSI cpi fORTUNllÁZENSKÝ DŮM PRAHAKDE PRACUJE VpÁTEKt 9-14 A V NEDĚLI 13-17 HOD.tELEFON 354 542 851 NEJLÉPE V TYTO DVA DNY VEČER.mÁ NA KONTĚ PRES 40 000 výhřezů vyléčených na první pokusPRAHA11 .
18. Leden 2011 - 0:19
Dáda (anonym)
Znáte prosím nějakého dobrého chiropraktika/fyzioterapeuta v Praze nebo okolí? Díky.
30. Leden 2011 - 13:29
Obrázek uživatele lenka_CFS
lenka_CFS
Dobrý den, chtěla bych poprosit? Byl někdo u pana Molnára? Zajímá mě, jakou formou dělá ošetření?? Jestli je to něco jako klasická fyzioterapie nebo jinak. Kdysi jsem absolovovala chiropraktické ošetření v Německu a nikde jsem v ČR dosud nenašla podobně provedné ošetření. Díky předem za odpověď. Lenka
28. Březen 2011 - 13:39
Jana (anonym)
Mam kontakt na chiropraktika v Opavě, MUDr.Oleg ZHUR 736 767 780, je vyborný!
28. Březen 2011 - 18:04
Jirka Sirka (anonym)
vyborny chiropraktik je v...Musím se smutkem oznámit, že jsem tam byl, našel na něj spojení, ale dne 20ho května 2011 jsem se dozvěděl, že pan Šimon je po mrtvici. Je mi to moc líto, moc bych ho potřeboval a spousta dalších lidí taky. Byl jsem u něj v minulosti a je to PAN MACHR!!!
23. Květen 2011 - 12:10
jirka (anonym)
Mgr Jan ŠIMON TEPLICE PO-PA 19-20hod volat na číslo 417 882 117 nebo 773 297 779 Nebo PO-PA 15-20hod volat na číslo 774 522 625 Sídlo má na Zimním stadioně TEPLICE po předchozí domluvě přijde a "rozlámání" komplet celého těla stojí 300,- korun. Jinak si ho zvou do Rakouska a Německa, kde dělá chiropraxi celým vesnicím!!! Pan MACHR, který umí a POMUŽE!!! Pokud máte doklady od doktorů a popř. snímek RTG a jeho popis vemte sebou, umí vše dobře číst a je schopen se zaměřit právě na ten VÁŠ problém.
25. Květen 2011 - 10:50
Antonín Karlík (anonym)
Kde je ten hotel DUM?A...Nevím jestli píši do správné rubriky,ale jasem již docela zmatený svou chorobou. proto píši i sem. Vážený pane doktore,doktorko,prosím o pomoc, přeji dobrý den.Dovolte,abych se představil,jsem muž 60let,nejsem zavalitý konzument všeho špatného,ale střídmý pán,jenž zdědil po předcích choroby jenž jsou nepříjemné, i sám si něco vypěstoval Ale k věci. Přiznávám se ,že název léčebné metody Chiropraxe slyším zde poprvé . S chorobou parkinson se již potýkám 12 let, s tím jsem se již smířil,ale přibývají další potíže,asi záda s tím související bolesti nohou,přestávám chodit,nohy jsou abnormálně slabé,pálivá a silná bolest ve stehnech a v oblasti lýtek,nedokáži někdy chodit o berlích břišní orgány vypovídají poslušnost.Lékaři již nevědí kudy kam.Navštívil jsem také dobrého doktora,zabývá se tradiční čínskou medicínou-diagnoza dle jazyka.Dle jeho vyjádření můj jazyk svědčí o dlouhodobém vyčerpání základních složek těla,naznačil mi ,že mi není pomoci.Jiní lékaři v tomto oboru nebyli tak skeptičtí.I přes tento argument se snažím stále bojovat.Vím,že trpím nevyléčitelnou nemocí,zázraky se někdy dějí.Nechci ze dne na den se zbavit potíží,ale cítím že ještě jaká-si naděje existuje v zmírnění doprovodných problémů. Děkuji Vám a přeji hezký den. Antonín Karlík Kontakt. Antonín Karlík,V rámech 273 58001 Havlíčkův Brod Tel: 607 921 308 e-mail:antonin.karlik@tiscali.cz
30. Květen 2011 - 10:30
Suzanna (anonym)
Dobrý den, nemohl by mi někdo doporučit nějakého dobrého chyropraktika, ostéopata anebo lidového léčitele v ústeckém kraji. Žila jsem 30 let v zahraničí a jaksi to tady moc neznám. Jsem po menším úrazu a potřebovala bych to vše dát do pořádku, ale bojím se že nalétnu nějakému šarlatánovi.....:-( Děkuji předem za odpověď.
30. Květen 2011 - 10:34
Marta (anonym)
Dobrý den, prosila bych kontakt na dobrého chiropraktika v okolí Bruntálu. Věřím, že nějaký v dosahu bude. Děkuji moc. marta.skodakova@seznam.cz
11. Červenec 2011 - 6:53
Milan (anonym)
Mgr. Jan Šimon, máte s ním někdo nějaké zkušenosti? Opravdu je takový Machr, jak se tady píše? Rád bych ho navštívil, ale nechci dopadnout jako invalida....
23. Srpen 2011 - 18:14
koníček, vrchní (anonym)
Pan primářMUDr Karel Malina...40 tisíc to nemí, ale 4 ticíce ano, ona jetam duševní choroba - megalomanství, K těn 4 tis. je nutniopřipočítat asi 2 tisíce nepovedených a zničených páteří, z nich asi 80 % bylo nutno hned operovat. Tyto zničené páteře jsou přetřásány i v Berlíně, jako odstrašující případy s podivem, že ho už nezavřeli - Wer ist doktor malina !!! nepříčetně na mě řval prof. Lidner z Carité nemocnice. K.
2. Září 2011 - 9:06
cígla -ředitelk (anonym)
Prosím, můžete mi poslat...Před lety býval fenomen, bylo to "tajný umění" , byl nadšenej, opatrnej a i pomohl. Jezdili za ním Němci a postupně se z těch marek úplně zbláznil, zapomněl medicínu, začal brát všelijaké prášky a byl v práci zfetovanej, ztratil cit v rukách a trhal až roztrhal. Nyní je to 180 kg oteklá troska bejvalýho krásnýho chlapa a vede řeči zcela mimo realitu, tak nějak jako "ředitel zeměkoule". Jen dobře poslouchejte, taky vám to docvakne že je tak nějak mimo. Trhne vám hlavou tak nějak divně bolestivě do rotace, zcela nečekaně, ani se nestačíte uvolnit. Natrhne vám svalstvo. Takže jestli to chcete risknout, já už k němu chodit přestala. Opravdu už mnoha lidem ublížil, znám tady z okolí asi čtyři, museli hned do nemocnice. Tak si to uvažte, řekla jsem to spravedlivě. Bejvávalo. C.-á.
2. Září 2011 - 9:44
MUDr Karel Mali (anonym)
Před lety býval fenomen,...Reaguji na dva příspěvky.Ona je závist moécná čarodějka.Opravdu jsem vyléčil asi 47 tisic pacientů s výhřezem ploténky.Dělám to od roku 1973.Nejsem Ježíš Kristus abyh vyléčil všechny ale jak opakovaně uvádím pomohuasiui 85 procentům pacientů.Léčím i takové,kteří byli z důvodu věku nebo jiných nemocí nedoporučeni k neurochirgické léčbě.Ať sikaždý udělá o mně obraz ze zděleni těch tísíců pacientů,kterým jsem pomohl
27. Září 2011 - 0:01
Antonín Karlík (anonym)
Mgr Jan...Dobrý den,reaguji na příspšvek Jirky z 25.5.2011, nepředpokládal jsem,že v této rubrice bych mohl nalézt odpověď na hledaného chiropraktika.Děkuji Jirkovy ta tip a jakmile přejde zima pokusím se ho navštívit.Záda jsou mým následným problémem základní nemoci PN,veškeré doklady a vyšetřní mám na disketě.ještě jednou děkuji.Tony
8. Leden 2012 - 11:45
Chiropraktik (anonym)
Dobrý den, našla jsem...http://kohout-maser.webnode.cz/
16. Leden 2012 - 22:41
Chiropraktik (anonym)
Ahoj vsichni. Vite nekdo o...http://chiropraktik-brno.webnode.cz/
16. Leden 2012 - 22:41
ivanyk svitlana (anonym)
omlouvám se,chtěl jsem...prosi kontakt na dobreho chiropraktika tady v čechach.mam problem s pateři vic než pulroku,nic ne zabira.budu ze srdce vdečna..
2. Květen 2012 - 17:25
Dalibor (anonym)
prosi kontakt na dobreho...V praze je dost uznávaný pan Šlechta,nebo můžu poradit,jak si pomoct sama,ale musel bych vědět o vašem problému víc,vic to popište.
2. Květen 2012 - 18:20
Béda (anonym)
Prosím kontakt na pana...Pan Dr. Molnar Jozef z Trnovca nad Vahom existuje a mozete sa informovat na tel. cislach v Prahe a Plzni Praha.p.Letkova č.t. 721684073, v Plzni pan Slehober č.t. 603413546 alebo na Slovensku č.t. 004219O5997193 alebo 00421317781598 dakujem prajem krasny den.
12. Květen 2012 - 13:12
Béda (anonym)
Pan Dr. Molnar Jozef z Trnovca nad Vahom existuje a mozete sa informovat na tel. cislach v Prahe a Plzni Praha.p.Letkova č.t. 721684073, v Plzni pan Slehober č.t. 603413546 alebo na Slovensku č.t. 004219O5997193 alebo 00421317781598 dakujem prajem krasny den.
12. Květen 2012 - 13:14
Darin (anonym)
Ahoj vsichni. Vite nekdo o...Ahoj davam ti kontakt na pana Dr. chiropraktika Molnara ktory ordinuje v Prahe aj v Plzni zavolaj na cislo tel. Praha p. Letkova 721684073, Plzen pan Slehober 603413546, dakujem prajem krasny den, Vas Dr. Molnar
12. Květen 2012 - 13:16
Darin (anonym)
Ahoj vsichni. Vite nekdo o...Ahoj davam ti kontakt na pana Dr. chiropraktika Molnara ktory ordinuje v Prahe aj v Plzni zavolaj na cislo tel. Praha p. Letkova 721684073, Plzen pan Slehober 603413546, dakujem prajem krasny den, Vas Dr. Molnar
12. Květen 2012 - 13:16
Renata (anonym)
Prosím potřebuji poradit,kde seženu v západních čechách a nejdál v Plzni chiropraktika,nutně docela zpěchá nnevíte někdo děkuji předem
21. Květen 2012 - 21:23
Dalibor (anonym)
Mrkni na Boris Tichanovsky.
22. Květen 2012 - 6:11
Janus (anonym)
http://chiropraktik-brno.webnode.cz/
13. Červen 2012 - 8:47
Jarka (anonym)
Prosím nezná někdo...Výborný chiropraktik v Brně je zde na odkazu http://www.chiropraxe-plus.cz/ Zdraví Jarka
17. Červenec 2012 - 22:13
Jan (anonym)
Prosim Vás nemáte někdo...http://www.kohout-maser.cz/
18. Říjen 2012 - 22:26

Stránky

Přidat komentář